1. Polska
 2. Wszystkie produkty 3M
 3. Narzędzia i wyposażenie
 4. Aplikatory do klejów
 5. Aplikatory ręczne
 6. 3M™ Zestaw aplikatorów do profili zamkniętych, 8851WK

3M™ Zestaw aplikatorów do profili zamkniętych, 8851WK

 • Numer części 8851WK
 • 3M ID 7100088894
 • UPC 50051135088512,00051135088517,70051135088516

Zestaw różdżek umożliwia technikom samochodowym nakładanie wosku do profili w trudno dostępnych miejscach

Zestaw dostarczany z trzema długościami rur dla elastycznych opcji dostawy

Zestaw dostarczany z trzema długościami rur dla elastycznych opcji dostawy (20 cm, 61 cm, 86 cm)

Zobacz więcej szczegółów
Często przeglądane zasoby
Arkusz danych technicznych (PDF, 254KB)

Specyfikacja

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Zestaw różdżek umożliwia technikom samochodowym nakładanie wosku do profili w trudno dostępnych miejscach
 • Zestaw dostarczany z trzema długościami rur dla elastycznych opcji dostawy
 • Zestaw dostarczany z trzema długościami rur dla elastycznych opcji dostawy (20 cm, 61 cm, 86 cm)
 • Produkt spełnia standardy OEM dla napraw pojazdów
 • Zestaw różdżek jest przeznaczony do użycia z 3M™ woskiem do profili Plus – numer części 08852 (sprzedawany oddzielnie)

Zestaw aplikatorów do wosku do profili 3M™ umożliwia technikom samochodowym nakładanie 3M™ wosku do profili Plus (sprzedawany oddzielnie) w trudno dostępnych miejscach. W zestawie znajdują się trzy rurki o różnej długości, które ułatwiają blacharzom nakładanie powłoki ochronnej w newralgicznych miejscach. Przy naprawach pojazdów zaleca się stosowanie wosku do profili wewnętrznych.

Zestaw aplikatorów wosku do profili wewnętrznych 3M™ 8851WK zapobiega korozji w ukrytych miejscach Aby pomóc chronić wewnętrzne przestrzenie i kieszenie pojazdu, zestaw aplikatora 3M™ wosku do profili Plus pomaga dostarczyć 3M™ wosk do profili Plus do trudno dostępnych miejsc. Zestaw aplikatora składa się z siłownika, który mieści się na puszce oraz wąskich rurek doprowadzających o długości 20 cm, 61 cm i 86 cm. Tuba o długości 20 cm dostarcza silny strumień wosku do zalewania i uszczelniania połączeń. Tuby o długości 61 cm i 86 cm zapewniają równomierny strumień o kącie 360°, gwarantując maksymalne pokrycie. Zestaw różdżek pomaga dostarczyć odpowiednią ilość sprayu ochronnego do wewnętrznych paneli rocker, psich łap, konstrukcji wewnętrznych, szyn ramy i innych ukrytych miejsc o wąskich tolerancjach, jak również właściwy przepływ i odprowadzanie dla stałej i jednolitej ochrony. Znaczenie ochrony wewnętrznych profili Gdy wewnętrzne kieszenie i przestrzenie nie są chronione, rdza i korozja mogą się rozwijać i być niezauważone. Znajdując się poza zasięgiem wzroku, korozja może się rozprzestrzeniać i powodować poważne i kosztowne uszkodzenia konstrukcji nadwozia. Wewnętrzne wgłębienia są również bardziej narażone na zatrzymywanie wilgoci, która może sprzyjać rozwojowi korozji. Dlatego też zaleca się zastosowanie produktu takiego jak wosk do profili, aby dodać warstwę ochronną. Wielu producentów oryginalnego wyposażenia (OEM) zaleca stosowanie produktów chroniących przed korozją podczas napraw pojazdów. Wosk do profili 3M™ Plus (sprzedawany oddzielnie z zestawem różdżek) jest samoregenerującym się, antykorozyjnym sprayem do wewnętrznych paneli karoserii, szyn ramowych i obudów strukturalnych w karoseriach samochodowych. Ten produkt został opracowany tak, aby rozpływał się, odprowadzał wilgoć i zapewniał jednolitą ochronę napraw. Umożliwia dostęp do wewnętrznych struktur ciała z wąskimi tolerancjami i eliminuje potrzebę stosowania niepożądanych sprayów. 3M™ wosk do profili Plus może być stosowany na wszystkich podłożach dla zaawansowanej ochrony i spełnia standardy OEM dla napraw pojazdów.

Zasoby

Produkty powiązane

Marki 3M™
Rodzaj produktu Zestaw aplikatora
Zastosowanie Antykorozyjny, Ochrona profili, Ochrona przed rdzą, Woskowanie

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą poczt e-mail

An error occurred.