Niewymagająca konserwacji półmaska 3M™, filtry FFA2P3R D, 06942+

3M ID 7100113100UPC 04054596256408
 • Komfort i bezpieczeństwo oraz ochrona przed parami organicznymi i niebezpiecznymi cząstkami stałymi
 • Unowocześniony i ulepszony zespół zaworu pomaga zmniejszyć opór przy wydychaniu, zwiększając komfort oddychania
 • Lekka, dobrze wyważona konstrukcja o niskim profilu
 • Zintegrowany pochłaniacz i filtry sprawiają, że jest gotowa do użycia i bezobsługowa
 More...
Zobacz wszystkie szczegóły
Uwaga: 3M zobowiązuje się do walki z COVID-19. Dowiedz się, jakie działania podejmujemy, klikając tutaj.
Specyfikacja
Rodzaj połączenia
Stały
Szczegóły
 • Komfort i bezpieczeństwo oraz ochrona przed parami organicznymi i niebezpiecznymi cząstkami stałymi
 • Unowocześniony i ulepszony zespół zaworu pomaga zmniejszyć opór przy wydychaniu, zwiększając komfort oddychania
 • Lekka, dobrze wyważona konstrukcja o niskim profilu
 • Zintegrowany pochłaniacz i filtry sprawiają, że jest gotowa do użycia i bezobsługowa
 • Miękkie, ściśle przylegające uszczelnienie części twarzowej wykonane z teksturowanego, antyalergicznego materiału
 • Regulowana część nagłowna i łatwe do zapięcia taśmy na szyję
 • Centralnie umieszczony zawór wydechowy pomaga ograniczyć gromadzenie się ciepła i wilgoci w wysokich temperaturach i wilgotnych warunkach
 • FFA2P3R D chroni przed parami organicznymi o temperaturze wrzenia powyżej 65°C na poziomie maksymalnie 10-krotnie przewyższającym wartość dopuszczalnej ekspozycji (NDS) lub 5000 ppm (w zależności od tego, która wartość jest niższa) i na poziomie 20-krotnie przewyższającym NDS dla cząstek stałych.
 • Zawiera zamykaną torbę do higienicznego przechowywania i transportu

Niewymagająca konserwacji półmaska 3M™ 06942+ to prosta i gotowa do użycia maska ze zintegrowanym pochłaniaczem i filtrami. Unowocześniony i ulepszony zespół zaworu pomaga zmniejszyć opory przy wydychaniu, a ściśle przylegające, pozbawione silikonu, teksturowane uszczelnienie części twarzowej jest miękkie i antyalergiczne. Zawiera zamykaną torbę do higienicznego przechowywania i transportu.

Uzyskaj skuteczną, łatwą w użyciu i zmontowaną ochronę dróg oddechowych dzięki niewymagającej konserwacji półmasce 3M™ 06942+. Unowocześniony i ulepszony zespół zaworu pomaga zmniejszyć opór przy wydychaniu, zwiększając komfort oddychania. Nasza maska posiada teksturowane uszczelnienie części twarzowej, które jest miękkie, nie wywołuje alergii i nie zawiera silikonu, oraz zapewnia ochronę przed wieloma gazami i parami organicznymi oraz różnymi cząstkami stałymi FFA2P3R D. Do powszechnych zastosowań należą natryskiwanie farb innych niż izocyjanianowe oraz niektórych klejów, powłok i uszczelniaczy. Może również zapewnić ochronę dróg oddechowych przed parami rozpuszczalników podczas odtłuszczania lub mieszania w środowiskach bez odpowiedniej wentylacji. Lekka, dobrze wyważona konstrukcja posiada umieszczony centralnie zawór wydechowy, który pomaga zredukować gromadzenie się ciepła i wilgoci, co umożliwia zachowanie komfortu w wysokich temperaturach i wilgotnych warunkach. Zintegrowany pochłaniacz i filtry są bezobsługowe – po prostu używaj do momentu wymaganej wymiany wskazanej w harmonogramie lub gdy filtry są pełne, a następnie wyrzuć. Zapewnia do 40 godzin eksploatacji, jeśli jest przechowywana w dołączonej zamykanej torbie. Regulowana część nagłowna umożliwia dopasowanie do szerokiego zakresu kształtów i rozmiarów głowy, a taśmy na szyję można łatwo zapiąć. Niskoprofilowa konstrukcja nie zaburza widzenia peryferyjnego, a dwa duże, połączone filtry węglowe zapewniają niskie opory oddychania. FFA2P3R D chroni przed parami organicznymi o temperaturze wrzenia powyżej 65°C na poziomie maksymalnie 10-krotnie przewyższającym wartość dopuszczalnej ekspozycji (NDS) lub 5000 ppm (w zależności od tego, która wartość jest niższa) i na poziomie 20-krotnie przewyższającym NDS dla cząstek stałych.

Materiały informacyjne
Skontaktuj sie z nami

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiadać na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą poczt e-mail

An error occurred.