Winylowa taśma elektroizolacyjna Scotch® Super 33+

 • Dostępne opcje
 • | Wybierz opcje produktu dla identyfikatorów.

Świetnie się dopasowuje i jest bardzo elastyczna – wodoszczelna izolacja elektryczna i ochrona mechaniczna przy minimalnej masie

Wysoki poziom wydajności w temperaturze otoczenia do 105°C

Nadaje się do zastosowań w niskich temperaturach do -18°C bez utraty sprężystości

Zobacz więcej szczegółów
Często przeglądane zasoby
Arkusz danych technicznych (PDF, 53KB)

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Świetnie się dopasowuje i jest bardzo elastyczna – wodoszczelna izolacja elektryczna i ochrona mechaniczna przy minimalnej masie
 • Wysoki poziom wydajności w temperaturze otoczenia do 105°C
 • Nadaje się do zastosowań w niskich temperaturach do -18°C bez utraty sprężystości
 • Zatwierdzona przez UL, CSA i VDE

Winylowa taśma elektroizolacyjna Scotch® Super 33+ to oryginalna, wiodąca na rynku taśma izolacyjna z PCW. Ta profesjonalna taśma doskonale się dopasowuje się do różnych kształtów, zapewnia dobrą elastyczność oraz wodoszczelną izolację elektryczną i ochronę mechaniczną.

Taśma winylowa Scotch® Super 33 +™, przeznaczona do podstawowej izolacji elektrycznej dla wszystkich połączeń przewodów i kabli o mocy do 600 V jest oryginalną, wiodącą na rynku taśmą izolacyjną z PCW. Ta profesjonalna taśma ma elastyczny podkład i agresywny klej, zapewniające wodoszczelną izolację elektryczną i ochronę mechaniczną przy minimalnej masie. Taśma jest odporna na zimno do -18°C, łatwo dopasowuje się do kształtu podłoża i zachowuje elastyczność bez utraty sprężystości. Utrzymuje również wysoki poziom wydajności w temperaturze otoczenia do 105°C.

Cechy charakterystyczne

Zasoby

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą wiadomości e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.


Produkty Powiązane

Szerokość całkowita (jednostki metryczne) 38 mm, 25 mm, 19 mm
Całkowita grubość taśmy bez podkładu (jednostki metryczne) 0,178 mm
Kolor produktu Czarny
Długość całkowita (jednostki metryczne) 32,9 m, 33 m, 6 m, 20 m