1. Polska
 2. Wszystkie produkty 3M
 3. Materiały ścierne
 4. Szczotki
 5. Szczotki listkowe
 6. Scotch-Brite™ Szczotki Listkowe do wykańczania CF-FB, 200 mm x 50 mm x 76.2 mm, 05, A FIN

Scotch-Brite™ Szczotki Listkowe do wykańczania CF-FB, 200 mm x 50 mm x 76.2 mm, 05, A FIN

3M ID 7100139669UPC 08021684332616
 • Miękka szczotka o średniej, drobnej i bardzo drobnej ziarnistości pozwala wykańczać powierzchnie bez użycia past polerskich.
 • Zapewnia większe pole powierzchni styku niż szczotki z włosia.
 • Podczas pracy odsłaniany jest nowy materiał ścierny, co zapewnia jednorodne wykończenie powierzchni.
 • Nietkana struktura wlókniny jest odporna na obciążenia i działanie temperatury, dzięki czemu zapewnia wysoką jakość wykończenia różnorodnych materialów.
 More...
Zobacz wszystkie szczegóły
Specyfikacja
Gradacja
Drobne
Jednostka produktu
Szczotka
Maks. prędkość
3200 rpm
Materiał ścierny
Tlenek aluminium
Rozmiar rdzenia (jednostki metryczne)
76,2 mm
Średnica całkowita (jednostki metryczne)
200 mm
Stopień gęstości
Średnie
Szerokość całkowita (jednostki metryczne)
50 mm
Typ mocowania
Otwór centralny
Szczegóły
 • Miękka szczotka o średniej, drobnej i bardzo drobnej ziarnistości pozwala wykańczać powierzchnie bez użycia past polerskich.
 • Zapewnia większe pole powierzchni styku niż szczotki z włosia.
 • Podczas pracy odsłaniany jest nowy materiał ścierny, co zapewnia jednorodne wykończenie powierzchni.
 • Nietkana struktura wlókniny jest odporna na obciążenia i działanie temperatury, dzięki czemu zapewnia wysoką jakość wykończenia różnorodnych materialów.
 • Estetyczne wykończenie powierzchni metalowych, drewnianych i kompozytowych.

Szczotka listkowa Scotch-Brite™ do wykańczania powierzchni nie wymaga stosowania past z dużą zawartością związków chemicznych w celu osiągnięcia wysokiej jakości rezultatów i jest idealna do kosmetycznego wykańczania, wygładzania drewna, tworzywa sztucznego, powierzchni z materiałów kompozytowych oraz do ścierania uszczelniaczy. Szczotka dostępna jest w wersji ze ściernymi cząsteczkami elektrokorundu. Elektrokorund jest często wybierany przez specjalistów w branży przemysłowej z uwagi na jego wydajność i żywotność. Jest to twardy i wytrzymały materiał, który ulega ścieraniu odsłaniając nową powierzchnię ścierną, podczas gdy tradycyjne ścierniwa, tj. granat, ulegają szybkiemu zużyciu podczas pracy. Z uwagi na jego wysoką wydajność, twardość, wytrzymałość oraz właściwości odprowadzania ciepła, elektrokorund jest powszechnie stosowany do prac szlifierskich i wykończeniowych. Elektrokorund jest odpowiedni do pracy na wielu rodzajach podłoża, zarówno w obróbce drewna, metali, w tym stopów żelaza. Materiały ścierne Scotch-Brite™ to unikalne produkty do obróbki powierzchni w których ziarna ścierne zostały rozmieszczone w przestrzennej sieci nietkanych włókien nylonowych. Połączenie ziaren ściernych z nietkanymi włóknami tworzy materiał o niezmiennej jakości pracy przez cały okres użytkowania produktu. Otwarta struktura materiału zapewnia chłodzenie podczas pracy oraz jest odporna na obciążenia, co sprawia, że cząsteczki minerałów ściernych zapewniają wysoką wydajność pracy chroniąc przed zapychaniem się włókien.

Szczotka listkowa 'Scotch-Brite™ do wykańczania powierzchni została wykonana z fragmentów nietkanego materiału naciętych wzdłuż, ułożonych promieniście wokół cylindrycznego rdzenia. Nasza wytrzymała szczotka zapewnia stałą jakość pracy i lepszą kontrolę procesu przygotowywania i wykańczania powierzchni, w tym polerowania, estetycznego wykańczania, szczotkowania miedzi, mosiądzu, stali nierdzewnej, aluminium oraz innych metali.

Skontaktuj sie z nami

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiadać na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą poczt e-mail

An error occurred.