Zasady współpracy

Strategia globalnej współpracy

Przedstawiamy jedne z najbardziej wydajnych i niezawodnych systemów przygotowania i wykańczania powierzchni na rynku blacharsko-lakierniczym.

 • Trzy rzeczy, o których warto wiedzieć


  „Proszono nas o wydajne, kompleksowe rozwiązania dotyczące odsysania pyłu. Posłuchaliśmy i w odpowiedzi prezentujemy Total Automotive Sanding System. Oto ważne informacje na jego temat:

  1. Dzięki połączeniu najlepszych w swojej klasie materiałów ściernych 3M z elektronarzędziami klasy premium Festool, udało się stworzyć rozwiązania dla czystszego, bezpieczniejszego i wydajniejszego wykańczania oraz szlifowania. Tak działa siła współpracy.

  2. Festool od ponad 90 lat wynajduje nowe, profesjonalne rozwiązania dla profesjonalistów. Firma zaprezentowała pierwsze rozwiązania z zakresu szlifowania w 1951 roku, a innowacje w odsysaniu pyłu wprowadza od 1976, dzięki czemu marka ta uznawana jest za najlepszą w sektorze napraw samochodowych.

  3. 3M to prawdziwa potęga na rynku globalnym. Założona w 1902 roku, może dziś poszczycić się ponad 60 tys. produktów używanych w biznesie, szkołach, szpitalach i domach prywatnych. Mając zaplecze składające się z wynalazców i naukowców na całym świecie, działając w 70 krajach i na dwustu rynkach, 3M jest w stanie tworzyć produkty, które dadzą możliwość rozwoju każdej firmie, a także ułatwią każdemu życie codzienne. Mający ponad 70 filii na całym świecie dział Materiałów do Napraw Blacharsko-Lakierniczych 3M to jednostka odpowiedzialna za produkty do napraw samochodowych. Jego sukces jest możliwy dzięki dogłębnej znajomości tej branży oraz ścisłej współpracy z profesjonalistami w dziedzinie napraw blacharsko-lakierniczych.”

  Zarówno 3M Automotive Aftermarket Division, jak i Festool Automotive Systems chętnie słuchają Twoich opinii, aby dostarczyć Ci najlepsze rozwiązania i narzędzia.

 • Wyróżnienie logiem Festool Automotive Systems

  Total Automotive Sanding System


  3M i Festool Automotive Systems nawiązały globalną współpracę strategiczną w celu dostarczenia najlepszych rozwiązań w branży blacharsko-lakierniczej. Innowacyjne rozwiązania 3M, w tym materiały ścierne z linii 3M™ Cubitron™ II, dostępne są teraz wraz z narzędziami klasy premium od Festool Automotive Systems, w tym szlifierkami elektrycznymi i pneumatycznymi, polerkami i krążkami, stacjami roboczymi oraz odsysaczami pyłu.

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O FESTOOL

  ODWIEDŹ STRONĘ 3M