Rolka z płótna 3M™ 384F

 • Dostępne opcje
 • | Wybierz opcje produktu dla identyfikatorów.

Mocne podłoże z tkaniny poliestrowej zapewnia doskonałą trwałość w zastosowaniach szlifierskich

Materiał ścierny z tlenku glinu tnie szybko i zapewnia jednolite, dokładne wykończenie

Wiązanie żywiczne jest odporne na uszkodzenia pod wpływem ciepła, co przedłuża żywotność materiału ściernego

Zobacz więcej szczegółów

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Mocne podłoże z tkaniny poliestrowej zapewnia doskonałą trwałość w zastosowaniach szlifierskich
 • Materiał ścierny z tlenku glinu tnie szybko i zapewnia jednolite, dokładne wykończenie
 • Wiązanie żywiczne jest odporne na uszkodzenia pod wpływem ciepła, co przedłuża żywotność materiału ściernego
 • Wodoodporny materiał poliestrowy pozwala na łatwe usuwanie zanieczyszczeń
 • Zamknięty nasyp zapewnia większą gęstość ziaren i delikatniejsze wykończenie na twardych powierzchniach

Rolka z płótna 3M™ R384F jest rolką ścierną na trwałym, poliestrowym podkładzie z tkaniny, która posiada zamkniętą konstrukcję płaszcza, zapewniającą równomierne szlifowanie. Tlenek glinu jako materiał ścierny i wodoodporna poliestrowa konstrukcja sprawiają, że ściereczka ta jest idealnym produktem do zastosowań zarówno na mokro jak i na sucho, takich jak wymiarowanie powierzchni i usuwanie defektów.

Trwała ściereczka do szlifowania Nasza Rolka z płótna 3M™ 384F najlepiej nadaje się do szlifowania metalu i prac wykończeniowych ze względu na swoją trwałość i materiał ścierny, który zapewnia szybkie cięcie. Wykonana z elastycznego i wodoodpornego poliestru, ta rolka z płótna zapewnia płynną pracę i trwałość, która może dostosować się do kształtu wyprofilowanych części dla spójnego wykończenia. Strona ścierna posiada zamkniętą warstwę ziaren tlenku glinu, aby zapewnić szybkie cięcie i dokładne wykończenie. Materiał ścierny z tlenku glinu Tlenek glinu jest popularnym wyborem wśród profesjonalistów z branży przemysłowej ze względu na dużą szybkość cięcia i długą żywotność. Minerał ten jest twardym, trwałym materiałem ściernym, który się kruszy i odsłania świeże krawędzie tnące i nie zatępia się tak szybko jak tradycyjne, naturalne materiały ścierne. Ze względu na szybką szybkość cięcia, twardość i wytrzymałość, jest szeroko stosowany w szlifowaniu i zastosowaniach wykończeniowych. Tlenek glinu nadaje się do szerokiej gamy materiałów w ramach obróbki metalu i drewna. Odporny na wodę i wysokie temperatury Rolka z płótna 3M™ R84F wykorzystuje również spoiwo żywiczne, które zostało specjalnie zaprojektowane, aby oprzeć się termicznemu i chemicznemu zniszczeniu, które może wystąpić podczas szlifowania. Spoiwo to jest bardzo wytrzymałe i umożliwia szybkie szlifowanie oraz wysoką wydajność cięcia. Dzięki temu doskonale nadaje się do precyzyjnej pracy zarówno na twardych, jak i miękkich powierzchniach. Wodoodporny poliestrowy materiał nośny umożliwia opłukiwanie obszarów obrabianego przedmiotu i rolki podczas pracy, aby zapobiec zatykaniu punktów ściernych przez pył i zanieczyszczenia, zapewniając jednocześnie szybsze cięcie i wydłużając żywotność materiału ściernego.

Cechy charakterystyczne

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą wiadomości e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.