1. Polska
 2. Wszystkie produkty 3M
 3. Środki ochrony indywidualnej
 4. Ochrona słuchu
 5. Nauszniki
 6. 3M™ PELTOR™ Nauszniki przeciwhałasowe, 26 dB, zielone, nahełmowe, X1P3

3M™ PELTOR™ Nauszniki przeciwhałasowe, 26 dB, zielone, nahełmowe, X1P3

 • Numer części X1P3
 • Numer produktu 3M X1P3
 • 3M ID 7000103988
 • UPC 04046719695454,04046719719525,04046719708031

Skuteczność tłumienia do 27 dB

Szeroki, płaski pałąk jest izolowany elektrycznie, dzięki czemu nauszniki można uznać za produkt nieprzewodzący lub „dielektryczny”

Oznaczenie kolorami ułatwia wizualne zidentyfikowanie poziomu ochrony noszonego produktu

Zobacz więcej szczegółów
Często przeglądane zasoby
Arkusz danych technicznych (PDF, 242KB)
Rodzaj ochronnika słuchu Montowane na hełmie
Kolor produktu Zielony
Elektroizolacyjny Nie

Specyfikacja

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Skuteczność tłumienia do 27 dB
 • Szeroki, płaski pałąk jest izolowany elektrycznie, dzięki czemu nauszniki można uznać za produkt nieprzewodzący lub „dielektryczny”
 • Oznaczenie kolorami ułatwia wizualne zidentyfikowanie poziomu ochrony noszonego produktu
 • Smukłe nauszniki zapewniają lepszą kompatybilność z innymi środkami ochrony indywidualnej
 • Szerokie poduszki wykonane z miękkiej pianki zapewniają wygodę
 • Podwójny pałąk zapewnia rozpraszanie ciepła, a wewnętrzna konstrukcja ze stali nierdzewnej zapewnia stały nacisk i wygodne dopasowanie przez 8 godzin
 • Zaprojektowane, aby zoptymalizować rozkład ciężaru i równowagę, zapewniając wyjątkowy komfort
 • Nauszniki wykonane z ABS są sztywne, wytrzymałe i odporne na uderzenia
 • Miękka zewnętrzna powłoka nauszników z termoplastycznego poliuretanu (TPU) chroni przed otarciami i uderzeniami

Nauszniki 3M™ PELTOR™ X1 to lekkie ochronniki słuchu z miękkimi, wygodnymi poduszkami. Są wyposażone w podwójny, izolowany elektrycznie pałąk, który ogranicza nagrzewanie się w okolicach czubka głowy i zapewniają tłumienie hałasu nawet do 27 dB.

Nauszniki 3M™ PELTOR™ X1 zapewniają wysoce skuteczną ochronę słuchu przed hałasem na poziomie od niskiego do umiarkowanego. Podwójny, izolowany elektrycznie pałąk pozwala zredukować nagrzewanie się czubka głowy, a drut ze stali nierdzewnej pokryty tworzywem sztucznym sprawia, że ten pałąk jest najmocniejszym modelem, jaki ma do zaoferowania firma 3M. Są wytrzymałe i zapewniają możliwość dopasowania, ponieważ płaski, szeroki pałąk jest wyposażony w miękką plastikową powłokę zapewniającą stały nacisk na czubek głowy. Metal nie jest odsłonięty, co oznacza, że produkt jest „dielektryczny”, nie przewodząc prądu w zastosowaniach, w których występuje ryzyko iskrzenia lub wyładowania. Starannie wyprofilowane suwaki zapewniają łatwą regulację nauszników przeciwhałasowych na głowie. Szerokie poduszki uszczelniające na uszy, wykonane z miękkiej pianki, zapewniają pracownikom wygodę, a smukłe nauszniki zapewniają lepszą kompatybilność z innymi środkami ochrony indywidualnej. W ramach systemu kolorowych oznaczeń poziomu ochrony produktów z serii X przed hałasem nauszniki 3M PELTOR X1 redukujące hałas do 27 dB są oznaczone kolorem zielonym. Zużyte lub uszkodzone poduszki uszczelniające i wkładki piankowe, dostępne jako zestawy higieniczne, można łatwo wymieniać, co pomaga w przedłużeniu cyklu życia produktu. Dostępne są również modele mocowane na kasku lub noszone na szyi.

Zasoby

Produkty powiązane

Rodzaj ochronnika słuchu Montowane na hełmie
Kolor produktu Zielony
Elektroizolacyjny Nie

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M