1. Polska
 2. Wszystkie produkty 3M
 3. Materiały ścierne
 4. Dyski ścierne
 5. Tarcze piankowe
 6. Elastyczne krążki ścierne na gąbce 3M™ Hookit™

Elastyczne krążki ścierne na gąbce 3M™ Hookit™

 • Dostępne opcje
 • | Wybierz opcje produktu dla identyfikatorów.

Elastyczne dyski z pianki ściernej 3M™ Hookit™ składają się z miękkiej pianki, która dopasowuje się do nieregularnych powierzchni i jest wygodna w użyciu ręcznym. Może być stosowany na mokro lub sucho, ręcznie lub maszynowo do mieszania. Elastyczne dyski i arkusze pianki ściernej 3M™ Hookit™ mają doskonałą kontrolę nad pyłem i wodą dzięki setkom laserowo perforowanych otworów zapewniających czyste, wolne od pyłu środowisko pracy. Te dyski mają doskonałe cięcie i wykończenie.

Niezwykle wszechstronny materiał ścierny

Do stosowania na mokro lub na sucho

Zobacz więcej szczegółów
Często przeglądane zasoby
Arkusz danych technicznych (PDF, 653KB)

Specyfikacja

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Elastyczne dyski z pianki ściernej 3M™ Hookit™ składają się z miękkiej pianki, która dopasowuje się do nieregularnych powierzchni i jest wygodna w użyciu ręcznym. Może być stosowany na mokro lub sucho, ręcznie lub maszynowo do mieszania. Elastyczne dyski i arkusze pianki ściernej 3M™ Hookit™ mają doskonałą kontrolę nad pyłem i wodą dzięki setkom laserowo perforowanych otworów zapewniających czyste, wolne od pyłu środowisko pracy. Te dyski mają doskonałe cięcie i wykończenie
 • Niezwykle wszechstronny materiał ścierny
 • Do stosowania na mokro lub na sucho
 • Nadaje się do użytku ręcznego lub maszynowego
 • Doskonała ochrona przed pyłem i wodą

Elastyczne dyski z pianki ściernej 3M™ Hookit™ łączą w sobie elastyczne materiały ścierne z tlenku aluminium z miękkim podkładem z pianki, tworząc wysokowydajny, uniwersalny materiał ścierny do użycia na mokro lub sucho, do stosowania ręcznego lub maszynowego.

Elastyczne dyski z pianki ściernej 3M™ Hookit™ łączą w sobie elastyczne materiały ścierne z tlenku aluminium z miękkim podkładem z pianki, tworząc wysokowydajny, uniwersalny materiał ścierny do użycia na mokro lub sucho, do stosowania ręcznego lub maszynowego.

Zasoby

Produkty powiązane

Średnica całkowita (jednostki metryczne) 77 mm, 150 mm, 125 mm
Jednostka produktu Tarcza
Piasek P1000, P1500, P800, P400, P600, P1200, P2000
Typ mocowania Haczyk–pętelka
Materiał ścierny Tlenek aluminium

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M