1. Polska
 2. Wszystkie produkty 3M
 3. Mleczka i środki polerskie
 4. Pady polerskie
 5. 3M™ Perfect-It™ gąbka polerująca, 76mm

3M™ Perfect-It™ gąbka polerująca, 76mm

3M ID 7000028367UPC 00051131057265
 • Zapewnia miękką powierzchnię do aplikowania substancji nabłyszczających 3M™
 • Powierzchnia w kształcie wafla daje lepszy kontakt z powierzchnią pracy, minimalizując przegrzewanie się
 • Naprawia i przywraca dobry wygląd powłoki bez konieczności ponownego malowania
 • System mocowania 3M™ Hookit™ bezpiecznie trzyma pad i umożliwia jego szybką wymianę
 More...
Zobacz wszystkie szczegóły
Specyfikacja
Forma produktu
Pad polerski
Kolor z przodu
Czarny
Kształt
powierzchnia karbowana
Marka
Perfect-it™
Materiał
pianka
Przemysł
AOEM, Przygotowanie powierzchni przed nałożeniem farby
Rozmiar
76mm
Stopień gęstości
miękka
Typ
regularny, pianka
Typ mocowania
Haczyk–pętelka
Waga netto (jednostki metryczne)
680,39 g
Szczegóły
 • Zapewnia miękką powierzchnię do aplikowania substancji nabłyszczających 3M™
 • Powierzchnia w kształcie wafla daje lepszy kontakt z powierzchnią pracy, minimalizując przegrzewanie się
 • Naprawia i przywraca dobry wygląd powłoki bez konieczności ponownego malowania
 • System mocowania 3M™ Hookit™ bezpiecznie trzyma pad i umożliwia jego szybką wymianę
 • Pady w połączeniu z polerką, narzędziem mimośrodowym czy polerką z regulowaną prędkością pozwalają uzyskać pożądane wykończenie

Gąbka polerująca 3M™ Perfect-it™ Hookit™ to miękka gąbka polerska przydatna do polerowania niewielkich zarysowań powstałych podczas szlifowania bądź stosowania mleczka polerskiego na średniej wielkości powierzchniach. Powierzchnia w kształcie wafla daje lepszy kontakt z powierzchnią pracy niż płaskie gąbki, jednocześnie minimalizując przegrzewanie się podczas polerowania oraz eliminując koliste zarysowania. Pomaga ona też utrzymać substancję do nabłyszczania w gąbce i uniknąć rozprysków.

Ten czarny pad do polerowania zaprojektowaliśmy do współpracy z rodziną substancji nabłyszczających 3M™ Perfect-it™, specjalnie opracowanych dla uzyskania wykończenia satynowego, półpołyskowego lub wysoko połyskowego dla powłok drewnianych, motoryzacyjnych, stoczniowych oraz lotniczych i kosmicznych. Usuwa rysy po szlifowaniu, które powstały na skutek usuwania małych defektów w bezbarwnych powłokach samochodowych. Można go używać wraz z systemem do naprawy powłok malowanych i bezbarwnych 3M™ Perfect-it™ Paint Finishing, kiedy wymagane jest najbardziej delikatne wykończenie. Nasz pad wykorzystuje system montażowy 3M™ Hookit™, umożliwiający szybki i bezpieczny montaż i demontaż dysku, jednocześnie utrzymując go bezpiecznie w miejscu w czasie użytkowania. Gąbki polerskie 3M™ Hookit™ mocuje się wygodnie i pewnie przy pomocy podkładki z rzepami (sprzedawanej oddzielnie) do narzędzi obrotowych lub mimośrodowych, można je wielokrotnie łatwo i czysto demontować i ponownie mocować przez cały okres eksploatacji dysku. Ostateczny rezultat zależy od typu powłoki, połysku oraz użytych narzędzi. Dyski piankowe opracowaliśmy tak, aby zawsze pasowały do unikalnego i zmieniającego się składu chemicznego farb i powłok bezbarwnych. Dyski piankowe są z zasady mniej agresywne i dają bardziej delikatne wykończenie niż dyski wełniane. Zwykle pracują one z większymi prędkościami roboczymi niż dyski wełniane, wykorzystując połączenie szlifowania i wytwarzającego się ciepła, które nadtapia powłokę i pomaga usuwać drobne rysy i wtrącenia. Dyski piankowe dostępne są w szerokim zakresie gradacji, określanej ich miękkością i rozmiarem otworów im większy otwór, tym bardziej agresywny jest dysk. Dyski z „zamkniętymi” otworami to dyski najmniej agresywne. Piankowe pady polerskie stosowane są razem z substancjami nabłyszczającymi i nadają się do używania z narzędziami obrotowymi i mimośrodowymi. Nasz system 3M™ Perfect-It™ powstał celem uzyskania wykończeń pokazowych, o głębokiej barwie i połysku. Wykorzystuje on progresywną serię materiałów ściernych, padów polerskich i opatentowanych substancji nabłyszczających, przeznaczonych do wszystkich etapów naprawy. Etapy te to szlifowanie, usuwanie rys, polerowanie mleczkiem, polerowanie maszynowe i usuwanie wirów. Intensywność pracy oraz liczba etapów wymaganych do usuwania defektów powłok malarskich zależy od ich wielkości, a Perfect-It™ jest doskonałym rozwiązaniem do każdego poziomu naprawy powłoki bezbarwnej i malowanej. Materiały ścierne 3M™ Trizact™, wraz z mieszankami i substancjami do nadawania połysku o recepturach opatentowanych przez 3M, zwiększają produktywność warsztatu i zapewniają najlepszy możliwy wygląd pojazdów. Firma 3M oferuje prawie 700 produktów dla rynku wtórnego, na każdy etap procesu ponownego wykańczania powłok samochodowych. Nasze zaangażowanie w stały rozwój produktów zapewnia ciągły strumień innowacyjnych rozwiązań, które umożliwiają większą wydajność, jednolitą, dobrą jakość i zmniejszenie kosztów.