Zestaw do szkolenia i testowania dopasowania 3M™

 • Dostępne opcje
 • | Wybierz opcje produktu dla identyfikatorów.

Do sprawdzenia dopasowania maski można użyć zestawów do testowania dopasowania i akcesoriów

FT-10 wykorzystuje roztwór testowy sacharyny sodowej, który wytwarza aerozol o słodkim smaku.

FT-30 wykorzystuje roztwór testowy benzoesanu denatonium, który wytwarza aerozol o gorzkim smaku.

Zobacz więcej szczegółów

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Do sprawdzenia dopasowania maski można użyć zestawów do testowania dopasowania i akcesoriów
 • FT-10 wykorzystuje roztwór testowy sacharyny sodowej, który wytwarza aerozol o słodkim smaku
 • FT-30 wykorzystuje roztwór testowy benzoesanu denatonium, który wytwarza aerozol o gorzkim smaku
 • Dostępne są zapasowe kaptury, nebulizatory i roztwory do testów dopasowania
 • Tylko do użytku profesjonalnego
 • 3M™ zaleca użytkownikom testowanie dopasowania do twarzy przed użyciem maski i regularne powtarzanie testów w ramach programu ochrony dróg oddechowych. Postępuj zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi krajowymi i innymi wytycznymi dotyczącymi testowania dopasowania do twarzy. Jeśli nie są dostępne, patrz ISO 16975-3 lub skontaktuj się z 3M™
 • Postępuj zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi krajowymi i innymi wytycznymi dotyczącymi testowania dopasowania do twarzy. Jeśli nie są dostępne, patrz ISO 16975-3 lub skontaktuj się z 3M™

Zestawy testowe i akcesoria zaprojektowane, aby pomóc Twojej organizacji spełnić wymagania dotyczące testowania dopasowania ściśle dopasowanych masek. Zestawów można używać do sprawdzania szczelności między twarzą a maską na dowolnej jednorazowej masce lub półmasce. Nie nadają się do testowania dopasowania pełnotwarzowych masek — musi to zostać wykonane poprzez ilościowe testy dopasowania do twarzy.

Produktów można używać do sprawdzania szczelności między twarzą a maską na dowolnej jednorazowej masce lub półmasce. Aby przeprowadzić test dopasowania na półmasce, musi być ona wyposażona w filtr cząstek stałych P3 podczas testu dopasowania. 3M™ oferuje dwa zestawy aparatur do przeprowadzania jakościowego testu dopasowania – FT-10 (słodki smak) i FT-30 (gorzki smak). FT-10 wykorzystuje roztwór testowy sacharyny sodowej, który wytwarza aerozol o słodkim smaku. FT-30 wykorzystuje roztwór testowy benzoesanu denatonium, który wytwarza gorzki smak. Wybór między gorzkim a słodkim zestawem testowym to kwestia osobista. Jednak niewielki procent populacji nie jest w stanie wykryć sacharyny, w takim przypadku należy zastosować test na gorycz (i odwrotnie, jeśli nie można wykryć gorzkiego smaku, należy użyć słodyczy). 3M zaleca użytkownikom testowanie dopasowania do twarzy przed użyciem maski i regularne powtarzanie testów w ramach programu ochrony dróg oddechowych. Postępuj zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi krajowymi i innymi wytycznymi dotyczącymi testowania dopasowania do twarzy. Jeśli nie są dostępne, patrz ISO 16975-3 lub skontaktuj się z 3M.

Cechy charakterystyczne

Zasoby

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą wiadomości e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.


Produkty podobne

Format testowy Jakościowe
Rodzaj produktu Zestaw do testu dopasowania
Typ rozwiązania Słodki, Gorzki