1. Polska
 2. Wszystkie produkty 3M
 3. Taśmy
 4. Taśmy piankowe
 5. Taśmy piankowe ogólnego zastosowania
 6. Scotch-Fix™ Dwustronna taśma montażowa przezroczysta 4910C-1915-F, 19 mm x 1,5 m, 1 rolka/opakowanie

Scotch-Fix™ Dwustronna taśma montażowa przezroczysta 4910C-1915-F, 19 mm x 1,5 m, 1 rolka/opakowanie

 • 3M ID 7100261815
 • UPC 05902658119705

Utrzymuje do 7 kg, 1 kg/20 cm

Niewidzialny montaż — praktycznie przejrzysty projekt sprawia, że uwaga skupia się na wystroju pomieszczenia

100% kleju, Zaawansowana technologia 3M™

Zobacz więcej szczegółów

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Utrzymuje do 7 kg, 1 kg/20 cm
 • Niewidzialny montaż — praktycznie przejrzysty projekt sprawia, że uwaga skupia się na wystroju pomieszczenia
 • 100% kleju, Zaawansowana technologia 3M™
 • Odporna na temperatury od –0°C do 40°C i na promienie UV
 • Zaprojektowana dla: Szkła, płytek, akrylu i metalu
 • Przeznaczona do użytku wewnątrz - zapewnia mocne, trwałe mocowanie dwustronne
 • Nie są potrzebne żadne narzędzia
 • Instrukcja stosowania 1. Oczyść powierzchnię spirytusem i pozostaw do wyschnięcia. 2. Nałóż taśmę zgodnie z ilustracją na obrazku i mocno dociśnij przez 60 sekund. UWAGA: Nie wieszać w miejscach gdzie spadający przemiot może spowodować uszkodzenia. Taśma może powodować uszkodzenie powierzchni przy usuwaniu. Nie stosować na tapetach, delikatnych powierzchniach.Upewniej się, że powierzchnia montażu jest płaska, gładka i mieści wieszany przedmiot. Cała powierzchnia taśmy musi przylegać po obu stronach: do przedmiotu i powierzchni. Montować w temperaturze 10° C - 37° C

Scotch-Fix™ Dwustronna przezroczysta taśma montażowa z Zaawansowaną technologią 3M™. Ta przezroczysta taśma utrzymuje do 7 kg i może być używana w pomieszczeniach. Idealnie pasuje do szkła, płytek ceramicznych, akrylu i metalu.

W przypadku przedmiotów, które wymagają niewidocznego rozwiązania montażowego, sięgnij po przyczepną, przezroczystą dwustronną taśmę montażową Scotch-Fix™. Praktycznie przezroczysta, dwustronna, trwała taśma jest idealna do montażu szkła, płytek i dzieł sztuki. Dzięki Zaawansowanej technologii 3M™ jest wyjątkowo mocna i utrzymuje do 7 kg. Niezależnie od tego, czy montujesz akrylowe organizery na kosmetyki, czy przezroczystą ramkę do zdjęć, zamontuj je pewnie za pomocą przezroczystej dwustronnej taśmy montażowej Scotch-Fix™. Instrukcja stosowania: 1. Oczyść powierzchnię spirytusem i pozostaw do wyschnięcia. 2. Nałóż taśmę zgodnie z ilustracją na obrazku i mocno dociśnij przez 60 sekund. UWAGA: Nie wieszać w miejscach gdzie spadający przemiot może spowodować uszkodzenia. Taśma może powodować uszkodzenie powierzchni przy usuwaniu. Nie stosować na tapetach, delikatnych powierzchniach.Upewniej się, że powierzchnia montażu jest płaska, gładka i mieści wieszany przedmiot. Cała powierzchnia taśmy musi przylegać po obu stronach: do przedmiotu i powierzchni. Montować w temperaturze 10° C - 37° C.

Proponowane zastosowania
 • Montaż przezroczystych przedmiotów na szybach okiennych lub przedmiotach akrylowych

Specyfikacja