Taśma z tkaniny 3M™ 384F

 • Dostępne opcje
 • | Wybierz opcje produktu dla identyfikatorów.

Stała, niezawodna wydajność na wszystkich podłożach

Wodoodporne podłoże wytrzymuje pracę na mokro i na sucho

Podkład z tkaniny o gramaturze X wytrzymuje ciężkie szlifowanie i ścieranie

Zobacz więcej szczegółów

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Stała, niezawodna wydajność na wszystkich podłożach
 • Wodoodporne podłoże wytrzymuje pracę na mokro i na sucho
 • Podkład z tkaniny o gramaturze X wytrzymuje ciężkie szlifowanie i ścieranie
 • Wytrzymuje wysoką temperaturę i ciśnienie
 • Nadaje się do stosowania na stojącej lub stacjonarnej szlifierce taśmowej oraz do szlifowania z udarem, przenośnego szlifowania taśmowego oraz szlifowania i wykańczania szeroką taśmą
 • Wybierz spośród gradacji 36+ do 220+ oraz P320 - P400
 • Wybierz spośród gradacji 36+ do 220+ oraz P320 do P400

Taśma z tkaniny 3M™ 384F to wysokiej jakości tkaninowa taśma z tlenku glinu ogólnego przeznaczenia z bardzo wytrzymałym spodem. Nasze taśmy posiadają szybko tnące ziarna ścierne, które są połączone żywicą z wytrzymałym poliestrowym materiałem nośnym o gramaturze X. Polecane do stosowania na podłoża metalowe i drewno.

Użyj Taśmy z tkaniny 3M™ 384F, aby zapewnić ciągłe cięcie i długą żywotność niezbędną do bardziej agresywnego szlifowania. Nasze taśmy z tkaniny oferują stałą i niezawodną wydajność. Szybko tnące ziarna ścierne z tlenku glinu są połączone żywicą z wytrzymałą tkaniną poliestrową o gramaturze X, tworząc mocne połączenie, które wytrzymuje wysoką temperaturę i ciśnienie. Mogą być stosowane do różnych aplikacji na podłożach metalowych i drewnie. Zamknięta konstrukcja powłoki oferuje spójne, delikatne wykończenie na metalu i nadaje się do wytwarzania wzoru ziarna. Podłoże jest wodoodporne, dzięki czemu można je stosować zarówno na mokro, jak i na sucho. Minerał tlenku glinu jest popularnym wyborem wśród profesjonalistów przemysłowych ze względu na jego szybkość cięcia, trwałość i długą żywotność. Może być stosowany do wielu różnych materiałów zarówno przy obróbce drewna jak i metali, w tym stopów żelaza. Jest to najczęściej stosowane ścierniwo przemysłowe. 3M oferuje wiele różnych narzędzi do szlifowania taśmowego do wielu różnych zastosowań zarówno na drewnie jak i metalu. Taśmy ścierne występują w wielu różnych szerokościach i długościach i są stosowane w różnych narzędziach do szlifowania taśmowego. 3M oferuje szeroki wybór taśm pasujących do większości przemysłowych szlifierek taśmowych. Szersze taśmy stosuje się w szlifierkach szerokotaśmowych do nadawania wymiarów lub wykańczania płyt drewnianych, wygładzania szorstkich krawędzi ciętych blach lub nadawania wzoru ziarna blachom ze stali nierdzewnej. Taśmy o średniej szerokości pasują do szlifierek krawędziowych do szlifowania płaskich, wąskich powierzchni, jak np. krawędzie płyt; wąskie taśmy stosuje się w przenośnych szlifierkach taśmowych do szlifowania lub łączenia elementów drewnianych, jak np. drzwi szafek.

Cechy charakterystyczne

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą poczt e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.


Produkty Powiązane

Piasek 120+, 80+, 150+, 60+, P400, 240+, 220+, P320, 180+, 36+, 50+
Gramatura podkładu Gramatura XF
Materiał ścierny Tlenek aluminium