Rurka termokurczliwa 3M™ MDT-A

 • Dostępne opcje
 • | Wybierz opcje produktu dla identyfikatorów.

Równoważenie właściwości elektrycznych, fizycznych i chemicznych w różnych zastosowaniach przemysłowych

Zapewnia termokurczliwą ochronę i odciążenie przewodów, złączy lutowanych, zacisków i połączeń

Do osłony wiązek lekkich przewodów, znakowania i wiązania przewodów i pakowania komponentów

Zobacz więcej szczegółów

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Równoważenie właściwości elektrycznych, fizycznych i chemicznych w różnych zastosowaniach przemysłowych
 • Zapewnia termokurczliwą ochronę i odciążenie przewodów, złączy lutowanych, zacisków i połączeń
 • Do osłony wiązek lekkich przewodów, znakowania i wiązania przewodów i pakowania komponentów
 • Wykonana z elastycznej poliolefiny
 • Wytrzymuje temperatury od -55°C do 130°C
 • Nie zawiera halogenu

Termokurczliwa rurka kablowa 3M™ MDT-A to rurka o średniej grubości ścianki z klejem termotopliwym zaprojektowana do niezawodnego łączenia i zakańczania przewodów elektrycznych do 1,0 kV, jak również do ochrony mechanicznej i środowiskowej. Rurki termokurczliwe MDT-A posiadają zewnętrzną ściankę niezawierającą halogenu, wykonaną z usieciowanej poliolefiny oraz wewnętrzną warstwę kleju nałożoną fabrycznie.

3M™ MDT-A to średniościenna poliolefinowa rurka termokurczliwa z klejem topliwym. Współczynnik kurczliwości wynosi do 4.5:1, min. temperatura kurczenia wynosi 135°C, temperatura pracy wynosi od -55°C do +130°C. MDT-A nie zawiera halogenów ani PBDE, zapewnia dobrą odporność chemiczną i uszczelnienie IP 68. MDT-A jest specjalnie zaprojektowaną rurką o ścianach średniej grubości, która zapewnia wytrzymałą i elastyczną izolację, jest idealna do ochrony złączy kabli oraz zakończeń w zastosowaniach zewnętrznych. Rurka MDT-A jest dostarczana ze specjalnie zaprojektowaną warstwą kleju topliwego. Klej jest nakładany podczas wytłaczania rurki, co pozwala uzyskać bardzo gładką i jednolitą warstwę kleju zapewniającą doskonałe właściwości uszczelniające. Rurka MDT-A jest dostępna w rozmiarach od 12,0/3,0 mm do 120,0/40,0 mm z grubością ścianki (rozkurczonej) 2,5–3,3 mm w kolorze czarnym. Standardowe opakowanie 1 m w opakowaniach zbiorczych, standardowych lub ekspozycyjnych. Certyfikaty / Dopuszczenia: Lloyds Register of Shipping Certificate 95/30032 / Germanischer Lloyd Certificate 93863-86HH / IEC 60684-3-247:draft 2008 ed. 1.0.

Cechy charakterystyczne

Zasoby

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą wiadomości e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.


Produkty podobne

Średnica wewnętrzna po obkurczeniu (jednostki metryczne) 3 mm, 18 mm, 36 mm, 40 mm, 26 mm, 6 mm, 7,5 mm, 8 mm, 12 mm
Średnica wewnętrzna przed obkurczeniem (jednostki metryczne) 12 mm, 50 mm, 90 mm, 120 mm, 70 mm, 19 mm, 32 mm, 27 mm, 38 mm
Maksymalna temperatura pracy (stopnie Celsiusza) 130 Stopnie Celsjusza