Pomoc techniczna dla rozwiązań 3M do centrów danych


Napisz do nas


Masz pytania lub chcesz coś dodać? Potrzebujesz pomocy? Wyślij nam wiadomość za pośrednictwem poniższego formularza. Podaj jak najwięcej informacji, abyśmy mogli szybko udzielić dokładnej odpowiedzi. Postaramy się odpowiedzieć na Twoją wiadomość niezwłocznie.


Wszystkie pola nieoznaczone jako opcjonalne są wymagane

  •  
  •  
  • Jak przetwarzamy Państwa dane? (Obowiązek informacyjny)
    1. Administratorzy: Administratorem Państwa danych osobowych jest 3M Poland sp. z o.o. z siedzibą w Kajetanach, Al. Katowicka 117, 05-830 Nadarzyn wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy pod numerem KRS 0000014836, NIP 527 020 42 12, REGON 012086877 oraz spółki z grupy kapitałowej 3M zgodnie z zgodnie z Polityką Prywatności 3M: 3m.pl/polityka-prywatnosci, (3M).
    2. Cele i podstawa przetwarzania: Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu: promowania przez 3M produktów i usług 3M (marketing bezpośredni), będącego realizacją naszego prawnie uzasadnionego interesu (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO).
    Pozostałe informacje, dotyczące przetwarzania danych osobowych przez 3M, w tym praw przysługujących Państwu znajdują się tutaj.

  • Wyślij
Dziękujemy za skontaktowanie się z nami!

Przedstawiciel 3M wkrótce skontaktuje się z Tobą w sprawie Twojego zapytania.