1. Polska
 2. Wszystkie produkty 3M
 3. Środki ochrony indywidualnej
 4. Ochrona przed upadkiem
 5. Linki bezpieczeństwa
 6. Linki pozycjonujące
 7. Linka do ustalenia pozycji podczas pracy 3M™ Protecta®, regulowana do 2,00 m, AL423/5

Linka do ustalenia pozycji podczas pracy 3M™ Protecta®, regulowana do 2,00 m, AL423/5

 • Numer części AL423/5
 • Numer produktu 3M 1260533
 • 3M ID 7100309293
 • UPC 03660570007587

Użyj spustowej linki bezpieczeństwa do ustalania pozycji podczas pracy 3M™ Protecta®, jeśli użytkownik może skorzystać z konstrukcji lub stałej drabiny do uzyskania częściowego wsparcia i stabilizacji, aby mieć obie ręce wolne i dokończyć wykonywane zadanie

Regulator długości pozwala łatwo dopasować linkę bezpieczeństwa do własnych potrzeb

Wszyte zakończenia z osłoną termokurczliwą zapewniają trwałość w obszarach narażonych na zużycie

Zobacz więcej szczegółów
Typ połączenia punktu kotwiczącego Karabinek hakowy
Materiał linki bezpieczeństwa Lina poliamidowa
Rodzaj połączenia szelek Karabinek hakowy

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Użyj spustowej linki bezpieczeństwa do ustalania pozycji podczas pracy 3M™ Protecta®, jeśli użytkownik może skorzystać z konstrukcji lub stałej drabiny do uzyskania częściowego wsparcia i stabilizacji, aby mieć obie ręce wolne i dokończyć wykonywane zadanie
 • Regulator długości pozwala łatwo dopasować linkę bezpieczeństwa do własnych potrzeb
 • Wszyte zakończenia z osłoną termokurczliwą zapewniają trwałość w obszarach narażonych na zużycie
 • Regulowana do 2,00 m
 • Certyfikat CE zgodny z normą EN358

Linki do ustalenia pozycji podczas pracy w podparciu 3M™ Protecta® są wykonane z plecionej liny i wyposażone w regulator długości. Są dostępne w różnych średnicach i z różnymi połączeniami, pasują do wielu zastosowań wymagających ustalenia pozycji podczas pracy.

Wykonana z plecionej liny 3M™ Protecta® linka do ustalania pozycji podczas pracy jest dostępna w średnicy 10,5 mm lub 12,5 mm i z różnymi kombinacjami łączników, co pozwala dopasować ją do potrzeb użytkowników. Regulator długości pozwala użytkownikowi na łatwą regulację długości linki bezpieczeństwa w zależności od potrzeb. Linka do ustalenia pozycji podczas pracy w podparciu umożliwia użytkownikowi częściowe wsparcie na konstrukcji lub zamontowanej na stałe drabinie i użycie obu rąk do pracy przy jednoczesnym zachowaniu stabilności. Użytkownik musi upewnić się, że zastosowano odpowiednie wtórne środki ochrony przed upadkiem (np. linkę bezpieczeństwa do ochrony przed upadkiem z wysokości).

Cechy charakterystyczne

Zasoby

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą wiadomości e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.