Widok z góry na pracownika skanującego etykietę, gdy karton przechodzi przez system przenośników

Sprzęt do pakowania

Od ręcznych dyspenserów taśmy po w pełni automatyczne zamykanie i zaklejanie opakowań - mamy rozwiązania dla Twoich potrzeb w zakresie pakowania.

POBIERZ PRZEWODNIK PO ROZWIĄZANIACH W ZAKRESIE PAKOWANIA

Odpowiednia taśma. Odpowiedni system. Odpowiedni partner.

Stosowanie niewłaściwych rozwiązań w zakresie zaklejania opakowań może kosztować więcej niż myślisz, włączając w to powszechne – i kosztowne – problemy na końcu linii produkcyjnej, takie jak odpady materiałowe, przestoje sprzętu, pominięte opkowanie lub ręczna poprawka. Taśmy Scotch® do zaklejania pudełek i dostosowywane do potrzeb klienta urządzenia pakujące mogą pomóc w zapewnieniu spójnego, dokładnego zaklejania i zaawansowanej przepustowości – 3M posiada rozwiązania dla praktycznie każdego wymogu pakowania dla każdej wielkości zakładu.


Rozwiązania 3M dla urządzeń pakujących i dyspenserów taśm

 • Regulowane: Szybka ręczna regulacja ułatwia przygotowanie do serii kartonów o tym samym rozmiarze.

  Do kartonów o zróżnicowanych rozmiarach: Automatycznie dostosowuje się do różnych rozmiarów kartonów z wielu linii produkcyjnych.

 • Części zamienne do maszyn pakowych 3M są zaprojektowane do pracy w trudnych warunkach dzięki stalowej konstrukcji i powierzchni pokrytej powłoką epoksydową.

 • Usprawnij swoje działania, zmaksymalizuj wydajność i popraw jakość nakładania taśmy pakowej dzięki głowicom taśmującym 3M™ AccuGlide™ – niezależnie od typu maszyny do zaklejania opakowań, którą posiadasz. Opatentowana konstrukcja krzywoliniowa zapewnia pewne i bezpieczne naklejanie taśmy przy niewielkim uderzeniu, co pomaga chronić nawet lekkie kartony i ich zawartość.

 • Ręczne dyspensery taśmy są niezbędnym narzędziem wszędzie tam, gdzie produkty są przetwarzane, przepakowywane lub przygotowywane do dystrybucji, w tym w magazynach, zakładach przemysłowych, punktach wysyłkowych e-commerce i punktach dystrybucji detalicznej. Systemy 3M do zaklejania opakowań są oferowane w różnych konfiguracjach rozmiaru i masy, tak aby dopasować je większości wymagań.


 • Obraz maszyny 3M-Matic™ do zaklejania opakowań o zróżnicowanym rozmiarze

  Zaklejarki kartonów dla e-commerce

  Koniec linii produkcyjnej to nie miejsce na przysłowiowe wąskie gardło. W zależności od rodzaju pudełka, metody zamykania i serii produkcyjnych, istnieje trwała i niezawodna maszyna do zaklejania opakowań 3M-Matic™ zaprojektowana w celu zapewnienia spójnego i niezawodnego zaklejania kartonów. Wysyłaj towar sprawnie i miej pewność, że dotrze bezpiecznie.

  Obejmuje:

  Maszyna 3M-Matic™ Random Case Sealer 7000r Pro do zaklejania opakowań o zróżnicowanych wymiarach


 • Pobierz przewodnik po rozwiązaniach w zakresie pakowania

 • Wszystkie pola są wymagane, chyba że określono inaczej

 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Prześlij Prześlij

Przepraszamy.

Wystąpił błąd podczas przesyłania danych. Spróbuj ponownie później

Dziękujemy.

Państwa formularz został pomyślnie przesłany!

Proszę kliknąć na poniższy przycisk, aby pobrać przewodnik produktowy.
POBIERZ PRZEWODNIK PO SYSTEMACH PAKOWANIA 3M (PDF, 3.1MB)