1. Polska
 2. Wszystkie produkty 3M
 3. Taśmy
 4. Taśmy pakowe
 5. Uchwyty transportowe
 6. Taśma do uchwytów do przenoszenia Scotch® 8330, biała, 35 mm x 152 mm

Taśma do uchwytów do przenoszenia Scotch® 8330, biała, 35 mm x 152 mm

 • Numer części 1779028
 • 3M ID 7100054963
 • UPC 00051115713866

Unikalna konstrukcja klejąca do tworzenia pętli w celu łatwego podnoszenia i przenoszenia.

Stosowane przy kasie jako alternatywa dla dużych siatek na zakupy

Szybko i łatwo przekształć ciężkie zakupy w łatwe do przenoszenia paczki

Zobacz więcej szczegółów

Specyfikacja

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Unikalna konstrukcja klejąca do tworzenia pętli w celu łatwego podnoszenia i przenoszenia
 • Stosowane przy kasie jako alternatywa dla dużych siatek na zakupy
 • Szybko i łatwo przekształć ciężkie zakupy w łatwe do przenoszenia paczki
 • W pełni dostosowywalna, aby spełnić wymagania pakowe
 • Podpaski są wygodne i przenośne, nie wymagają dozownika

Uchwyt do noszenia 3M™ 8330 przyczepia się do paczek na obydwu końcach i tworzy pętlę, zmieniając trudne do noszenia paczki w łatwe do transprtu paczki noszone jedną ręką. Personalizowany nadruk umożliwia promocję marki lub wiadomość promocyjną do konsumentów, ograniczając odpady w stosunku do toreb foliowych.

Niesamowicie wygodny i łatwy w stosowaniu Opracowany, by oszędzać czas i pieniądze, przyczepia się do paczek z dwóch stron i tworzy pętlę dla wygodnego przenoszenia. Personalizowany nadruk umożliwia promocję marki lub wiadomość promocyjną do konsumentów, Każda pętla wytrzymuje obciążenie do 14 kg. Uchwyty w arkuszach dla łatwej aplikacji. Zalecane zastosowania Przenoszenie małych urządzeń, elektroniki, zabawek, przyrządów do domu, ogrodu, trawnika, oraz sprzętu i produktów przemysłowych Pakietowanie produktów na półkach dla wygody klientów i celów marketingowych Zapewnianie specjalnych promocji lub kodów UPC Uchwyty sprzedawane w wygodnych arkuszach, nie wymagają dyspensera, co sprawia, że są łatwe do szybkiego oderwania i aplikacji w trakcie produkcji i w handlu. Ekonomiczna alternatywa dla toreb foliowych i papierowych. Działa na wielu powierzchniach, w tym na drukowanej i niedrukowanej tekturze, kartonie, polietylenie, polipropylenie (mocna folia/ plastikowe torebki), folii poliestrowej i PVC. Siła do radzenia sobie z różnymi powierzchniami Każdy uchwyt jest pokryty silnym, szybkoklejącym klejem na bazie kauczuku na obydwu końcach. Użytkownik odrywa uchwyt z arkusza i przykleja oba końce na pczce, formując pętlę, która staje się ekonomicznym i szybkim uchwytem do przenoszenia. Doskonała przyczepność do foliowych opakowań i innych powierzchni, w tym tektury, kartonu i foli poliestrowej i PVC. Doskonałe do żywności i naojów, ciężkich papierowych produktów, przemysłu ogólnego, handlu, domu, ogrodu i wiele więcej. Klej opracowany dla dużej siły ścinającej, odpowiedniej dla maksymalnego obciążenia 14 kg. Dostarczamy lepsze pomysły poprzez naukę i innowację W dziale klejów i taśm 3M stosujemy wiedzę z zakresu klejenia, aby zapewnić innowacyjne rozwiązania, które ulepszają procesy projektowania i produkcji firm z całego świata. Nasze technologie pomagają klientom dostarczać konkurencyjne produkty na rynek szybciej i wydajniej.

Zasoby

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M