Niewymagająca konserwacji półmaska 3M™, filtry FFA2P3R D, 06942+

3M ID 7100113100UPC 04054596256408
 • Komfort i bezpieczeństwo oraz ochrona przed parami organicznymi i niebezpiecznymi cząstkami stałymi
 • Unowocześniony i ulepszony zespół zaworu pomaga zmniejszyć opór przy wydychaniu, zwiększając komfort oddychania
 • Lekka, dobrze wyważona konstrukcja o niskim profilu
 • Zintegrowany pochłaniacz i filtry sprawiają, że jest gotowa do użycia i bezobsługowa
 More...
Zobacz wszystkie szczegóły
Uwaga: 3M zobowiązuje się do walki z COVID-19. Dowiedz się, jakie działania podejmujemy, klikając tutaj.
Specyfikacja
Rodzaj połączenia
Stały
Szczegóły
 • Komfort i bezpieczeństwo oraz ochrona przed parami organicznymi i niebezpiecznymi cząstkami stałymi
 • Unowocześniony i ulepszony zespół zaworu pomaga zmniejszyć opór przy wydychaniu, zwiększając komfort oddychania
 • Lekka, dobrze wyważona konstrukcja o niskim profilu
 • Zintegrowany pochłaniacz i filtry sprawiają, że jest gotowa do użycia i bezobsługowa
 • Miękkie, ściśle przylegające uszczelnienie części twarzowej wykonane z teksturowanego, antyalergicznego materiału
 • Regulowana część nagłowna i łatwe do zapięcia taśmy na szyję
 • Centralnie umieszczony zawór wydechowy pomaga ograniczyć gromadzenie się ciepła i wilgoci w wysokich temperaturach i wilgotnych warunkach
 • FFA2P3R D chroni przed parami organicznymi o temperaturze wrzenia powyżej 65°C na poziomie maksymalnie 10-krotnie przewyższającym wartość dopuszczalnej ekspozycji (NDS) lub 5000 ppm (w zależności od tego, która wartość jest niższa) i na poziomie 20-krotnie przewyższającym NDS dla cząstek stałych.
 • Zawiera zamykaną torbę do higienicznego przechowywania i transportu

Niewymagająca konserwacji półmaska 3M™ 06942+ to prosta i gotowa do użycia maska ze zintegrowanym pochłaniaczem i filtrami. Unowocześniony i ulepszony zespół zaworu pomaga zmniejszyć opory przy wydychaniu, a ściśle przylegające, pozbawione silikonu, teksturowane uszczelnienie części twarzowej jest miękkie i antyalergiczne. Zawiera zamykaną torbę do higienicznego przechowywania i transportu.

Uzyskaj skuteczną, łatwą w użyciu i zmontowaną ochronę dróg oddechowych dzięki niewymagającej konserwacji półmasce 3M™ 06942+. Unowocześniony i ulepszony zespół zaworu pomaga zmniejszyć opór przy wydychaniu, zwiększając komfort oddychania. Nasza maska posiada teksturowane uszczelnienie części twarzowej, które jest miękkie, nie wywołuje alergii i nie zawiera silikonu, oraz zapewnia ochronę przed wieloma gazami i parami organicznymi oraz różnymi cząstkami stałymi FFA2P3R D. Do powszechnych zastosowań należą natryskiwanie farb innych niż izocyjanianowe oraz niektórych klejów, powłok i uszczelniaczy. Może również zapewnić ochronę dróg oddechowych przed parami rozpuszczalników podczas odtłuszczania lub mieszania w środowiskach bez odpowiedniej wentylacji. Lekka, dobrze wyważona konstrukcja posiada umieszczony centralnie zawór wydechowy, który pomaga zredukować gromadzenie się ciepła i wilgoci, co umożliwia zachowanie komfortu w wysokich temperaturach i wilgotnych warunkach. Zintegrowany pochłaniacz i filtry są bezobsługowe – po prostu używaj do momentu wymaganej wymiany wskazanej w harmonogramie lub gdy filtry są pełne, a następnie wyrzuć. Zapewnia do 40 godzin eksploatacji, jeśli jest przechowywana w dołączonej zamykanej torbie. Regulowana część nagłowna umożliwia dopasowanie do szerokiego zakresu kształtów i rozmiarów głowy, a taśmy na szyję można łatwo zapiąć. Niskoprofilowa konstrukcja nie zaburza widzenia peryferyjnego, a dwa duże, połączone filtry węglowe zapewniają niskie opory oddychania. FFA2P3R D chroni przed parami organicznymi o temperaturze wrzenia powyżej 65°C na poziomie maksymalnie 10-krotnie przewyższającym wartość dopuszczalnej ekspozycji (NDS) lub 5000 ppm (w zależności od tego, która wartość jest niższa) i na poziomie 20-krotnie przewyższającym NDS dla cząstek stałych.

Materiały informacyjne