Uniwersalna taśma naprawcza 3M™ DT8

 • Dostępne opcje
 • | Wybierz opcje produktu dla identyfikatorów.

Agresywny klej z naturalnego kauczuku zapewnia natychmiastową przyczepność do różnych powierzchni, także metalu, szkła, plastiku i uszczelnionego betonu

Nośnik z tkaniny umożliwia bezproblemowe odrywanie taśmy ręką oraz łatwe posługiwanie się taśmą

Elastyczny nośnik dobrze dopasowuje się do profilowanych powierzchni

Zobacz więcej szczegółów
Często przeglądane zasoby
Arkusz danych technicznych (PDF, 361KB)

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Agresywny klej z naturalnego kauczuku zapewnia natychmiastową przyczepność do różnych powierzchni, także metalu, szkła, plastiku i uszczelnionego betonu
 • Nośnik z tkaniny umożliwia bezproblemowe odrywanie taśmy ręką oraz łatwe posługiwanie się taśmą
 • Elastyczny nośnik dobrze dopasowuje się do profilowanych powierzchni
 • Lekkie prace wymagające mocowania i łączenia do szerokiej gamy materiałów i powierzchni
 • Dostępna w kolorze czarnym i srebrnym

Taśma wykonana z folii polietylenowej laminowanej na tkaninie, z warstwą syntetyczno/naturalnego kleju kauczukowego. Jest wytrzymała na zawijanie się krawędzi oraz łatwa do odwinięcia i oderwania potrzebnego kawałka z rolki. Agresywna taśma do wymagających zadań. Uniwersalna taśma naprawcza 3M™ All Purpose Duct Tape DT8 jest wszechstronna, wygodna w użyciu i szybko przylega do powierzchni w najbardziej wymagających zastosowaniach.

Dzięki swojej unikatowej konstrukcji, taśma 3M™ All Purpose Duct Tape DT8 zapewnia natychmiastową przyczepność oraz maksymalne dopasowanie do powierzchni, co czyni ją idealną taśmą do pracy z profilowanymi powierzchniami. Uniwersalna taśma 3M™ All Purpose Duct Tape DT8 jest dostępna w kolorze srebrnym i czarnym. Mocno łączy się z wieloma materiałami - w tym z tworzywami sztucznymi, szkłem i betonem o uszczelnionej powierzchni.

Cechy charakterystyczne

Zasoby

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą wiadomości e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.


Produkty podobne

Szerokość całkowita (jednostki metryczne) 48 mm
Całkowita grubość taśmy bez podkładu (jednostki metryczne) 0,2 mm
Materiał podkładu (nośnika) Siatka tkaninowo polietylenem
Kolor produktu Srebrny, Czarny
Typ Kleju Mieszanka kauczuku naturalnego/syntetycznego