1. Polska
 2. Wszystkie produkty 3M
 3. Środki ochrony indywidualnej
 4. Ochrona dróg oddechowych
 5. Systemy z wymuszonym przepływem powietrza
 6. Kaptury i aparaty headgear
 7. Osłony głowy o wysokiej trwałości ze zintegrowaną więźbą 3M™ Versaflo™, seria S-300

Osłony głowy o wysokiej trwałości ze zintegrowaną więźbą 3M™ Versaflo™, seria S-300

 • Dostępne opcje
 • | Wybierz opcje produktu dla identyfikatorów.

Zintegrowana więźba nagłowna zapewnia osłonę głowy i twarzy

Chroni twarz i oczy przed rozbryzgami cieczy oraz cząstkami unoszącymi się w powietrzu o niskiej energii i pyłem (klasa F)

Wykonana z trwałej, miękkiej, niskopylącej tkaniny zapewniającej komfort użytkownika

Zobacz więcej szczegółów
Uwaga: 3M zobowiązuje się do walki z COVID-19. Dowiedz się, jakie działania podejmujemy, klikając tutaj.

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Zintegrowana więźba nagłowna zapewnia osłonę głowy i twarzy
 • Chroni twarz i oczy przed rozbryzgami cieczy oraz cząstkami unoszącymi się w powietrzu o niskiej energii i pyłem (klasa F)
 • Wykonana z trwałej, miękkiej, niskopylącej tkaniny zapewniającej komfort użytkownika
 • Zapewnia doskonałe pole widzenia, szczególnie w dół
 • Odpowiednia do zastosowań, w których wymagana jest częsta wymiana całego nagłowia lub gdzie tkanina zewnętrzna w mniejszym stopniu ulega zabrudzeniom
 • Nie wymaga montażu; gotowa do użycia od razu po wyjęciu z pudełka

Wytrzymała osłona głowy 3M™ Versaflo™, seria S-300, to bardzo wytrzymała osłona głowy ze zintegrowaną więźbą nagłowną, zapewniająca pełną osłonę głowy i twarzy, a także ochronę oczu i twarzy. Osłona głowy jest wykonana z miękkiej, cichej, niskopylącej tkaniny, zapewniającej wysoki komfort. Można ją stosować z systemami z wymuszonym przepływem powietrza 3M™ i systemami z doprowadzeniem powietrza w wielu różnych zastosowaniach.

Zapewnij sobie ochronę głowy, twarzy i oczu dzięki wytrzymałym osłonom głowy z serii S-300 z linii 3M™ Versaflo™ serii S. Zintegrowana więźba nagłowna zapewnia pełną osłonę głowy i twarzy, a oczy i twarz są chronione przez osłonę zgodnie z normą EN166; takim samym poziomem ochrony przed uderzeniami, jak niektóre okulary ochronne. Osłona głowy jest wykonana z trwałej, miękkiej, cichej i niskopylącej tkaniny, która zapewnia wysoki komfort użytkowania. Nagłowie ma zintegrowaną więźbę, dzięki czemu nadaje się do zastosowań wymagających częstej wymiany całego nagłowia lub tam, gdzie tkanina zewnętrzna w mniejszym stopniu ulega zabrudzeniom. Elementy więźby i wlotu powietrza można łatwo zdemontować i rozdzielić w celu segregacji odpadów. Ta osłona głowy zapewnia doskonałe pole widzenia, szczególnie w dół, zapewniając lepsze widzenie podczas pracy. Nie wymaga montażu, a osłona głowy może być używana od razu po wyjęciu z pudełka. Osłona głowy posiada certyfikat CE i jest zgodna z normami EN 166:2:F:3, EN14594 3A, EN 12941 TH3.

Cechy charakterystyczne

Zasoby

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą wiadomości e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.