Dysk Scotch-Brite™ Hookit™ 7447 PRO

 • Dostępne opcje
 • | Wybierz opcje produktu dla identyfikatorów.

Do czyszczenia, matowienia, wykańczania i lekkiego usuwania farby z różnych metali i tworzyw sztucznych

Unikalna zdolność powlekania włóknem zapewnia szybkie, spójne szlifowanie

Drobnoziarnisty materiał ścierny na bazie tlenku glinu skutecznie czyści i wykańcza

Zobacz więcej szczegółów

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Do czyszczenia, matowienia, wykańczania i lekkiego usuwania farby z różnych metali i tworzyw sztucznych
 • Unikalna zdolność powlekania włóknem zapewnia szybkie, spójne szlifowanie
 • Drobnoziarnisty materiał ścierny na bazie tlenku glinu skutecznie czyści i wykańcza
 • Nylonowy dysk jest odporny na rozrywanie i zaszlichcanie oraz nigdy nie rdzewieje, zapewniając długą żywotność
 • Elastyczna, otwarta struktura włókninowa dopasowuje się do wyprofilowanych powierzchni
 • Mocowanie Hookit™ umożliwia szybkie i łatwe mocowanie do podkładki do dysków 3M™ Hookit™ do użytku na szlifierce mimośrodowej (obie sprzedawane osobno)
 • Może być używany na mokro lub na sucho, a także można go czyścić i wielokrotnie wykorzystywać

Nasz dysk Scotch-Brite™ Hookit™ 7447 PRO wykorzystuje elastyczne włókna i zapewnia wyjątkowe cięcie, aby pomóc Ci wykonać trudne prace związane z czyszczeniem lub uzyskać doskonałe rezultaty wykończeniowe po każdym użyciu. To doskonała alternatywa dla wełny stalowej, szczotek drucianych, papieru ściernego i innych produktów włókninowych do czyszczenia lub wykańczania. Podkład Hookit™ umożliwia wygodne mocowanie na szlifierce mimośrodowej.

Jednolite wykończenie w krótszym czasie
Dysk 7447 PRO został zaprojektowany z myślą o skróceniu czasu przygotowania powierzchni przed malowaniem w przemyśle motoryzacyjnym lub przed szlifowaniem mebli lub szafek. Nasza technologia powlekania włóknem sprawia, że dysk Scotch Brite™ Hookit™ 7447 PRO działa szybciej i zapewnia bardziej jednolity efekt, skracając czas potrzebny na matowienie, przygotowywanie lub wykańczanie elementu. Gęsto rozdrobnione cząstki ścierne zapewniają jednolite, równomierne efekty przez cały okres użytkowania produktu. Dysk ten ma drobnoziarnisty materiał ścierny na bazie tlenku glinu, więc szybko tnie, pozostawiając czyste i gładkie wykończenie powierzchni.

Wszechstronny dysk zamiast wełny stalowej
Nadaje się do stosowania na szerokiej gamie materiałów, takich jak drewno, metal, tworzywa sztuczne, ceramika, porcelana, szkło, guma lub kompozyty. Jego wydajność jest porównywalna do wełny stalowej klasy 1, ale w przeciwieństwie do niej Scotch Brite™ Hookit™ 7447 PRO Disc nie rdzewieje po użyciu ani nie pozostawia metalowych odprysków. Używaj go do czyszczenia, wykańczania, ujednolicania i gratowania powierzchni lub do matowienia przed nałożeniem farby i podkładów do farb. Może nawet czyścić materiały tapicerskie i chrom. Ten wszechstronny produkt jest wydajny w środowisku mokrym oraz suchym i można go spłukiwać i używać wielokrotnie.

Zalety Scotch Brite™ PRO
Scotch Brite™ PRO to wyjątkowy produkt do uszlachetniania powierzchni, który zawiera materiały ścierne wbudowane we włókna nylonowe. Przełomowa technologia powlekania włókien sprawia, że produkty ścierne Scotch-Brite™ PRO działają szybciej i zapewniają bardziej jednolity efekt niż konkurencyjne produkty ścierne z włókniny, redukując czas i nakład pracy wymagany, aby wykończyć element. Połączenie materiałów ściernych z włóknami tworzy system ścierny, który zapewnia spójne rezultaty przez cały okres użytkowania produktu. Otwarta konstrukcja tkaniny jest odporna na zaszlichcanie

Cechy charakterystyczne

Zasoby

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą poczt e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.