2 3M employees in sewing studio
Kształtujemy przestrzeń, Ułatwiamy życie. Tworzymy nowe możliwości.

Co nas wyróżnia

Dowiedz się więcej o naszej kulturze innowacji oraz o tym, jak udaje nam się wykorzystać naukę w życiu.

 • Forest at dawn
  Twoja praca ma znaczenie

  W 3M Twoja praca ma znaczenie, wykorzystujemy naukę aby ulepszyć życie. Zrównoważony rozwój stanowi podstawę naszej działalności, co przekłada się na ochronę zasobów naturalnych i równoważenie czynników gospodarczych, środowiskowych i społecznych przy jednoczesnym rozwiązywaniu globalnych wyzwań. Łączy nas jeden cel: poprawa każdego życia.

 • 3M Campus
  Bądź częścią naszej przyszłości.

  3M jest firmą reprezentującą wiele różnych dziedzin techniki, prowadzącą działalność produkcyjno-handlową w skali całego świata, w pięciu sektorach produktowych. 3M jest przedsiębiorstwem o światowym zasięgu, charakteryzującym się wysokim stopniem wewnętrznej współpracy w obszarze badań, produkcji oraz marketingu.

 • Pracuj z Najlepszymi.
  Pracuj z Najlepszymi.

  Czymkolwiek jesteś zainteresowany, są duże szanse na to, że 3M jest w tej dziedzinie liderem. Zasób naszych produktów nigdy się nie kończy, podobnie jak możliwości rozwoju twojej kariery.

  W 3M spotkasz otwartych, ciekawych świata, zaangażowanych, kreatywnych ludzi, takich jak Ty.

  W 3M pomysły się nie kończą.

 • 2 3M employees in lab
  Szkolenia i Rozwój

  W 3M, każdy jest dla nas talentem, zapewniamy możliwości rozwoju na każdym etapie kariery. Niezależnie od tego, czy pracujesz w jednym z naszych laboratoriów, biur, zakładów produkcyjnych czy ośrodków badawczych, będziesz się uczyć, rozwijać i realizować zadania pełne wyzwań Twoje możliwości są nieograniczone.

  Oferty Pracy

  Dla studenta

  Technologie

 • 2 employees talking
  Doceniamy naszych Pracowników.

  W 3M robimy wszystko by rozpoznać i nagrodzić wkład naszych Pracowników w sukces Firmy. Szereg rozwiązań stosowanych w 3M, ma na celu polepszenie komfortu naszych Pracowników, zarówno w wymiarze osobistym, jak i finansowym.

  Benefity


W 3M Twoje pasje przekształcają się w nowe idee.

W 3M Twoje pasje przekształcają się w nowe idee.

Praca w 3M

 • Marketing i Komunikacja

  W 3M, będziesz mieć dostęp do globalnych rynków i innowacyjnych produktów. Jeśli chcesz pracować firmie o światowym zasięgu i innowacyjnych produktach, sprawdź możliwości rozwoju Twojej kariery w obszarze Marketingu i Komunikacji.

 • Sprzedaż

  W 3M, zawsze znajdziemy rozwiązanie, nawet dla najbardziej wymagających klientów. Nieustannie wprowadzamy innowacje, wpływające na niemal każdy aspekt naszego życia. Dowiedz się więcej o możliwościach rozwoju w obszarze sprzedaży w firmie 3M.

 • Badania i Rozwój

  Z ponad 45 głównymi technologiami - liczba ciągle rośnie - jesteśmy liderem innowacji w niemalże każdej branży. W 3M będziesz częścią nieustannego przepływu nowych pomysłów, przyczynisz się do powiększenia zasobu produktów które pojawiają się u milionów ludzi na całym świecie.

 • Inżyniering

  Inżynierowie są fundamentem innowacji. W 3M, wykorzystasz wiedzę techniczną, aby dostarczyć światowe rozwiązania. Pracujemy nad usprawnieniem i ulepszeniem procesów produkcyjnych, jakością dostarczanych produktów.

 • Global Service Center

  W 3M, utalentowani specjaliści zatrudnieni w globalnych centrach serwisowych codziennie pracują nad zwiększeniem efektywności pracy 3M.

  Wykorzystujemy dane, aby uprościć i zautomatyzować procesy biznesowe. Stosujemy metodologię Lean Six Sigma do ciągłej poprawy procesu. A to wszystko jest możliwe dzięki różnorodnym zespołom wysokiej klasy specjalistów.

 • Finanse

  Dzięki kulturze współpracy, która zachęca do przywództwa i inicjatywy, znaleźliśmy się na 15 miejscu listy Fortune "50 najbardziej podziwianych firm". Jeśli chcesz być częścią organizacji, która od ponad 100 lat osiąga sukcesy, sprawdź możliwości rozwoju w finansach w 3M.

 • Human Resources

  Od ponad 100 lat dostarczamy innowacyjne rozwiązania - produkty i materiały, które zmieniają życie ludzi na całym świecie. Tajemnica naszego sukcesu tkwi w energicznym środowisku pracy, w którym każdy głos jest słyszalny, a każdy członek zespołu jest ważną częścią większej całości.

 • Information Technology (IT)

  3M to przede wszystkim inteligentni i zmotywowani ludzie. Kariera w 3M to też możliwość pracy z systemami i technologiami światowej klasy, dzięki którym postęp jest możliwy. Sprawdź nasze ekscytujące możliwości rozwoju w IT.

   

 • Zakupy

  W zakresie zakupów, możesz pracować w takich dziedzinach jak: polimery chemiczne, opakowania, tkaniny i włókna, technologia informacyjna i inne. Mamy szeroki wachlarz możliwości, sprawdź które pasują do Twoich doświadczeń.

 • Supply Chain

  Specjalista w Supply Chain w 3M wie, co znaczy utrzymywanie ciągłego ruchu produktów. Poprzez wdrażanie zasad Lean Six Sigma i ciągłe doskonalenie procesów, dążymy do optymalnej wydajności i szybkości dostaw. W 3M znajdziesz możliwości rozwoju swojej kariery tak szerokie jak wachlarz naszych produktów.

 • Dział Prawny

  Globalny zespół prawników i pracowników tworzących 3M Legal dba o to, aby wszystkie nasze osiągnięcia naukowe były zgodne z prawem. Światowej klasy specjaliści 3M są partnerami dla biznesu, jednocześnie dbając o utrzymanie najwyższych standardów etycznych.

W 3M masz dostęp do fantastycznych benefitów.

W 3M masz dostęp do fantastycznych benefitów.

Benefity w 3M