3M™ Matic Przenośnik

 • 3M ID 7000056555
 • UPC 00021200852534

Wytrzymała konstrukcja z rolkami na łożyskach kulowych i malowanymi proszkowo ramami.

Łatwo przykręca się do maszyny pakującej.

Oferuje przenoszenie z istniejących linii przenośnika do i z maszyny pakującej

Zobacz więcej szczegółów

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Wytrzymała konstrukcja z rolkami na łożyskach kulowych i malowanymi proszkowo ramami
 • Łatwo przykręca się do maszyny pakującej
 • Oferuje przenoszenie z istniejących linii przenośnika do i z maszyny pakującej
 • Ułatwia przepływ zamkniętych pudeł na obydwu końcach maszyny pakującej 3M™

Dostawka do przenośnika opracowana z rolkami na łożyskach kulowych i malowaną proszkowo ramą. Łatwo się przykręca do maszyny pakującej, oferując sprawne przenoszenie z istniejących linii przenośnika do i z maszyny pakującej. Dostawka zapewnia również powierzchnię pakową dla pudeł na podajniku.

Dostawka do prznośnika z rolkami na łożyskach kulowych i malowaną proszkowo ramą. Oferuje sprawne przenoszenie z istniejących linii przenośnika do i z maszyny pakującej, jak również zapewnia dodatkową platformę prznośnikową w podawaniu w zastosowaniach nie-przenośnikowych (?). Wytrzymałe rozwiązanie, które łatwo przykręca się do maszyny pakującej. Produkt dostępny również w wersji ze stali nierdzewnej. Zalecane zastosowania Wspomaga zamykanie pudeł w wielu przemysłach, w tym: Żywności i napojach Urządzeniach medycznych Farmaceutyce Elektronice Handlu Centrach produkcyjnych i dystrybucyjnych Niezawodna produktywność Mocna i wytrzymała dostawka przenośnikowa 3M(tm) do maszyny pakującej, opracowana, by zapewniać ciągły przeplyw zamkniętych pudeł na wejściu i na wyjściu podajnika. Łatwa instalacja poprzez przykręcenie do maszyny pakującej. Zapewnia dodatkową powierzchnię pakowania na podajniku, sprawne przenoszenie i niezawodność.

Cechy charakterystyczne

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą wiadomości e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.