Duże pomieszczenie centrum danych z niebieską nakładką chłodzącą
Wymiana danych bez ograniczeń

Informacje dotyczące rozwiązań 3M dla centrów danych

ZOBACZ WSZYSTKIE PRODUKTY DLA CENTRÓW DANYCH
  • Interesy Twoich klientów zależą od prędkości przekazywania informacji, więc trwa wyścig o to, kto zbuduje szybsze, inteligentniejsze i bardziej wydajne energetycznie centra danych. Utrzymanie przewagi oznacza zupełnie nowe podejście do projektowania centrum danych.

    Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom firmy 3M przeniesienie operacji centrum danych i serwerów w lepsze miejsce nie jest już marzeniem jutra. To dzieje się już teraz. Rewolucja w centrach danych zaczyna się tutaj.

Rozwiązania dla centrów danych i serwerowni

  • Sprostanie wymaganiom dzisiejszego świata w kwestii niesamowitych ilości danych, przy jednoczesnym utrzymaniu połączenia centrum danych oraz zapewnieniu jego wydajności i niezawodności to jedno z największych wyzwań. 3M oferuje rozwiązania z zakresu łączności w zaawansowanej technologii światłowodowej przy użyciu przewodów do szybkiej transmisji danych typu TwinAX, które zostały zaprojektowane w celu zapewnienia elastyczności, wydajności i opłacalności już istniejących centrów danych, jak również tych, które powstaną w przyszłości.

  • Rozwiązania złączy i przewodów z rozbudowaną wiązką światła optycznego 3M™ wykorzystują technologię złączy światłowodowych, aby zapewnić wyjątkową wydajność transmisji danych, jednocześnie zmniejszając potrzebę konserwacji, czyszczenia i ingerencji człowieka.

  • Przewody TwinAX 3M™ to cienkie, niskoprofilowe, elastyczne przewody miedziane zaprojektowane w celu ułatwienia spełnienia wymagań klientów dotyczących wydajności serwerów, przełączników i pamięci masowych.Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego produktu dla centrum danych?

Masz pytania lub chcesz coś dodać? Potrzebujesz pomocy? Wyślij nam wiadomość za pośrednictwem tego formularza. Podaj jak najwięcej informacji, abyśmy mogli szybko udzielić dokładnej odpowiedzi.