1. Polska
 2. Wszystkie produkty 3M
 3. Taśmy
 4. Taśmy pakowe
 5. Uchwyty transportowe
 6. Uchwyt do noszenia 3M™ 8330 biała, 35mm x 152mm

Uchwyt do noszenia 3M™ 8330 biała, 35mm x 152mm

Numer części 17790283M ID 7100054963
 • Unikalna konstrukcja klejąca do tworzenia pętli w celu łatwego podnoszenia i przenoszenia.
 • Stosowane przy kasie jako alternatywa dla dużych siatek na zakupy
 • Szybko i łatwo przekształć ciężkie zakupy w łatwe do przenoszenia paczki
 • W pełni dostosowywalna, aby spełnić wymagania pakowe
 More...
Zobacz wszystkie szczegóły
Szczegóły

Uchwyt do noszenia 3M™ 8330 przyczepia się do paczek na obydwu końcach i tworzy pętlę, zmieniając trudne do noszenia paczki w łatwe do transprtu paczki noszone jedną ręką. Personalizowany nadruk umożliwia promocję marki lub wiadomość promocyjną do konsumentów, ograniczając odpady w stosunku do toreb foliowych.

Niesamowicie wygodny i łatwy w stosowaniu Opracowany, by oszędzać czas i pieniądze, przyczepia się do paczek z dwóch stron i tworzy pętlę dla wygodnego przenoszenia. Personalizowany nadruk umożliwia promocję marki lub wiadomość promocyjną do konsumentów, Każda pętla wytrzymuje obciążenie do 14 kg. Uchwyty w arkuszach dla łatwej aplikacji. Zalecane zastosowania Przenoszenie małych urządzeń, elektroniki, zabawek, przyrządów do domu, ogrodu, trawnika, oraz sprzętu i produktów przemysłowych Pakietowanie produktów na półkach dla wygody klientów i celów marketingowych Zapewnianie specjalnych promocji lub kodów UPC Uchwyty sprzedawane w wygodnych arkuszach, nie wymagają dyspensera, co sprawia, że są łatwe do szybkiego oderwania i aplikacji w trakcie produkcji i w handlu. Ekonomiczna alternatywa dla toreb foliowych i papierowych. Działa na wielu powierzchniach, w tym na drukowanej i niedrukowanej tekturze, kartonie, polietylenie, polipropylenie (mocna folia/ plastikowe torebki), folii poliestrowej i PVC. Siła do radzenia sobie z różnymi powierzchniami Każdy uchwyt jest pokryty silnym, szybkoklejącym klejem na bazie kauczuku na obydwu końcach. Użytkownik odrywa uchwyt z arkusza i przykleja oba końce na pczce, formując pętlę, która staje się ekonomicznym i szybkim uchwytem do przenoszenia. Doskonała przyczepność do foliowych opakowań i innych powierzchni, w tym tektury, kartonu i foli poliestrowej i PVC. Doskonałe do żywności i naojów, ciężkich papierowych produktów, przemysłu ogólnego, handlu, domu, ogrodu i wiele więcej. Klej opracowany dla dużej siły ścinającej, odpowiedniej dla maksymalnego obciążenia 14 kg. Dostarczamy lepsze pomysły poprzez naukę i innowację W dziale klejów i taśm 3M stosujemy wiedzę z zakresu klejenia, aby zapewnić innowacyjne rozwiązania, które ulepszają procesy projektowania i produkcji firm z całego świata. Nasze technologie pomagają klientom dostarczać konkurencyjne produkty na rynek szybciej i wydajniej.

 • Unikalna konstrukcja klejąca do tworzenia pętli w celu łatwego podnoszenia i przenoszenia.
 • Stosowane przy kasie jako alternatywa dla dużych siatek na zakupy
 • Szybko i łatwo przekształć ciężkie zakupy w łatwe do przenoszenia paczki
 • W pełni dostosowywalna, aby spełnić wymagania pakowe
 • Podpaski są wygodne i przenośne, nie wymagają dozownika
Specyfikacja
Całkowita grubość taśmy bez podkładu (jednostki metryczne)
0,089 mm
Długość całkowita (jednostki metryczne)
584 mm
Długość taśmy samoprzylepnej
6 Cal
Kolor produktu
Biały
Najmniejsza jednostka sprzedaży
Pudło
Pady na opakowanie
80
poziom wydajności
Ogólnego użytku
Przemysł
Dobra konsumenckie, Żywność i napoje, Przemysł ogólny, papier, Detaliczny
Sposób pakowania
1
Szerokość całkowita (jednostki metryczne)
35 mm
Typ Kleju
Kauczuk syntetyczny
Uchwyty na pad
25
Wydłużenie przy zerwaniu
130 Percent
Wytrzymałość na rozciąganie (jednostki metryczne)
1174 N/100 mm
Materiały informacyjne
Skontaktuj sie z nami

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą poczt e-mail

An error occurred.