1. Polska
 2. Wszystkie produkty 3M
 3. Materiały ścierne
 4. Materiały ścierne do pracy ręcznej
 5. Arkusze ręczne
 6. 3M™ Scotch-Brite™ Arkusz włókninowy 7447 PRO, 152 mm x 228 mm, VFN

3M™ Scotch-Brite™ Arkusz włókninowy 7447 PRO, 152 mm x 228 mm, VFN

 • Numer części 5467599N
 • 3M ID 7100023339
 • UPC 00048011649269

Arkusz stanowi doskonałą alternatywę dla wełny stalowej, szczotek drucianych, papieru ściernego i innych produktów o nietkanej strukturze, przeznaczonych do czyszczenia i wykańczania materiału.

Drobnoziarnisty tlenek aluminium zapewnia skuteczność w zakresie czyszczenia i wykańczania.

Arkusz jest odporny na przedarcia i zapychanie, nie powoduje powstawania odprysków i nie rdzewieje, co zapewnia dłuższy okres użytkowania.

Zobacz więcej szczegółów
Często przeglądane zasoby
Szerokość całkowita (jednostki metryczne) 152 mm
Gradacja Bardzo drobny
Długość całkowita (jednostki metryczne) 228 mm
Materiał ścierny Tlenek aluminium

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Arkusz stanowi doskonałą alternatywę dla wełny stalowej, szczotek drucianych, papieru ściernego i innych produktów o nietkanej strukturze, przeznaczonych do czyszczenia i wykańczania materiału
 • Drobnoziarnisty tlenek aluminium zapewnia skuteczność w zakresie czyszczenia i wykańczania
 • Arkusz jest odporny na przedarcia i zapychanie, nie powoduje powstawania odprysków i nie rdzewieje, co zapewnia dłuższy okres użytkowania
 • Arkusz można złożyć lub zwinąć dla zwiększenia skuteczności w zakresie czyszczenia i obrabiania płaskich, nieregularnych i trudno dostępnych powierzchni
 • Perforacja zapewnia szybkie i łatwe podzielenie arkusza na pół, co pozwala ograniczyć ilość odpadów

Arkusz ścierny Scotch-Brite™ 7447 PRO łączy elastyczność, skuteczność i precyzję kontroli ręcznej, co w efekcie zapewnia lepszą skrawalność i gładszy efekt wykańczania. Ciasno rozmieszczone cząsteczki ścierne umożliwiają spójny, jednorodny rezultat przez cały okres żywotności produktu.

Nasyp z drobnoziarnistego tlenku aluminium zapewnia szybką obróbkę i gładki efekt wykończenia. Idealnie nadaje się do wykańczania drewna, metalu, tworzyw sztucznych, ceramiki, porcelany, szkła, gumy, kompozytów i innych materiałów. Arkusze maja podobne właściwości ścierne do wełny stalowej klasy 0. Jednakże, w odróżnieniu od wełny stalowej, arkusze Scotch-Brite™ 7447 PRO nie rdzewieją i nie powodują powstawania odprysków. Otwarta struktura materiału o nietkanych włóknach jest odporna na obciążenia i może być używana na sucho, z dodatkiem wody lub rozpuszczalnika. Ten wielozadaniowy arkusz o wymiarach 6 x 9 może być używany ręcznie, co umożliwia precyzyjną kontrolę, z padem ręcznym, żeby uzyskać jednorodne wykończenie, lub na pneumatycznej szlifierce do obróbki dużych powierzchni. Arkusz bordowy zawiera nasyp z tlenku aluminium. Jest to twardy i wytrzymały minerał ścierny, cieszący się dużą popularnością wśród profesjonalistów, ze względu na doskonałe właściwości ścierne i długą żywotność. Ziarna tlenku aluminium przełamują sie w trakcie użytkowania, stale odsłaniając nowe krawędzie tnące, podczas gdy tradycyjne materiały ścierne, takie jak granat ulegają szybszemu zużyciu. Dzięki doskonałym właściwościom ściernym, wytrzymałej konstrukcji oraz nienagrzewającej się strukturze, tlenek aluminium znajduje szerokie zastosowanie podczas czynności szlifowania i wykańczania. Tlenek aluminium może być stosowany w zakresie obróbki drewna, metalu i stopów żelaza. Dzięki perforacji, arkusz można łatwo podrzeć, ograniczając w ten sposób niepotrzebne zużycie. Zalety Scotch-Brite PRO Materiały ścierne Scotch-Brite™ PRO to unikatowe produkty do obróbki powierzchni zawierające ziarna ścierne rozmieszczone w przestrzennej sieci nietkanych włókien nylonowych. Dzięki zastosowaniu przełomowej technologii powlekania włókien, produkty Scotch-Brite™ PRO szybciej obrabiają materiał i nadają bardziej wyrazistą rysę niż konkurencyjne produkty o nietkanej strukturze, co pozwala zmniejszyć nakład czasu i pracy potrzebny do wykończenia elementów. Połączenie ziaren ściernych z włóknami tworzy system ścierny, który zapewnia spójne rezultaty przez cały okres żywotności produktu. Nietkana struktura materiału jest odporna na obciążenia i utrzymuje właściwości ścierne materiału na wysokim poziomie poprzez ograniczenie zapychania się włókien.

Cechy charakterystyczne

Zasoby

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą wiadomości e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.


Produkty podobne

Szerokość całkowita (jednostki metryczne) 152 mm
Gradacja Bardzo drobny
Długość całkowita (jednostki metryczne) 228 mm
Materiał ścierny Tlenek aluminium