1. Polska
 2. Wszystkie produkty 3M
 3. Taśmy
 4. Taśmy elektryczne
 5. Winylowe taśmy elektryczne
 6. Winylowa taśma elektroizolacyjna Scotch® Super 88

Winylowa taśma elektroizolacyjna Scotch® Super 88

 • Dostępne opcje
 • | Wybierz opcje produktu dla identyfikatorów.

Połączenie samoprzylepnego kleju kauczukowego z podłożem z PVC zapewnia doskonałą izolację elektryczną i ochronę mechaniczną.

Najwyższej jakości taśma izolacyjna z PCW na każdą pogodę

Zapewnia odporną na wilgoć ochronę elektryczną i mechaniczną przy minimalnej masie

Zobacz więcej szczegółów

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Połączenie samoprzylepnego kleju kauczukowego z podłożem z PVC zapewnia doskonałą izolację elektryczną i ochronę mechaniczną
 • Najwyższej jakości taśma izolacyjna z PCW na każdą pogodę
 • Zapewnia odporną na wilgoć ochronę elektryczną i mechaniczną przy minimalnej masie
 • Zatwierdzona przez UL, CSA i VDE
 • Wytrzymuje temperatury od -18°C do 105°C

Winylowa taśma elektroizolacyjna Scotch® Super 88 to najwyższej jakości taśma izolacyjna PCW na każde warunki atmosferyczne. Ta taśma elektroizolacyjna jest osadzona na elastycznym podkładzie z agresywnym klejem, zapewniając wodoodporną ochronę przed prądem elektrycznym i uszkodzeniami mechanicznymi przy minimalnej masie.

Wodoszczelna izolacja elektryczna i ochrona mechaniczna przy minimalnej masie dzięki winylowej taśmie elektroizolacyjnej Scotch® Super 88. Taśma zatwierdzona przez UL, CSA i VDE ma elastyczny podkład i agresywny klej, dzięki czemu zapewnia wodoodporną ochronę elektryczną i mechaniczną przy minimalnej masie. Została zaprojektowana do stosowania w stałej temperaturze otoczenia do 105°C. Taśma jest przystosowana do zastosowań w niskich temperaturach do -18°C. Ma doskonałą odporność na ścieranie, wilgoć, zasady, kwasy, korozję i zmienne warunki pogodowe, w tym na działanie promieniowania UV. Zapewnia również stałą izolację elektryczną, nawet gdy jest mokra, i powstrzymuje korozję przewodów elektrycznych.

Cechy charakterystyczne

Zasoby

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą wiadomości e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.


Produkty podobne

Szerokość całkowita (jednostki metryczne) 19 mm, 38 mm, 25 mm
Całkowita grubość taśmy bez podkładu (jednostki metryczne) 0,22 mm
Kolor produktu Czarny
Długość całkowita (jednostki metryczne) 20 m, 13,4 m