1. Polska
 2. Wszystkie produkty 3M
 3. Taśmy
 4. Taśmy elektryczne
 5. Winylowe taśmy elektryczne
 6. Winylowa taśma elektroizolacyjna Scotch® Super 88

Winylowa taśma elektroizolacyjna Scotch® Super 88

 • Dostępne opcje
 • | Wybierz opcje produktu dla identyfikatorów.

Połączenie samoprzylepnego kleju kauczukowego z podłożem z PVC zapewnia doskonałą izolację elektryczną i ochronę mechaniczną.

Najwyższej jakości taśma izolacyjna z PCW na każdą pogodę

Zapewnia odporną na wilgoć ochronę elektryczną i mechaniczną przy minimalnej masie

Zobacz więcej szczegółów

Specyfikacja

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Połączenie samoprzylepnego kleju kauczukowego z podłożem z PVC zapewnia doskonałą izolację elektryczną i ochronę mechaniczną
 • Najwyższej jakości taśma izolacyjna z PCW na każdą pogodę
 • Zapewnia odporną na wilgoć ochronę elektryczną i mechaniczną przy minimalnej masie
 • Zatwierdzona przez UL, CSA i VDE
 • Wytrzymuje temperatury od -18°C do 105°C

Winylowa taśma elektroizolacyjna Scotch® Super 88 to najwyższej jakości taśma izolacyjna PCW na każde warunki atmosferyczne. Ta taśma elektroizolacyjna jest osadzona na elastycznym podkładzie z agresywnym klejem, zapewniając wodoodporną ochronę przed prądem elektrycznym i uszkodzeniami mechanicznymi przy minimalnej masie.

Wodoszczelna izolacja elektryczna i ochrona mechaniczna przy minimalnej masie dzięki winylowej taśmie elektroizolacyjnej Scotch® Super 88. Taśma zatwierdzona przez UL, CSA i VDE ma elastyczny podkład i agresywny klej, dzięki czemu zapewnia wodoodporną ochronę elektryczną i mechaniczną przy minimalnej masie. Została zaprojektowana do stosowania w stałej temperaturze otoczenia do 105°C. Taśma jest przystosowana do zastosowań w niskich temperaturach do -18°C. Ma doskonałą odporność na ścieranie, wilgoć, zasady, kwasy, korozję i zmienne warunki pogodowe, w tym na działanie promieniowania UV. Zapewnia również stałą izolację elektryczną, nawet gdy jest mokra, i powstrzymuje korozję przewodów elektrycznych.

Produkty powiązane

Szerokość całkowita (jednostki metryczne) 25 mm, 19 mm, 38 mm
Całkowita grubość taśmy bez podkładu (jednostki metryczne) 0,22 mm
Kolor produktu Czarny
Długość całkowita (jednostki metryczne) 20 m, 13,4 m

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M