1. Polska
 2. Wszystkie produkty 3M
 3. Środki ochrony indywidualnej
 4. Ochrona dróg oddechowych
 5. Systemy z wymuszonym przepływem powietrza
 6. Kaptury i aparaty headgear
 7. Osłony głowy o wysokiej trwałości ze zintegrowaną więźbą 3M™ Versaflo™, seria S-300

Osłony głowy o wysokiej trwałości ze zintegrowaną więźbą 3M™ Versaflo™, seria S-300

 • Dostępne opcje
 • | Wybierz opcje produktu dla identyfikatorów.

Zintegrowana więźba nagłowna zapewnia osłonę głowy i twarzy

Chroni twarz i oczy przed rozbryzgami cieczy oraz cząstkami unoszącymi się w powietrzu o niskiej energii i pyłem (klasa F)

Wykonana z trwałej, miękkiej, niskopylącej tkaniny zapewniającej komfort użytkownika

Zobacz więcej szczegółów
Często przeglądane zasoby
Arkusz danych technicznych (PDF, 353KB)
Uwaga: 3M zobowiązuje się do walki z COVID-19. Dowiedz się, jakie działania podejmujemy, klikając tutaj.

Specyfikacja

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Zintegrowana więźba nagłowna zapewnia osłonę głowy i twarzy
 • Chroni twarz i oczy przed rozbryzgami cieczy oraz cząstkami unoszącymi się w powietrzu o niskiej energii i pyłem (klasa F)
 • Wykonana z trwałej, miękkiej, niskopylącej tkaniny zapewniającej komfort użytkownika
 • Zapewnia doskonałe pole widzenia, szczególnie w dół
 • Odpowiednia do zastosowań, w których wymagana jest częsta wymiana całego nagłowia lub gdzie tkanina zewnętrzna w mniejszym stopniu ulega zabrudzeniom
 • Nie wymaga montażu; gotowa do użycia od razu po wyjęciu z pudełka

Wytrzymała osłona głowy 3M™ Versaflo™, seria S-300, to bardzo wytrzymała osłona głowy ze zintegrowaną więźbą nagłowną, zapewniająca pełną osłonę głowy i twarzy, a także ochronę oczu i twarzy. Osłona głowy jest wykonana z miękkiej, cichej, niskopylącej tkaniny, zapewniającej wysoki komfort. Można ją stosować z systemami z wymuszonym przepływem powietrza 3M™ i systemami z doprowadzeniem powietrza w wielu różnych zastosowaniach.

Zapewnij sobie ochronę głowy, twarzy i oczu dzięki wytrzymałym osłonom głowy z serii S-300 z linii 3M™ Versaflo™ serii S. Zintegrowana więźba nagłowna zapewnia pełną osłonę głowy i twarzy, a oczy i twarz są chronione przez osłonę zgodnie z normą EN166; takim samym poziomem ochrony przed uderzeniami, jak niektóre okulary ochronne. Osłona głowy jest wykonana z trwałej, miękkiej, cichej i niskopylącej tkaniny, która zapewnia wysoki komfort użytkowania. Nagłowie ma zintegrowaną więźbę, dzięki czemu nadaje się do zastosowań wymagających częstej wymiany całego nagłowia lub tam, gdzie tkanina zewnętrzna w mniejszym stopniu ulega zabrudzeniom. Elementy więźby i wlotu powietrza można łatwo zdemontować i rozdzielić w celu segregacji odpadów. Ta osłona głowy zapewnia doskonałe pole widzenia, szczególnie w dół, zapewniając lepsze widzenie podczas pracy. Nie wymaga montażu, a osłona głowy może być używana od razu po wyjęciu z pudełka. Osłona głowy posiada certyfikat CE i jest zgodna z normami EN 166:2:F:3, EN14594 3A, EN 12941 TH3.

Zasoby

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M