1. Polska
 2. Wszystkie produkty 3M
 3. Środki ochrony indywidualnej
 4. Ochrona słuchu
 5. Nauszniki
 6. 3M™ PELTOR™ Nauszniki przeciwhałasowe, zielone, nahełmowe, X1P3

3M™ PELTOR™ Nauszniki przeciwhałasowe, zielone, nahełmowe, X1P3

 • Numer części X1P3
 • Numer produktu 3M X1P3
 • 3M ID 7000103988
 • UPC 04046719695454

Redukcja poziomu hałasu od 26 dB do 27 dB, w zależności od modelu, przetestowana zgodnie z normą EN 352:2020

Szeroki, płaski pałąk jest izolowany elektrycznie, dzięki czemu nauszniki można uznać za produkt nieprzewodzący lub „dielektryczny”

Oznaczenie kolorami ułatwia wizualne zidentyfikowanie poziomu ochrony noszonego produktu

Zobacz więcej szczegółów
Rodzaj ochronnika słuchu Montowane na hełmie
Kolor produktu Zielony
Elektroizolacyjny Nie

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Redukcja poziomu hałasu od 26 dB do 27 dB, w zależności od modelu, przetestowana zgodnie z normą EN 352:2020
 • Szeroki, płaski pałąk jest izolowany elektrycznie, dzięki czemu nauszniki można uznać za produkt nieprzewodzący lub „dielektryczny”
 • Oznaczenie kolorami ułatwia wizualne zidentyfikowanie poziomu ochrony noszonego produktu
 • Smukłe nauszniki zapewniają lepszą kompatybilność z innymi środkami ochrony indywidualnej
 • Opracowana przez 3M technologia poduszki uszczelniającej zapewnia skuteczne uszczelnienie i niezawodną ochronę
 • Podwójny pałąk zapewnia rozpraszanie ciepła, a wewnętrzna konstrukcja ze stali nierdzewnej zapewnia stały nacisk i wygodne dopasowanie przez 8 godzin
 • Zaprojektowane, aby zoptymalizować rozkład ciężaru i równowagę, zapewniając wyjątkowy komfort
 • Nauszniki wykonane z ABS są sztywne, wytrzymałe i odporne na uderzenia
 • Miękka zewnętrzna powłoka nauszników z termoplastycznego poliuretanu (TPU) chroni przed otarciami i uderzeniami

Nauszniki 3M™ PELTOR™ X1 to lekkie ochronniki słuchu z miękkimi, wygodnymi poduszkami. Dostępne jako modele z pałąkiem nagłownym, nakarkowym lub mocowane do hełmu Model posiada podwójny, izolowany elektrycznie pałąk nagłowny, który ogranicza gromadzenie się ciepła na czubku głowy. W zależności od preferencji lub potrzeb użytkownika, wersje mocowane do kasku są dostępne jako dielektrycznie izolowane elektrycznie lub z solidnymi metalowymi ramionami.

Nauszniki 3M™ PELTOR™ X1 zapewniają wysoce skuteczną ochronę słuchu przed hałasem na poziomie od niskiego do umiarkowanego. Lekka konstrukcja z niskoprofilowymi nausznikami jest idealna, gdy liczy się nadmierna ochrona. Pierwszy poziom ochrony przed hałasem w serii 3M PELTOR Earmuffs X1 jest oznaczony kolorem zielonym. Ułatwia wybór odpowiedniego poziomu ochrony z serii X. Model ten posiada podwójny, izolowany elektrycznie pałąk pozwala zredukować nagrzewanie się czubka głowy, a drut ze stali nierdzewnej pokryty tworzywem sztucznym sprawia, że ten pałąk jest najmocniejszym modelem, jaki ma do zaoferowania firma 3M. Są wytrzymałe i zapewniają możliwość dopasowania, ponieważ płaski, szeroki pałąk jest wyposażony w miękką plastikową powłokę zapewniającą stały nacisk na czubek głowy. Metal nie jest odsłonięty, co oznacza, że produkt jest „dielektryczny”, nie przewodząc prądu w zastosowaniach, w których występuje ryzyko iskrzenia lub wyładowania. Starannie wyprofilowane suwaki zapewniają łatwą regulację nauszników przeciwhałasowych na głowie. Szerokie poduszki uszczelniające na uszy, wykonane z miękkiej pianki, zapewniają pracownikom wygodę, a smukłe nauszniki zapewniają lepszą kompatybilność z innymi środkami ochrony indywidualnej. Oferując produkt spełniający wymagania każdego użytkownika, wersja mocowana do hełmu jest dostępna jako P5 z identycznymi parametrami dielektrycznymi jak model z pałąkiem nagłownym. Alternatywnie, jeśli aplikacja nie wymaga izolacji elektrycznej, dostępny jest model P3 mocowany do hełmu i z pałąkiem nakarkowym. Zużyte lub uszkodzone poduszki uszczelniające i wkładki piankowe, dostępne jako zestawy higieniczne, można łatwo wymieniać, ułatwiając przedłużenie cyklu życia produktu.

Cechy charakterystyczne

Zasoby

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą wiadomości e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.


Produkty podobne

Rodzaj ochronnika słuchu Montowane na hełmie
Kolor produktu Zielony
Elektroizolacyjny Nie