Pneumatyczny system do przygotowania lakieru

Pneumatyczny system do przygotowania lakieru

Ułatwienie w malowaniu i obniżenie kosztów

Zestaw do pneumatycznego przygotowania lakieru pozwala na obniżenie kosztów dzięki ekonomicznemu użyciu skompresowanego powietrza. Dzięki wykorzystaniu węża IAS możliwa jest szybka zmiana narzędzi. Silnik LEX zapewnia długą żywotność, dzięki czemu jest dobrą inwestycją. To najlepszy wybór do osiągania doskonałych rezultatów każdego dnia.

Arkusze ścierne 3M™ Cubitron™ II Hookit umożliwiają pracę ręczną bez wysiłku. Doskonale nadają się do szybkiej pracy przy jednoczesnej oszczędności materiału. Arkusz może być rozdzielony na mniejsze kawałki, w czym pomaga perforacja. Dzięki innowacyjnej perforacji wielootworowej konstrukcji pył jest lepiej odprowadzany, co zapobiega zatkaniom.

 • Elektryczny zestaw do przygotowania lakieru

  Dzięki kontroli pyłu, wibracji i hamulcowi szlifierka ETC EC 150 dba o zdrowie i jest przyjemna w użyciu.

  Elektryczny zestaw do przygotowania lakieru>

 • Katalog produktów

  Sprawdź szeroki asortyment produktów 3M i Festool Automotive Systems, które składają się na Total Automotive Sanding System.

  Pobierz katalog  >

 • Zestaw do obszarów zagrożonych wybuchem

  Zestaw do obszarów zagrożonych wybuchem został stworzony do pracy na obszarze, gdzie występuje intensywne pylenie. Wyposażony w opóźniający zapłon pojemnik plastikowy, minimalizuje ryzyko eksplozji i powstania pożaru.

  Zestaw do obszarów zagrożonych wybuchem >

 • Perfekcyjne, maksymalnie wydajne aplikacje

  Znajomość prawidłowego przeprowadzenia procesu jest niezbędna dla najlepszych efektów. Wykonuj kolejne kroki z użyciem systemu 3M™ Accuspray™.

  Perfekcyjne, maksymalnie wydajne aplikacje >

3M™ Produkty ochrony osobistej

Kup wszystkie produkty

 • Wyróżnienie logiem Festool Automotive Systems

  3M i Festool Automotive Systems

  3M i Festool Automotive Systems nawiązały globalną współpracę strategiczną w celu dostarczenia najlepszych rozwiązań w branży blacharsko-lakierniczej. Innowacyjne rozwiązania 3M, w tym materiały ścierne z linii 3M™ Cubitron™ II, dostępne są teraz wraz z narzędziami klasy premium od Festool Automotive Systems, w tym szlifierkami elektrycznymi i pneumatycznymi, polerkami i krążkami, stacjami roboczymi oraz odsysaczami pyłu.

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O FESTOOL

  ODWIEDŹ STRONĘ 3M