3M Scotch-Brite™ Rolka Clean and Finish CF-RL

11  Produkt
 • Materiał ścierny docinany na wymiar zapewnia jednorodne wykończenie i służy do zacierania, polerowania, wykańczania krawędzi oraz czyszczenia.
 • Dobrze dopasowany klocek trafia do trudno dostępnych miejsc
 • Odpowiedni do użytku ręcznego lub na szlifierce oscylacyjnej
 • Otwarta struktura materiału jest odporna na zapychanie, dzięki czemu zachowuje on stałą, wysoką jakość obróbki
 More...
Zobacz wszystkie szczegóły
Sposób pakowania
Pack_Quantity
11 Dostępnych Produktów
Dostępne opcje:
 Sposób pakowania
Produkty - wynik
Zamknij
Specyfikacja
BHP
Ochrona wzroku, ochrona dłoni, ochrona słuchu, Ochrona dróg oddechowych
Długość całkowita (jednostki metryczne)
10 m, 115 mm
Gradacja
Średnie, Ultradrobne, Bardzo drobny
Jednostka produktu
Rolka
Konfiguracja otworów
bez otworów
Materiał ścierny
Tlenek aluminium, Węglik Krzemu
Najmniejsza jednostka sprzedaży
Rolka
Sposób pakowania
108, 3, 4, 6, 8
Szerokość całkowita (jednostki metryczne)
100 mm, 115 mm, 150 mm, 200 mm, 300 mm, 50 mm
Szczegóły
 • Materiał ścierny docinany na wymiar zapewnia jednorodne wykończenie i służy do zacierania, polerowania, wykańczania krawędzi oraz czyszczenia.
 • Dobrze dopasowany klocek trafia do trudno dostępnych miejsc
 • Odpowiedni do użytku ręcznego lub na szlifierce oscylacyjnej
 • Otwarta struktura materiału jest odporna na zapychanie, dzięki czemu zachowuje on stałą, wysoką jakość obróbki
 • Nadaje się do obróbki metalu, drewna, kompozytu i materiałów zaawansowanych

Rolka jest odporna na zapychanie się, co oznacza, że cząstki ścierne są ciągle odsłonięte i zapewniają jednolite szlifowanie. Materiał ścierny ogólnego użytku może zostać pocięty na paski i użyty do szlifowania ręcznego, co umożliwia precyzyjną kontrolę. Pasy szerszego materiału ściernego mogą być używane z uchwytem w celu zapewnienia jednorodnego wykończenia lub ze szlifierkami prostymi i oscylacyjnymi w przypadku obróbki dużych powierzchni. Rolki ścierne Scotch Brite™ CF RL są produkowane z ziarnem ściernym z węglika krzemu, tlenku glinu lub talku. Węglik krzemu to syntetyczne ziarno o ostrokrawędziowej powierzchni, które jest odpowiednie do zastosowań z małym dociskiem, np. przygotowania powierzchni malowanych oraz wykańczania. Tlenek glinu jest twardym minerałem o blokowej strukturze, mającym doskonałe właściwości ścierne i wysoką wydajność. Mimo że węglik krzemu zużywa się szybciej niż tlenek glinu, to zapewnia on bardziej delikatne wykończenie. Talk jest minerałem o łagodnych właściwościach ściernych, który jest stosowany w celu uzyskania satynowego wykończenia lub do obróbki polerskiej na wysoki połysk podczas polerowania powłok nawierzchniowych. Materiały ścierne Scotch Brite™ to unikalne produkty do obróbki powierzchni, w których ziarna ścierne zostały rozmieszczone w przestrzennej sieci nietkanych włókien nylonowych. Połączenie ziaren ściernych z nietkanymi włóknami tworzy materiał o niezmiennej jakości pracy przez cały okres użytkowania produktu. Otwarta struktura materiału zapewnia chłodzenie podczas pracy i jest odporna na zapychanie się, co sprawia, że cząsteczki minerałów ściernych zapewniają wysoką wydajność pracy, ograniczając zatykanie się włókien.

Rolka ścierna Scotch-Brite™ CF-RL umożliwia uzyskiwanie jednolitych rezultatów w wykańczaniu, zacieraniu, nabłyszczaniu i oczyszczaniu różnorodnych powierzchni metalowych, drewnianych i z tworzyw sztucznych, a także miejsc trudno dostępnych. Materiał ścierny można z łatwością przyciąć do pożądanej długości. Rolka CF daje jednolity efekt obróbki powierzchni przez cały okres eksploatacji produktu.

Skontaktuj sie z nami

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą poczt e-mail

An error occurred.