3M™ VHB™ Taśma 4950

Produkt
 • Szybka i łatwa technologia łączenia na stałe zapewnia wysoką wytrzymałość przez długi czas
 • Klej samoprzylepny tworzy wiązanie po zetknięciu, zapewniając natychmiastowe i mocne trzymanie
 • Praktycznie niewidoczne mocowanie pozwala zachować gładkość powierzchni
 • Biała uniwersalna taśma przylepna o grubości 1,1 mm z uniwersalnym klejem po obu stronach piankowego rdzenia do wielu podłoży o wysokiej energii powierzchniowej.
 More...
Zobacz wszystkie szczegóły
Szerokość całkowita (jednostki metryczne)
Overall_Width_Metric
Dostępnych Produktów
Dostępne opcje:
 Szerokość całkowita (jednostki metryczne)
Produkty - wynik
Zamknij
Szczegóły

Taśma 3M™ VHB™ 4950 zastępuje śruby, nity i kołki, sklejając trwale podłoża i jednocześnie rozkładając obciążenie na całej długości spoiny. Taśma 3M™ VHB™ ma klej uniwersalny po obu stronach sztywnej pianki. Jest biała, ma grubość 1,1 mm i wiąże się z wieloma substratami o dużej energii powierzchniowej.

W rezultacie otrzymaliśmy rodzinę nadzwyczaj mocnych taśm, które przywierają do naprawdę szerokiej gamy różnorodnych substratów, jak aluminium, stal nierdzewna, stal ocynkowana, szkło/epoksydy, tworzywa MSE (jak np. sztywne tworzywa PVC), akryle, poliwęglany, polistyreny, tworzywa ABS, większość farb proszkowych, malowane lub lakierowane drewno oraz beton. Taśma VHB™ 3M™ może być wykorzystywana zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków w ramach różnych aplikacji, włączając w to trwały montaż znaków i paneli, doklejanie komponentów i ogólnoprzemysłowe naprawy. Taśmy VHB™ 3M™ w przemyśle. W 1980 roku po raz pierwszy przedstawiliśmy światu taśmy 3M™ VHB™. Te niezwykłe taśmy łączą w sobie elastyczność oraz mocną i trwałą spoinę. W rezultacie otrzymaliśmy rodzinę nadzwyczaj mocnych taśm, które przywierają do naprawdę szerokiej gamy różnorodnych substratów, jak szkło, metale, tworzywa MSE (jak np. sztywne tworzywa PVC), akryle, poliwęglany, polistyreny, tworzywa ABS, większość farb proszkowych, malowane lub lakierowane drewno oraz zalakowany beton. Taśma VHB™ 3M™ może być wykorzystywana zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków w ramach różnych aplikacji, włączając w to trwały montaż znaków i paneli, doklejanie komponentów, remonty i naprawy. Taśmy VHB™ 3M™ to sprawdzona alternatywa dla śrub, nitów, spawów i innych form łączeń mechanicznych. Drapacze chmur, telefony komórkowe, elektroniczne oznakowania autostrad, lodówki, elektronika marynistyczna, okna architektoniczne, kampery i barakowozy... wszystkie zawdzięczają swoje właściwości wykorzystaniu taśm klejących podczas jednego lub wielu procesów produkcji od taśmy montażowej do ostatecznego montażu czy uszczelniania. Lepszy sposób łączenia Taśmy VHB™ 3M™ zostały stworzone by pokrywać rowki, narożniki i łuki, bez szkody dla jakości spoiny jest to cecha, której nie posiada żaden mechaniczny sposób łączenia. Innowacyjne rozwiązanie dostarcza możliwości szybkiego i efektywnego łączenia, umożliwiając projektowanie stru

 • Szybka i łatwa technologia łączenia na stałe zapewnia wysoką wytrzymałość przez długi czas
 • Klej samoprzylepny tworzy wiązanie po zetknięciu, zapewniając natychmiastowe i mocne trzymanie
 • Praktycznie niewidoczne mocowanie pozwala zachować gładkość powierzchni
 • Biała uniwersalna taśma przylepna o grubości 1,1 mm z uniwersalnym klejem po obu stronach piankowego rdzenia do wielu podłoży o wysokiej energii powierzchniowej.
 • Tworzy trwałe uszczelnienie przed wodą, wilgocią, solą i wieloma innymi substancjami
Specyfikacja
Długość całkowita (jednostki metryczne)
33 m
Kolor produktu
Biały
Najmniejsza jednostka sprzedaży
Rolka
Przemysł
AGD, Budownictwo, Przemysł ogólny, Obróbka metalu, Oznakowanie, Transport
Rodzaj pianki
Twarde
Sposób pakowania
1, 3, 4, 6, 64, 8
Szerokość całkowita (jednostki metryczne)
1180 mm, 12 mm, 19 mm, 25 mm, 6 mm, 9 mm
Typ Kleju
Akryl
Zastosowanie
Alternatywy dla nitowania lub spawania, Klejenie metalu, Montaż ogólny i mocowanie elementów wykończeniowych, Montaż ram/usztywnień do paneli
Skontaktuj sie z nami

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiadać na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą poczt e-mail

An error occurred.