1. Polska
 2. Wszystkie produkty 3M
 3. Taśmy
 4. Taśmy piankowe
 5. Taśmy piankowe ogólnego zastosowania
 6. Scotch-Fix™ Dwustronna taśma montażowa do luster 4496W-1930-F, 19 mm x 3 m, 1 rolka/opakowanie

Scotch-Fix™ Dwustronna taśma montażowa do luster 4496W-1930-F, 19 mm x 3 m, 1 rolka/opakowanie

 • 3M ID 7100263307
 • UPC 05902658119682

Utrzymuje do 5 kg, 1 kg/15 cm

Idealna do montażu luster i innych przedmiotów w wilgotnym otoczeniu

Koniec z wierceniem w wilgotnych warunkach

Zobacz więcej szczegółów

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Utrzymuje do 5 kg, 1 kg/15 cm
 • Idealna do montażu luster i innych przedmiotów w wilgotnym otoczeniu
 • Koniec z wierceniem w wilgotnych warunkach
 • Odporna na temperatury od 0°C do 70°C
 • Zaprojektowana dla: Luster, ceramiki, płytek, wykończonego drewna, metalu, szkła i malowanych ścian
 • Przeznaczona do użytku wewnątrz w wilgotnym środowisku
 • Nie są potrzebne żadne narzędzia
 • Instrukcja stosowania 1. Oczyść powierzchnię spirytusem i pozostaw do wyschnięcia. 2. Nałóż taśmę zgodnie z ilustracją na obrazku i mocno dociśnij przez 60 sekund. UWAGA: Nie wieszać w miejscach gdzie spadający przemiot może spowodować uszkodzenia. Taśma może powodować uszkodzenie powierzchni przy usuwaniu. Nie stosować na tapetach, delikatnych powierzchniach.Upewniej się, że powierzchnia montażu jest płaska, gładka i mieści wieszany przedmiot. Cała powierzchnia taśmy musi przylegać po obu stronach: do przedmiotu i powierzchni. Montować w temperaturze 10° C - 37° C

Scotch-Fix™ Taśma mocująca do luster. Ta taśma piankowa utrzymuje do 5 kg i nadaje się do użytku w pomieszczeniach w wilgotnym środowisku. Jest idealna do luster, ceramiki, płytek, wykończonego drewna, metalu, szkła i malowanych ścian.

Dwustronna taśma mocująca do luster Scotch-Fix™ jest idealna do trwałego mocowania luster i innych przedmiotów w wilgotnych pomieszczeniach. Ta dopasowująca się, dwustronna taśma piankowa zapewnia szybkie, trwałe wiązanie na powierzchniach wewnętrznych, w tym malowanych ścianach, metalu, płytkach ceramicznych i większości tworzyw sztucznych. Jej mocne wiązanie utrzymuje do 5 kg, bez gwoździ i młotka dzięki wysokiej jakości klejowi przemysłowemu 3M™. Ta taśma jest odporna na wilgoć, idealna do dyskretnego mocowania luster (w tym bezramowych płytek lustrzanych z metalowym podkładem) i innych przedmiotów w wilgotnych pomieszczeniach wewnętrznych, takich jak łazienki i kuchnie. Instrukcja stosowania: 1. Oczyść powierzchnię spirytusem i pozostaw do wyschnięcia. 2. Nałóż taśmę zgodnie z ilustracją na obrazku i mocno dociśnij przez 60 sekund. UWAGA: Nie wieszać w miejscach gdzie spadający przemiot może spowodować uszkodzenia. Taśma może powodować uszkodzenie powierzchni przy usuwaniu. Nie stosować na tapetach, delikatnych powierzchniach.Upewniej się, że powierzchnia montażu jest płaska, gładka i mieści wieszany przedmiot. Cała powierzchnia taśmy musi przylegać po obu stronach: do przedmiotu i powierzchni. Montować w temperaturze 10° C - 37° C.

Proponowane zastosowania
 • Mocowanie np. luster, płytek lustrzanych i akcesoriów łazienkowych w łazienkach i kuchniach

Specyfikacja