1. Polska
 2. Wszystkie produkty 3M
 3. Materiały ścierne
 4. Dyski ścierne
 5. Dyski z systemem mocowania "quick change"

Dysk Scotch-Brite™ Roloc™+ Clean and Strip XT Pro Extra Cut

 • Dostępne opcje
 • | Wybierz opcje produktu dla identyfikatorów.

Szybko usuwa rdzę, grube warstwy lakieru, korozję i oczyszcza spoiny

Tlenek glinu agresywnie usuwa powłoki i pozostawia doskonałe wykończenie obrabianego metalu

Dobrze dopasowuje się do powierzchni, zapewniając lepszy kontakt z obrabianym elementem i szybsze oczyszczanie

Zobacz więcej szczegółów

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Szybko usuwa rdzę, grube warstwy lakieru, korozję i oczyszcza spoiny
 • Tlenek glinu agresywnie usuwa powłoki i pozostawia doskonałe wykończenie obrabianego metalu
 • Dobrze dopasowuje się do powierzchni, zapewniając lepszy kontakt z obrabianym elementem i szybsze oczyszczanie
 • Włókno o wysokiej wytrzymałości jest odporne na zrywanie i dobrze sprawdza się w pracy na krawędziach
 • Odporność na zaszlichcanie zapewnia jednolite szlifowanie
 • Duża prędkość i niski poziom wibracji
 • System mocowania Roloc™+ ułatwia wymianę dysków
 • Wymaga użycia zapasowej podkładki Roloc™+ (sprzedawanej osobno)

Dysk ścierny Scotch-Brite™ Roloc™ Clean and Strip XT Pro Extra Cut posiada ziarno ścierne na bazie tlenku glinu w nylonowej włókninie o otwartej konstrukcji. Nasze dyski są przeznaczone do usuwania twardych powłok, takich jak gruba rdza, gęsta farba i korozja, przy czym doskonale szlifują i wygładzają znajdującą się pod spodem gołą powierzchnię metalu.

Uzyskaj zwiększoną podatność na obróbkę bez utraty wytrzymałości podczas przygotowywania powierzchni metalowych lub usuwania rdzy i farby za pomocą Dysku ściernego Scotch-Brite™ Roloc™+ Clean and Strip XT Pro Extra Cut. Nasze dyski łączą przeprojektowane sploty włókien, żywicę i mineralne ziarno ścierne na bazie tlenku glinu, które tworzą grubą włókninę o otwartej konstrukcji. Sprężysta natura włókien sprawia, że nasze tarcze dokładniej dopasowują się do powierzchni zapewniając lepszy kontakt z obrabianym elementem i szybsze oczyszczanie. Dopasowują się do odprysków spawalniczych, polerując je i umożliwiając pracę w trudno dostępnych miejscach. Tlenek glinu to bardzo twardy minerał, który zapewnia wysoką szybkość cięcia. Powszechnie stosowany w zastosowaniach wysokociśnieniowych, takich jak cięcie i usuwanie spoin spawalniczych, tnie agresywnie usuwając ciężką rdzę, grube powłoki lakieru i korozję bez pozostawiania naddatków, jednocześnie przygotowując materiał bazowy. Oznacza to, że operatorzy mogą usunąć powłokę z obrabianego elementu i przygotować go do spawania lub nakładania kleju za pomocą tej samej tarczy – oszczędzając czas potrzebny na zmianę materiału ściernego. Ponadto szczeliny we włókninie umożliwiają usuwanie wiórów, minimalizując zaszlichcanie się materiału ściernego. Aby zapewnić równomierne cięcie przez cały okres użytkowania, wzmacniające spoiwo żywiczne dysku stopniowo kruszy się w trakcie użytkowania, odsłaniając nowe włókna i super ostre ziarno ścierne na bazie tlenku glinu. Wytrzymałe włókno jest odporne na zrywanie i dobrze sprawdza się przy pracy z użyciem krawędzi. Dyski te charakteryzują się również niskim poziomem wibracji i iskrzenia, wysoką prędkością obrotową i długą żywotnością, a ich dodatkową zaletą jest mocowanie Roloc™. Przycisk Roloc™+ jest przymocowany do całego dysku, co zwiększa wytrzymałość i ułatwia obsługę, a także umożliwia stosowanie krawędzi dysku w celu oczyszczania spoin spawanych w narożnikach i innych trudno dostępnych miejsc. Operatorzy mogą szybko i sprawnie przymocować dysk do podkładki mocującej Roloc™ (sprzedawanej oddzielnie), którą zakłada się na elektronarzędzia, co ogranicza czas wymagany na wymiany i podnosi produktywność.

Cechy Charakterystyczne

Zasoby

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą poczt e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.