W 3M możliwości rozwoju nigdy się nie kończą.
W 3M możliwości rozwoju nigdy się nie kończą.

Programy rozwojowe dla studentów i absolwentów

Zapisz się aby otrzymywać aktualne oferty pracy

W 3M, wszyscy jesteśmy studentami - uczymy się, odkrywamy, wprowadzamy innowacje razem. Zapoznaj się z naszą ofertą skierowaną do studentów.

 • Programy rozwojowe dla studentów i absolwentów

  Programy rozwojowe dla studentów i absolwentów


  Zdobądź cenne doświadczenie w środowisku, w którym będziesz rozwijać swoje umiejętności i będziesz mieć okazję pracować nad ciekawymi projektami. Praktyki są zazwyczaj organizowane w pełnym wymiarze godzinowym. Zobacz nasze aktualne oferty, aby dowiedzieć się więcej lub odwiedź nas podczas wydarzeń rekrutacyjnych.


Obszary, w których możesz realizować program

Zapisz się aby otrzymywać aktualne oferty pracy

Nasze programy rozwojwe to niepowtarzalne doświadczenie w różnych obszarach. Niezależnie od tego, czy planujesz się rozwijać w produkcji, dystrybucji, marketingu, czy IT, dzięki naszym programom rozwojowym zdobędziesz cenne doświadczenie i wiedzę, które będą przydatne podczas rozwoju kariery.

 • Women at desk with computer
  Inżynieria

  W 3M wykorzystasz wiedzę techniczną do kreowania nowych rozwiązań. Pracujemy nad usprawnieniem i ulepszeniem procesów produkcyjnych poprzez dostarczanie produktów o najwyższej jakości.

 • Female sitting in lobby
  Finanse

  Jesteśmy liderem w dostarczaniu proaktywnych analiz finansowych, doradztwa, księgowości i raportowania. Dzięki globalnym strukturom organizacji możesz być częścią zespołu, który wspiera kluczowe procesy biznesowe.

 • Employee in server room
  Optimized Operations (O2)

  Przyspiesz swoją karierę dzięki szkoleniom światowej klasy. Rozwijaj swój talent za pomocą najnowszych rozwiązań oraz metodologii Lean Six Sigma. Codziennie stawiaj czoła wyzwaniom związanym z inżynierią i łańcuchem dostaw.

 • Employees in lab
  Badania i Rozwój

  Rozwój zawodowy w dziale R&D pozwala wykorzystać wiedzę i umiejętności w Twojej dzieninie naukowej oraz współtworzyć najbardziej kreatywne produkty. Niektóre przykłady wykorzystywanych technologii to: biotechnologia i nauka o zdrowiu, systemy elektroniczne, urządzenia optyczne, nanotechnologie, kleje wrażliwe na nacisk, materiały ścierne, filmy optyczne i technologia wyświetlania, filtracja, kompozyty i ponad 30 innych platform technologicznych 3M.

 • professionals at round table
  Sprzedaż i Marketing

  W 3M zawsze znajdziemy rozwiązanie, nawet dla najbardziej wymagających klientów. Nieustannie wprowadzamy innowacje, które mają wpływ na niemal każdy aspekt naszego życia.

 • Information Technology
  IT

  Kariera w 3M daje możliwość pracy z systemami i technologiami światowej klasy, dzięki którym postęp jest możliwy. Sprawdź nasze możliwości rozwoju w IT.


Rady od Naszego Zarządu

w 3M możesz podzielić się swoją historią ze światem.

 • Gabriela Bobrowska

   

 • Marcin Galemba

   

 • Katarzyna Jarzębowska

   

 • Łukasz Stelmaszyk