3M Winylowe taśmy elektryczne

12 Produkty

$doc.localizations.viewProducts (12)

12 Produkty

Zastosowania

Marki

Szerokość całkowita (jednostki metryczne)

Klasa taśmy

Całkowita grubość taśmy bez podkładu (jednostki metryczne)

Kolor produktu

Winylowa taśma elektroizolacyjna Scotch® 700 Winylowa taśma elektroizolacyjna 3M™ Temflex™ 155 Winylowa taśma elektroizolacyjna z kodowaniem kolorami Scotch® 35 Winylowa taśma elektroizolacyjna 3M™ Temflex 1300 Winylowa taśma elektroizolacyjna 3M™ Temflex™ 1500 Winylowa taśma elektroizolacyjna Scotch® 33 Winylowa taśma elektroizolacyjna Scotch® Super 33+ Winylowa taśma elektroizolacyjna Scotch® Super 88 Winylowa taśma elektroizolacyjna Scotch® 22 3M™ Temflex™ 1800 taśma elektroizolacyjna czarna, 50 mm x 33 m Winylowa taśma elektroizolacyjna 3M™ Temflex™ 165 Winylowa taśma elektroizolacyjna 3M™ Temflex™ 175

Taśmy izolacyjne: Taśma PCW dla profesjonalistów

Ochrona i izolacja instalacji elektrycznej za pomocą taśm elektroizolacyjnych 3M z PCW. Szeroka gama taśm z PCW do uszczelniania, izolowania, łączenia i tworzenia wiązek kablowych. Dostępne w różnych rozmiarach, długościach, materiałach i kolorach. Oferujemy taśmy izolacyjne do każdego zastosowania, od zastosowań komercyjnych i w mieszkaniach, po użytkowanie w zakładach przemysłowych i energetycznych.

 • Taśma 3M™ Temflex™ 155 jest ekonomicznym rozwiązaniem do codziennego znakowania, izolowania i wiązkowania przewodów w typowych warunkach otoczenia. Idealna do ogólnych, codziennych prac z wykorzystaniem taśm.

 • Jeśli potrzebujesz niezawodnej taśmy elektroizolacyjnej PCW do zastosowań ogólnych, użyj taśmy 3M™ Temflex™ 165. To ekonomiczne rozwiązanie zapewniające niezawodność w zakresie zabezpieczania kabli, wiązkowania, oznaczania i izolowania przewodów niskiego napięcia.

 • Taśma 3M™ Temflex™ 175 to grubsza i trwalsza taśma izolacyjna ogólnego przeznaczenia. Oferuje pewność i niezawodność jako powłoka ochronna, podczas wiązkowania oraz izolowania kabli niskiego napięcia.

 • Najwyższej jakości profesjonalne taśmy elektroizolacyjne Scotch® z PCW są przeznaczone do pracy w różnych warunkach oraz w wymagających aplikacjach – zarówno komercyjnych jak i przemysłowych. To najlepszy wybór dla profesjonalistów z branży elektrycznej oraz dla instalacji pracujących w trudnych, krytycznych warunkach, gdzie liczy się wydajność i awarie są nieakceptowalne. Dowiedz się więcej o Scotch® Super 33+™.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Pomożemy Ci wybrać odpowiednią taśmę elektroizolacyjną z PCW do danego zastosowania. Ekspert 3M skontaktuje się z Tobą i wspólnie dobierzecie produkt odpowiedni do konkretnego zadania.

Profesjonalne taśmy z PCW 3M

Taśma elektroizolacyjna.

Profesjonalne taśmy elektroizolacyjne i ochronne.

Materiały


blisko  
 • Informacje podane przez Państwa posłużą do udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania drogą elektroniczną lub telefonicznie, przez przedstawiciela 3M lub przez jednego z naszych partnerów biznesowych, któremu udostępniliśmy Państwa dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności 3M.

 • Wszystkie pola są wymagane, chyba że określono inaczej

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Prześlij

Dziękujemy.

Formularz został przesłany

Przepraszamy.

Wystąpił błąd podczas przesyłania danych. Spróbuj ponownie później