Pełnotwarzowa maska wielokrotnego użytku 3M™ FF-603, rozmiar M/L

 • Numer części FF-603
 • 3M ID 7100236885
 • UPC 04054596824591,05039269385516,04054596824614

Do użytku w formie maski do systemu z wymuszonym przepływem powietrza lub podciśnieniowej maski z pojedynczym filtrem

Zaprojektowana, aby zapewnić dobre pole widzenia

Zabezpieczona membrana głosowa zaprojektowana z myślą o lepszej komunikacji

Zobacz więcej szczegółów
Rodzaj więźby Pasek 4-punktowy
Rozmiar maski Średnie/duże
Rodzaj połączenia Gwintowane DIN

Specyfikacja

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Do użytku w formie maski do systemu z wymuszonym przepływem powietrza lub podciśnieniowej maski z pojedynczym filtrem
 • Zaprojektowana, aby zapewnić dobre pole widzenia
 • Zabezpieczona membrana głosowa zaprojektowana z myślą o lepszej komunikacji
 • Osłona z poliwęglanu do ochrony oczu i twarzy

Pełnotwarzowa maska wielokrotnego użytku 3M™ FF-603 to wytrzymały model w rozmiarze M/L zaprojektowany w celu zapewnienia komfortu i bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia przed szerokim zakresem zagrożeń dla dróg oddechowych. Do użytku w połączeniu z zatwierdzonymi systemami wymuszonego przepływu powietrza 3M lub w postaci maski podciśnieniowej z asortymentem filtrów 3M™ serii DT – zapewniają ochronę przed szerokim zakresem zagrożeń przemysłowych.

Wytrzymała pełnotwarzowa maska wielokrotnego użytku 3M™ FF-603 w rozmiarze M/L pełni rolę zarówno podciśnieniowej maski z pojedynczym filtrem, jak i maski przeznaczonej do systemu z wymuszonym przepływem powietrza. Ta maska w rozmiarze M/L jest kompatybilna z systemami z wymuszonym przepływem powietrza 3M™ Versaflo™ TR-600E, 3M™ Versaflo™ TR-800E lub 3M™ PF-602E+, PF-602E-ASB a także z całą gamą filtrów 3M™ serii DT zapewniających ochronę przed cząstkami stałymi, gazami i parami oraz z filtrami kombinowanymi. Pełnotwarzowa maska wielokrotnego użytku 3M™ FF-603 w rozmiarze M/L zapewnia wygodę i łatwość użytkowania, a zabezpieczona membrana głosowa ułatwia komunikację. Osłona powlekana twardym poliwęglanem pomaga zapewnić ochronę oczu i twarzy oraz odporność na zarysowania podczas użytkowania. Wewnętrzna maska z TPE o matowym wykończeniu zapobiega powstawaniu odblasków po wewnętrznej stronie osłony. Certyfikat CE zgodnie z normą EN 12942, klasa TM3 i normą EN 136, klasa 2.

Produkty powiązane

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą poczt e-mail

An error occurred.