Zestaw do szkolenia i testowania dopasowania 3M™

  • Do sprawdzenia dopasowania maski można użyć zestawów do testowania dopasowania i akcesoriów
  • FT-10 wykorzystuje roztwór testowy sacharyny sodowej, który wytwarza aerozol o słodkim smaku.
  • FT-30 wykorzystuje roztwór testowy benzoesanu denatonium, który wytwarza aerozol o gorzkim smaku.
  • Dostępne są zapasowe kaptury, nebulizatory i roztwory do testów dopasowania
   More...
  Zobacz wszystkie szczegóły
  Produkty - wynik
  Zamknij
  Specyfikacja
  Ilość kasetek
  1
  Najmniejsza jednostka sprzedaży
  Sztuka
  Przeznaczenie
  Tak
  Rodzaj produktu
  Zestaw do testu dopasowania
  Sposób pakowania
  1
  Sugerowany typ przemysłu
  Przemysł stoczniowy
  Typ rozwiązania
  Gorzki, Słodki
  Wkład lub filtr w zestawie
  Nie
  Zastosowanie
  Testowanie dopasowania
  Szczegóły
  • Do sprawdzenia dopasowania maski można użyć zestawów do testowania dopasowania i akcesoriów
  • FT-10 wykorzystuje roztwór testowy sacharyny sodowej, który wytwarza aerozol o słodkim smaku.
  • FT-30 wykorzystuje roztwór testowy benzoesanu denatonium, który wytwarza aerozol o gorzkim smaku.
  • Dostępne są zapasowe kaptury, nebulizatory i roztwory do testów dopasowania
  • Tylko do użytku profesjonalnego
  • 3M™ zaleca użytkownikom testowanie dopasowania do twarzy przed użyciem maski i regularne powtarzanie testów w ramach programu ochrony dróg oddechowych. Postępuj zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi krajowymi i innymi wytycznymi dotyczącymi testowania dopasowania do twarzy. Jeśli nie są dostępne, patrz ISO 16975-3 lub skontaktuj się z 3M™.
  • Postępuj zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi krajowymi i innymi wytycznymi dotyczącymi testowania dopasowania do twarzy. Jeśli nie są dostępne, patrz ISO 16975-3 lub skontaktuj się z 3M™.

  Zestawy testowe i akcesoria zaprojektowane, aby pomóc Twojej organizacji spełnić wymagania dotyczące testowania dopasowania ściśle dopasowanych masek. Zestawów można używać do sprawdzania szczelności między twarzą a maską na dowolnej jednorazowej masce lub półmasce. Nie nadają się do testowania dopasowania pełnotwarzowych masek — musi to zostać wykonane poprzez ilościowe testy dopasowania do twarzy.

  Produktów można używać do sprawdzania szczelności między twarzą a maską na dowolnej jednorazowej masce lub półmasce. Aby przeprowadzić test dopasowania na półmasce, musi być ona wyposażona w filtr cząstek stałych P3 podczas testu dopasowania. 3M™ oferuje dwa zestawy aparatur do przeprowadzania jakościowego testu dopasowania – FT-10 (słodki smak) i FT-30 (gorzki smak). FT-10 wykorzystuje roztwór testowy sacharyny sodowej, który wytwarza aerozol o słodkim smaku. FT-30 wykorzystuje roztwór testowy benzoesanu denatonium, który wytwarza gorzki smak. Wybór między gorzkim a słodkim zestawem testowym to kwestia osobista. Jednak niewielki procent populacji nie jest w stanie wykryć sacharyny, w takim przypadku należy zastosować test na gorycz (i odwrotnie, jeśli nie można wykryć gorzkiego smaku, należy użyć słodyczy). 3M zaleca użytkownikom testowanie dopasowania do twarzy przed użyciem maski i regularne powtarzanie testów w ramach programu ochrony dróg oddechowych. Postępuj zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi krajowymi i innymi wytycznymi dotyczącymi testowania dopasowania do twarzy. Jeśli nie są dostępne, patrz ISO 16975-3 lub skontaktuj się z 3M.

  Skontaktuj sie z nami

  Wyślij nam wiadomość

  Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiadać na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

  • Wyślij wiadomość

  Dziękujemy za kontakt z 3M

  Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
  Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą poczt e-mail

  An error occurred.