1. Polska
 2. Wszystkie produkty 3M
 3. Materiały ścierne
 4. Dyski ścierne
 5. Tarcze piankowe
 6. Drobnoziarnisty krążek do obróbki wykończeniowej 3M™ Trizact™ Hookit™ 443SA

Drobnoziarnisty krążek do obróbki wykończeniowej 3M™ Trizact™ Hookit™ 443SA

 • Dostępne opcje
 • | Wybierz opcje produktu dla identyfikatorów.

Przeznaczony do matowania paneli cieniowanych, nadawania struktury skórki pomarańczy i usuwania drobnych rys po szlifowaniu przed dopasowaniem odcienia lakieru.

Zawsze używane na mokro, eliminują potrzebę stosowania środków do matowania i materiałów ściernych do szlifowania na mokro.

Podłoże piankowe zapewnia dużą kontrolę i stały kontakt z powierzchnią.

Zobacz więcej szczegółów
Często przeglądane zasoby
Arkusz danych technicznych (PDF, 795KB)

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Przeznaczony do matowania paneli cieniowanych, nadawania struktury skórki pomarańczy i usuwania drobnych rys po szlifowaniu przed dopasowaniem odcienia lakieru
 • Zawsze używane na mokro, eliminują potrzebę stosowania środków do matowania i materiałów ściernych do szlifowania na mokro
 • Podłoże piankowe zapewnia dużą kontrolę i stały kontakt z powierzchnią
 • Dzięki elastyczności matują zagłębienia i powierzchnie o teksturze skórki pomarańczy bez nadmiernego wyrównywania
 • Tworzy gęsty wzór rysy w obszarach dopasowania, eliminując wszystkie błyszczące miejsca i pozostawiając matowe wykończenie

Przygotuj obszary cieniowane do lakierowania i uzyskaj spójne rezultaty, używając dysków do ujednolicania 3M™ Trizact™ Hookit™. Te dyski ścierne na podkładzie z gąbki są przeznaczone do matowania i szlifowania paneli cieniowanych, nadawania struktury skórki pomarańczy oraz usuwania rys spowodowanych szlifowaniem przed dopasowaniem odcienia lakieru na sąsiednich panelach. Używane na mokro, eliminują potrzebę stosowania środków do matowienia lub materiałów ściernych do szlifowania na mokro.

Dyski ścierne do ujednolicania 3M™ Trizact™ Hookit™ 1000 zapewniają bardziej przewidywalne wykończenie niż tradycyjne tarcze do szlifowania — umożliwiają uzyskanie spójnego matowego wykończenia bez błyszczących miejsc ani przepalenia. Używane do matowienia paneli cieniowanych, nadawania tekstury skórki pomarańczy i usuwania drobnych zarysowań po szlifowaniu tworzą wzór rysy potrzebny do tego, aby wszystkie kolory bazowe i powłoki bezbarwne odpowiednio pokryły powierzchnię i przylegały. Aby zapewnić długą żywotność i jednolite szlifowanie, materiały ścierne 3M™ Trizact™ są zbudowane z trójwymiarowych struktur, które nieustannie się zużywają, odsłaniając nowy, ostry minerał ścierny. Są praktycznie samoostrzące. Dyski ścierne do ujednolicania 3M™ Trizact™ Hookit™ 1000 mają podłoże piankowe, aby zapewnić lepszą kontrolę i wyczucie podczas szlifowania. Użyj podkładu mocującego 3M™ Hookit™, aby przymocować dyski do szlifierki dwufunkcyjnej lub bloku z rzepem. Używane na mokro, eliminują potrzebę stosowania środków do matowania lub materiałów ściernych do szlifowania na mokro.

Cechy charakterystyczne

Zasoby

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą wiadomości e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.


Produkty podobne

Średnica całkowita (jednostki metryczne) 150 mm, 75 mm
Jednostka produktu Tarcza
Piasek 1000
Typ mocowania Haczyk–pętelka
Materiał ścierny Węglik Krzemu