1. Polska
 2. Wszystkie produkty 3M
 3. Taśmy
 4. Taśmy piankowe
 5. Taśmy piankowe ogólnego zastosowania
 6. Scotch-Fix™ Dwustronna taśma montażowa do wnętrz 4496G-1950-P, 19 mm x 5 m, 1 rolka/opakowanie

Scotch-Fix™ Dwustronna taśma montażowa do wnętrz 4496G-1950-P, 19 mm x 5 m, 1 rolka/opakowanie

 • 3M ID 7100263168
 • UPC 04046719732227

Utrzymuje do 7 kg, 1 kg/22 cm

Idealna do pomalowanych powierzchni

Nigdy więcej wiercenia

Zobacz więcej szczegółów

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Utrzymuje do 7 kg, 1 kg/22 cm
 • Idealna do pomalowanych powierzchni
 • Nigdy więcej wiercenia
 • Odporna na temperatury od 0°C do 40°C
 • Zaprojektowana dla: Malowanej płyty gipsowo-kartonowej, wykończonego drewna, metalu, akrylu, płytek i szkła
 • Przeznaczona wyłącznie do użytku wewnątrz
 • Nie są potrzebne żadne narzędzia
 • Instrukcja stosowania 1. Oczyść powierzchnię spirytusem i pozostaw do wyschnięcia. 2. Nałóż taśmę zgodnie z ilustracją na obrazku i mocno dociśnij przez 60 sekund. UWAGA: Nie wieszać w miejscach gdzie spadający przemiot może spowodować uszkodzenia. Taśma może powodować uszkodzenie powierzchni przy usuwaniu. Nie stosować na tapetach, delikatnych powierzchniach.Upewniej się, że powierzchnia montażu jest płaska, gładka i mieści wieszany przedmiot. Cała powierzchnia taśmy musi przylegać po obu stronach: do przedmiotu i powierzchni. Montować w temperaturze 10° C - 37° C

Scotch-Fix™ Taśma mocująca do wnętrz. Ta taśma piankowa utrzymuje do 7 kg i może być stosowana w pomieszczeniach. Idealnie nadaje się użytku na pomalowanych płytach gipsowo-kartonowych, wykończonym drewnie, metalu, akrylu, płytkach i szkle.

Scotch-Fix™ Dwustronna taśma mocująca do wnętrz jest idealna do malowanych powierzchni i pozwala szybko i łatwo upiększyć i uporządkować przestrzeń. Niezależnie od tego, czy tworzysz galerię ścienną, czy naprawiasz rodzinny planer ścienny, ta trwała dwustronna taśma piankowa utrzymuje do 7 kg i zapewnia mocne wiązanie za każdym razem dzięki wysokiej jakości klejowi przemysłowemu 3M™. Twoja praca jest skończona i gotowa do podziwiania w 60 sekund – nie potrzebujesz gwoździ ani młotka. Pokaż swoją kreatywność dzięki mocnej przyczepności dwustronnej taśmy montażowej do wnętrz Scotch-Fix™. Instrukcja stosowania: 1. Oczyść powierzchnię spirytusem i pozostaw do wyschnięcia. 2. Nałóż taśmę zgodnie z ilustracją na obrazku i mocno dociśnij przez 60 sekund. UWAGA: Nie wieszać w miejscach gdzie spadający przemiot może spowodować uszkodzenia. Taśma może powodować uszkodzenie powierzchni przy usuwaniu. Nie stosować na tapetach, delikatnych powierzchniach.Upewniej się, że powierzchnia montażu jest płaska, gładka i mieści wieszany przedmiot. Cała powierzchnia taśmy musi przylegać po obu stronach: do przedmiotu i powierzchni. Montować w temperaturze 10° C - 37° C.

Proponowane zastosowania
 • Naprawa lub mocowanie np. uchwytu na papier kuchenny, tablic kredowych, uchwytu na breloki, organizerów na biurko

Specyfikacja