3M™ Performance pistolet natryskowy, 26832, Zestaw: pistolet, manometr

Numer części 268323M ID 7100228462
 • Lekki, odporny na uderzenia korpus wykonany z solidnego materiału kompozytowego
 • Szybkie przełączanie między systemem pod ciśnieniem i grawitacyjnym systemem kubków do natrysku 3M™ PPS™ serii 2.0
 • Dysze do łatwej wymiany w zakresie od 1.1 do 2.0
 • Zaprojektowane dla komfortu
 More...
Zobacz wszystkie szczegóły
Szczegóły

Lekki i łatwy w użyciu 3M™ Przemysłowy pistolet lakierniczy został stworzony pod kątem wymagań nowoczesnego lakiernika. Odporny na uderzenia kompozytowy korpus, który umożliwia natryskiwanie szerokiej gamy powłok ze źródła pod ciśnieniem lub przymocowanego kubka grawitacyjnego, jest jednym z najlżejszych dostępnych pistoletów natryskowych, który jest wystarczająco wytrzymały w trudnych warunkach przemysłowych i motoryzacyjnych.

3M™ Przemysłowy pistolet lakierniczy został zaprojektowany pod kątem potrzeb nowoczesnego lakiernika i zapewnia technikom łatwiejszy sposób natryskiwania. Wykonany z solidnego, odpornego na uderzenia materiału kompozytowego pistolet natryskowy jest jednym z najlżejszych modeli w branży, a jednocześnie zapewnia on wytrzymałość w najcięższych warunkach przemysłowych. Pistolet natryskowy został zoptymalizowany od spustu do korpusu przez kinezjologów w celu zwiększenia komfortu, szczególnie w przypadku wysokich wymagań natryskiwania przez cały dzień. Dzięki uniwersalnej konstrukcji technicy mogą natryskiwać powłokę pod ciśnieniem lub z kubka grawitacyjnego. Przewód ciśnieniowy i dysze umożliwiają ciągłe, masowe natryskiwanie w przypadku większych zadań. W przypadku napraw punktowych i małych powierzchni, należy zmienić ustawienia pistoletu natryskowego, aby skorzystać z systemu kubków do natrysku 3M™ PPS™ serii 2.0. Dzięki temu używasz odpowiedniej ilości powłoki, aby dopasować ją pod kątem wielkości zadania. Prosta, innowacyjna konstrukcja oznacza mniejszą liczbę części w przypadku konserwacji. Dzięki szybkozmiennym dyszom ciecz nigdy nie przechodzi przez korpus pistoletu natryskowego. Czyszczenie jest tak proste, jak wytarcie końcówki igły i wymiana głowicy, co oznacza zniwelowanie potrzeby demontażu i moczenia sprzętu w rozpuszczalniku. To jak kupowanie nowego pistoletu natryskowego przy każdej wymianie dyszy. Głowice 3M™ Performance w rozmiarach od 1.1 do 2.0 umożliwiają łatwe natryskiwanie szerokiej gamy powłok – od bejc i podkładów po powłoki nawierzchniowe, a nawet kleje.

 • Lekki, odporny na uderzenia korpus wykonany z solidnego materiału kompozytowego
 • Szybkie przełączanie między systemem pod ciśnieniem i grawitacyjnym systemem kubków do natrysku 3M™ PPS™ serii 2.0
 • Dysze do łatwej wymiany w zakresie od 1.1 do 2.0
 • Zaprojektowane dla komfortu
 • Prosta, innowacyjna konstrukcja oznacza mniejszą liczbę części w przypadku konserwacji lub przebudowy
 • W skład systemu z 3M™ Przemysłowym pistoletem lakierniczym wchodzi zawór sterujący powietrzem.
Specyfikacja
Division
AutomotiveAftermarketDiv
Zastosowanie
Aplikacja powłoki, Natryskiwanie powłoki, Aplikacja Farb rozpuszczalnikowych i wodorozcieńczalnych, Lakieru bezbarwnego, Podkładu, Lakierowanie
Materiały informacyjne
Skontaktuj sie z nami

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiadać na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą poczt e-mail

An error occurred.