Dysk lamelkowy 3M™ Cubitron™ II 969F

  • Dostępne opcje
  • | Wybierz opcje produktu dla identyfikatorów.

Konstrukcja listków ściernych zapewnia miękkie i gładkie cięcie na zaokrąglonych lub nieregularnych powierzchniach

Listki zużywają się, odsłaniając świeży minerał ścierny i zapewniając szybkie, jednolite cięcie

Materiał ścierny Cubitron™ II tnie wyjątkowo szybko, zwiększając wydajność

Zobacz więcej szczegółów

Specyfikacja

Szczegóły

Najważniejsze cechy
  • Konstrukcja listków ściernych zapewnia miękkie i gładkie cięcie na zaokrąglonych lub nieregularnych powierzchniach
  • Listki zużywają się, odsłaniając świeży minerał ścierny i zapewniając szybkie, jednolite cięcie
  • Materiał ścierny Cubitron™ II tnie wyjątkowo szybko, zwiększając wydajność
  • Trwały poliestrowy materiał podkładowy do zastosowań wymagających dużej siły nacisku
  • Materiał wiążący żywicę radzi sobie z ciepłem aplikacji szlifierskich
  • Doskonały do zastosowań, w których ważne jest wykończenie

Tarcza listkowa 3M™ Cubitron™ II 969F składa się z warstw materiału ściernego. Nasze tarcze listkowe są wyjątkowe pod względem konstrukcji i posiadają materiał ścierny na klapach z wytrzymałej tkaniny poliestrowej zapewniający szybkie cięcie. Dyski te są wyposażone w środek wspomagający szlifowanie i półelastyczne podłoże o gramaturze Y nadające każdemu listkowi doskonałą wytrzymałość.

Tarcza listkowa 3M™ Cubitron™ II 969F przeznaczony do szlifowania i wykańczania powierzchni metalowych. Dzięki technologii precyzyjnie kształtowanego ziarna 3M zastosowanej na ułożonych warstwowo listkach wykonanych z wytrzymałego poliestru, dyski umożliwiają agresywne szlifowanie zapewniając gładkie, jednolite wykończenie. Podczas pracy listki zużywają się, odsłaniając nowe ziarna ścierne dzięki czemu dysk zapewnia jednolitą jakość i szybkość skrawania. Półelastyczne podłoże o gramaturze Y daje materiału ściernemu doskonałą wytrzymałość, trwałość i zdolność do obsługi wysokich ciśnień jednostkowych, takich jak ukosowanie i usuwanie żużla. Środek wspomagający szlifowanie zapewnia niższą temperaturę pracy dysku i zapobiega powstawaniu przebarwień na powierzchniach metalowych. Te cechy sprawiają, że 969F jest dobrym wyborem do projektów, które wymagają równie trwałej i wszechstronnej tarczy ściernej. Konstrukcja tarczy listkowej Powlekane ścierne tarcze listkowe są idealnym wyborem do umiarkowanego szlifowania, ujednolicania, ukosowania, usuwania zgorzeliny i wykańczania różnych metali. Listki ścierne zapewniają długotrwałe zasilanie świeżym materiałem ściernym w odpornej na obciążenia konstrukcji. Chociaż tarcza listkowa została zaprojektowana do pracy ze szlifierką kątową, jej konstrukcja pozwala na kreatywne dopasowanie do każdego zadania. Zalety Cubitron™ II Produkty ścierne 3M Cubitron II podniosły poprzeczkę w zakresie wysokowydajnych materiałów ściernych. Inżynierowie 3M rozpoczęli pracę od 3M ceramicznym ziarnem ściernym i wykorzystali technologię do elektrostatycznego ukierunkowania każdej trójkątnej struktury na podłożu, aby utworzyć ostre wierzchołki i zmaksymalizować potencjał cięcia. Te wierzchołki zachowują się jak pojedyncze narzędzia tnące, które przecinają metal i stale się ostrzą w miarę odłamywania się wierzchołków, zapewniając długotrwałą wysoką wydajność w zastosowaniach produkcyjnych o dużym obciążeniu. Ziarna ścierają się równomiernie i zapewniają wyjątkowo długą żywotność i spójność przy mniejszym nacisku na szlifowanie. W rezultacie produkty Cubitron™ II przewyższają jakością i trwałością każdy konwencjonalny ceramiczny produkt ścierny na rynku, maksymalizując produktywność i minimalizując naprężenia taśmy oraz zmęczenie operatora.

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M