Benefity

W 3M dbamy o naszych pracowników. Sprawdź co możemy Ci zaoferować.

 • Konkurencyjne wynagrodzenie

  Wiele stanowisk jest również objętych systemami premiowymi.

  Dodatkowo każdy Pracownik ma możliwość przystąpienia do szeregu programów świadczeń pozapłacowych w 3M.

 • Zdrowie

  Pakiety opieki medycznej o szerokim zakresie (zawierających m.in. usługi stomatologiczne, rehabilitację, wizyty domowe itp.), które współfinansowane są przez 3M. Pracownicy mają także możliwość wykupienia na preferencyjnych warunkach opieki medycznej dla współmałżonków i dzieci, oraz rodziców i teściów.

 • Ubezpieczenia

  Celem programu ubezpieczenia na życie w 3M jest zagwarantowanie ochrony życia i zdrowia Pracowników 3M oraz ich najbliższych, jak również zapewnienie pomocy finansowej w nie dających się przewidzieć sytuacjach dnia codziennego.

 • Program emerytalny

  Aby umożliwić pracownikom zgromadzenie dodatkowych środków na zabezpieczenie swojej przyszłości 3M prowadzi Emerytalny Program Oszczędnościowy, w którym, także przy udziale Pracodawcy, Pracownicy mają możliwość systematycznego oszczędzania na przyszłą emeryturę.

 • Program sportowy

  Pracownicy mają możliwość korzystania z usług centrów fitness, basenów i wielu innych ośrodków na terenie całego kraju. Program ten jest współfinansowany przez Pracodawcę, a Pracownicy mogą wykupić kartę umożliwiającą dostęp do usług również dla osoby towarzyszącej i dzieci.

 • Świadczenia socjalne

  W 3M funkcjonuje też Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych. Ze środków funduszu 3M finansuje bony świąteczne dla Pracowników, paczki na Mikołaja dla dzieci Pracowników, imprezy integracyjne. Dodatkowo 3M dofinansowuje kolonie letnie, zimowiska i wczasy, a także udziela Pracownikom nieoprocentowanych pożyczek na zakup / remont domu lub mieszkania.

 • Szkolenia

  W 3M bardzo inwestujemy w rozwój naszych pracowników. Każdy pracownik może skorzystać z bogatej oferty szkoleniowej dopasowanej do jego indywidualnego planu rozwoju.