Rurka termokurczliwa 3M™ HSR-3000

 • Dostępne opcje
 • | Wybierz opcje produktu dla identyfikatorów.

Równoważenie właściwości elektrycznych, fizycznych i chemicznych w różnych zastosowaniach przemysłowych

Zapewnia termokurczliwą ochronę i odciążenie przewodów, złączy lutowanych, zacisków i połączeń

Do osłony wiązek lekkich przewodów, znakowania i wiązania przewodów i pakowania komponentów

Zobacz więcej szczegółów
Często przeglądane zasoby
Arkusz danych technicznych (PDF, 327KB)

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Równoważenie właściwości elektrycznych, fizycznych i chemicznych w różnych zastosowaniach przemysłowych
 • Zapewnia termokurczliwą ochronę i odciążenie przewodów, złączy lutowanych, zacisków i połączeń
 • Do osłony wiązek lekkich przewodów, znakowania i wiązania przewodów i pakowania komponentów
 • Wykonana z elastycznej poliolefiny
 • Wytrzymuje temperatury od -55°C do 135°C
 • Nie zawiera halogenu, do użytku w instalacjach o napięciu do 600 V

Rurka termokurczliwa 3M™ Heat Shrink Tubing HSR-3000 to giętka, cienkościenna rurka termokurczliwa zgodna z dyrektywą RoHS, wykonana z usieciowanej poliolefiny nie zawierającej halogenu. HSR 3000 zapewnia dobrą ochronę izolacji w różnych zastosowaniach przemysłowych. Nadają się one również do oznaczania i identyfikacji kabli. Rurki HSR 3000 mają współczynnik kurczliwości 3:1 i są dostępne w następujących kolorach: bezbarwne, czarny, czerwony, żółty, niebieski, biały, zielony, szary i w zielono-żółte paski.

3M™ HSR-3000 to cienkowarstwowa poliolefinowa rurka termokurczliwa. Współczynnik kurczliwości wynosi 3:1, min. temperatura kurczenia wynosi 120°C, temperatura pracy wynosi od -55°C do +135°C. Rurka HSR-3000 jest zgodna z RoHS, nie zawiera halogenu ani PBDE i zapewnia dobrą odporność chemiczną. Rurka HSR-3000 jest wykonana z szybko kurczącego się materiału o cienkich ściankach; jest preferowana do ogólnych zastosowań elektrycznych, takich jak izolacja, wiązanie, znakowanie, ochrona mechaniczna przed ścieraniem, ochrona przed korozją, odciążenie kabli NN, zakończeń przewodów i połączeń elektrycznych. Kompaktowy minikołowrotek umożliwia przycinanie na żądaną długość. Rurka HSR-3000 jest dostępna w rozmiarach od 1,5/0,5 mm do 24,0/8,0 mm z grubością ściany (przed obkurczeniem) 0,45-1,0 mm w różnych kolorach: czarnym, zielonym/żółtym w paski, przezroczystym, niebieskim, brązowym, czerwonym, białym, żółtym i szarym. Standardowe opakowanie w skrzynce z podajnikiem.

Cechy charakterystyczne

Zasoby

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą wiadomości e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.


Produkty podobne

Średnica wewnętrzna po obkurczeniu (jednostki metryczne) 1 mm, 6 mm, 0,5 mm, 8 mm, 3 mm, 2 mm
Średnica wewnętrzna przed obkurczeniem (jednostki metryczne) 3 mm, 18 mm, 1,5 mm, 24 mm, 9 mm, 6 mm
Maksymalna temperatura pracy (stopnie Celsiusza) 135 Stopnie Celsjusza