Rurka termokurczliwa 3M™ HDT-A

 • Dostępne opcje
 • | Wybierz opcje produktu dla identyfikatorów.

Równoważenie właściwości elektrycznych, fizycznych i chemicznych w różnych zastosowaniach przemysłowych i związanych z dystrybucją energii

Zapewnia termokurczliwą ochronę i odciążenie przewodów, złączy lutowanych, zacisków i połączeń

Wykonana z poliolefiny, współczynnik kurczliwości do 4,5:1

Zobacz więcej szczegółów

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Równoważenie właściwości elektrycznych, fizycznych i chemicznych w różnych zastosowaniach przemysłowych i związanych z dystrybucją energii
 • Zapewnia termokurczliwą ochronę i odciążenie przewodów, złączy lutowanych, zacisków i połączeń
 • Wykonana z poliolefiny, współczynnik kurczliwości do 4,5:1
 • Ochrona przed warunkami atmosferycznymi i uszkodzeniem mechanicznym
 • Izolacja elektryczna
 • SAE AS23053/15, certyfikat klasy 1 i zgodność z RoHS 2011/65/UE

Termokurczliwy rękaw kabla 3M™ HDT-A to sztywna rurka termokurczliwa o grubej ściance bez zawartości halogenu zaprojektowana do niezawodnego łączenia i zakańczania przewodów elektrycznych do 1,0 kV, jak również do ochrony mechanicznej i środowiskowej. Rurki termokurczliwe HDT-A posiadają trudnopalną zewnętrzną ściankę wykonaną z usieciowanej poliolefiny oraz wewnętrzną warstwę kleju nałożoną fabrycznie.

3M™ HDT-A to rurka termokurczliwa o grubych ściankach z poliolefiny z koekstrudowanym klejem topliwym. Współczynnik kurczliwości wynosi do 4:1, min. temperatura kurczenia wynosi 135°C, temperatura pracy wynosi od -55°C do +130°C. Rurka HDT-A jest wykonana z trudnopalnego i samogaszącego się materiału, co zapewnia dobrą odporność chemiczną i uszczelnienie IP 68. Wytrzymałość i trwałość rurki sprawiają, że doskonale nadaje się do zastosowań wystawionych na działanie niekorzystnych warunków. Rurka HDT-A jest dostarczana ze specjalnie zaprojektowaną warstwą kleju topliwego. Klej jest nakładany podczas wytłaczania rurki, co pozwala uzyskać bardzo gładką i jednolitą warstwę kleju zapewniającą doskonałe właściwości uszczelniające. Rurka HDT-A jest idealnym rozwiązaniem do uszczelniania podziemnych lub odsłoniętych połączeń kablowych oraz zakończeń. Rurka HDT-A jest dostępna w rozmiarach od 12,0/3,0 mm do 128,0/38,0 mm z grubością ścianki (przed obkurczeniem) 3,2–4,8 mm w kolorze czarnym. Standardowe opakowanie 1m w opakowaniach zbiorczych, standardowych lub ekspozycyjnych. Certyfikaty / Dopuszczenia: Lloyds Register of Shipping Certificate 95/30032 / Germanische Lloyd Certificate 93863-86HH / Bureau Veritas Certificate 04899/DOBV / IEC 60684-3-247 / SAE-AMS-DTL 23056/15 klasa 1.

Cechy charakterystyczne

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą wiadomości e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.