1. Polska
 2. Wszystkie produkty 3M
 3. Folie
 4. Odblaskowe folie transferowe
 5. Materiał odblaskowy 3M™ Scotchlite™ – seria 9745

Materiał odblaskowy 3M™ Scotchlite™ – seria 9745

 • Dostępne opcje
 • | Wybierz opcje produktu dla identyfikatorów.

Odblaskowa folia termotransferowa pomaga poprawić widoczność użytkownika w nocy lub w warunkach słabego oświetlenia

Może być stosowany do trudnopalnej odzieży ochronnej zgodnie z normą EN 469

Bardzo dobra zmywalność w procesie prania domowego w 60°C

Zobacz więcej szczegółów

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Odblaskowa folia termotransferowa pomaga poprawić widoczność użytkownika w nocy lub w warunkach słabego oświetlenia
 • Może być stosowany do trudnopalnej odzieży ochronnej zgodnie z normą EN 469
 • Bardzo dobra zmywalność w procesie prania domowego w 60°C
 • Bardzo dobre usuwanie zanieczyszczeń w 75°C podczas prania przemysłowego z cyklem suszenia w suszarce bębnowej w temperaturze 90°C lub suszeniem tunelowym w 155°C
 • Bardzo dobre usuwanie zanieczyszczeń w 75°C podczas dezynfekującego prania przemysłowego z cyklem suszenia w suszarce bębnowej w temperaturze 90°C lub suszeniem tunelowym w 155°C
 • Certyfikat OEKO-TEX Standard 100

Materiał odblaskowy 3M™ Scotchlite™ 9745 o wysokich wartościach odblasku do trudnopalnej, dobrze widocznej odzieży przemysłowej i roboczej poddawanej praniu przemysłowemu.

Materiał odblaskowy 3M™ Scotchlite™ 9745 pomaga poprawić widoczność w nocy lub przy słabym oświetleniu. Został zaprojektowany specjalnie z myślą o trudnopalnej odzieży przemysłowej i roboczej o podwyższonej widzialności poddawanej praniu przemysłowemu. Materiał świeci się na biało, gdy jest oświetlony, nawet jeśli użytkownik znajduje się na poboczu drogi. Spełnia wymagania różnych globalnych norm z zakresu podwyższonej widzialności, takich jak EN ISO 20471, i znacznie przekracza minimalne wartości odblasku wymagane na najwyższym poziomie wydajności, co znacznie poprawia widoczność pracowników. Materiał odblaskowy 3M™ Scotchlite™ 9745 składa się ze szklanych mikrosoczewek, połączonych z klejem aktywowanym termicznie. Produkt można prać w procesie prania domowego w temperaturze 60°C (100 cykli zgodnie z normą ISO 6330-6N) oraz w procesie prania przemysłowego w temperaturze 75°C (100 cykli zgodnie z normą ISO 15797, tabela 4, procedura 2). Jest również certyfikowany w zakresie procesu dezynfekującego prania przemysłowego zgodnie z normą ISO 15797, tabela 1, procedura 2 (50 cykli w 75°C). Możliwe jest także pranie chemiczne (25 cykli zgodnie z normą ISO 3175-2). Materiał odblaskowy 3M Scotchlite 9745 uzyskał certyfikat OEKO-TEX Standard 100 i nie zawiera substancji działających drażniąco na skórę. Firma 3M była pionierem w dziedzinie odblasków w 1939 roku. Od tego czasu staramy się uczynić świat bezpieczniejszym, lepiej widocznym miejscem dla wszystkich.

Cechy charakterystyczne

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą wiadomości e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.


Produkty podobne

Szerokość całkowita (jednostki metryczne) 25,4 mm, 914,4 mm, 50,8 mm, 70 mm
Ogniotrwały Tak
Kolor w ciągu dnia Srebrny
Konfigurowalny Nie
Metoda prania Pranie przemysłowe
Długość całkowita (jednostki metryczne) 100 m, 50 m, 200 m