Duże pomieszczenie centrum danych z niebieską nakładką chłodzącą
Utrzymaj odpowiednią temperaturę, łączność i ochronę.

Informacje dotyczące rozwiązań 3M dla centrów danych

  • Interesy Twoich klientów zależą od prędkości przekazywania informacji, więc trwa wyścig o to, kto zbuduje szybsze, inteligentniejsze i bardziej wydajne energetycznie centra danych. Utrzymanie przewagi oznacza zupełnie nowe podejście do projektowania centrum danych.

    Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom firmy 3M przeniesienie centrum danych i serwerowni w bezpieczniejsze miejsce nie jest już tylko marzeniem. To się dzieje właśnie w tym momencie.

    Rewolucja centrów danych zaczyna się tutaj.


Rozwiązania dla centrów danych i serwerowni

  • Sprostanie wymaganiom dzisiejszego świata w kwestii niesamowitych ilości danych, przy jednoczesnym utrzymaniu połączenia centrum danych oraz zapewnieniu jego wydajności i niezawodności to jedno z największych wyzwań. 3M oferuje rozwiązania z zakresu łączności w zaawansowanej technologii światłowodowej przy użyciu przewodów miedzianych płaskich z podwójnymi żyłami o przekroju okrągłym, które zostały zaprojektowane w celu zapewnienia elastyczności, wydajności i opłacalności już istniejących centrów danych, jak również tych, które powstaną w przyszłości.

  • Osiągnij swoje cele w zakresie wydajności centrum danych nowej generacji, jednocześnie zmniejszając zajmowaną przestrzeń i poprawiając efektywność energetyczną dzięki chłodzeniu zanurzeniowemu przy użyciu płynów technicznych 3M. 

    Wyświetl nasze rozwiązania dotyczące chłodzenia zanurzeniowego

  • Zapewnienie optymalnego czasu działania i ochrona sprzętu o znaczeniu krytycznym nie podlega kompromisom, szczególnie jeśli w grę wchodzi tłumienie pożarów w centrum danych. Środek gaśniczy 3M™ Novec™ 1230 to płynny czysty środek gaśniczy zaprojektowany do gaszenia pożarów oraz chroniący przed rozprzestrzenieniem się ognia. Dzięki szybkiemu usuwaniu ciepła tłumi pożar zanim się rozprzestrzeni.


Produkty dla centrów danych i serwerowni


Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego produktu dla centrum danych?

Masz pytania lub chcesz coś dodać? Potrzebujesz pomocy? Wyślij nam wiadomość za pośrednictwem tego formularza. Podaj jak najwięcej informacji, abyśmy mogli szybko udzielić dokładnej odpowiedzi.


Rozwiązania 3M dla centrów danych – wyróżniony produkt