1. Polska
 2. Wszystkie produkty 3M
 3. Materiały ścierne
 4. Arkusze i rolki ścierne
 5. Arkusze i rolki włókninowe
 6. 3M™ Scotch-Brite™ arkusz włókninowy Cut and Polish 7440, 158 mm x 224 mm, A MED

3M™ Scotch-Brite™ arkusz włókninowy Cut and Polish 7440, 158 mm x 224 mm, A MED

Numer części xxx3M ID 7100182601UPC 04046719934331
 • Gęsta konstrukcja pozwala na agresywne ujednolicanie, czyszczenie i polerowanie powierzchni metalowych
 • Konstrukcja odporna na zaszlichcanie zapewnia jednolity wynik na całej powierzchni arkusza
 • Elastyczna i miękka konstrukcja pozwala osiągnąć jednolity efekt wykończenia
 • Dzięki elastyczności dociera do trudno dostępnych miejsc
 More...
Zobacz wszystkie szczegóły
Specyfikacja
Długość całkowita (jednostki metryczne)
224 mm
Gradacja
Średnie
Jednostka produktu
Arkusz
Materiał ścierny
Tlenek aluminium
Najmniejsza jednostka sprzedaży
Sztuka
Sposób pakowania
60
Szerokość całkowita (jednostki metryczne)
158 mm
Szczegóły
 • Gęsta konstrukcja pozwala na agresywne ujednolicanie, czyszczenie i polerowanie powierzchni metalowych
 • Konstrukcja odporna na zaszlichcanie zapewnia jednolity wynik na całej powierzchni arkusza
 • Elastyczna i miękka konstrukcja pozwala osiągnąć jednolity efekt wykończenia
 • Dzięki elastyczności dociera do trudno dostępnych miejsc
 • Niezwykle wytrzymały materiał zapewnia długą żywotność

Użyj arkuszy Scotch-Brite™ Cut and Polish Sheet do agresywnego ujednolicania i wykańczania. Nasze arkusze do cięcia i polerowania mogą być używane ręcznie do czyszczenia i polerowania średnic wewnętrznych lub z satyniarką do cięższych zadań – w tym obróbki metalu, przygotowania lakieru i usuwania korozji. Arkusze te mają mineralne ziarno ścierne na bazie tlenku glinu. Minerał ten jest twardym, trwałym materiałem ściernym, który się kruszy i odsłania świeże krawędzie tnące i nie zatępia się tak szybko jak tradycyjne, naturalne materiały ścierne. Ze względu na dużą szybkość cięcia, twardość i wytrzymałość, jest szeroko stosowany do szlifowania i wykańczania. Tlenek glinu nadaje się do stosowania na wielu różnych podłożach, zarówno przy obróbce drewna, jak i metali, w tym stopów żelaza. Materiały ścierne Scotch-Brite to unikatowe produkty do uszlachetniania powierzchni bazujące na materiałach ściernych w osnowie włókninowej z włókien nietkanych. Połączenie materiałów ściernych i włókniny tworzy system ścierny, który zapewnia jednolite wyniki przez cały okres użytkowania produktu. Materiał o otwartej strukturze generuje niewielką ilość ciepła i jest odporny na zaszlichcanie, co pozwala na utrzymanie wysokiej wydajności mineralnego materiału ściernego poprzez ograniczenie zapychania się włókien.

Arkusz Scotch-Brite™ Cut & Polish to wytrzymała, zwarta i gęsta, a jednocześnie elastyczna włóknina, która dopasowuje się do konturów i ułatwia obróbkę trudno dostępnych miejsc. Włókniny Cut & Polish mogą być używane ręcznie lub na satyniarce do przygotowania metalu, przed lakierowaniem/nakładaniem powłok lub do czyszczenia i usuwania korozji.

Skontaktuj sie z nami

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą poczt e-mail

An error occurred.