Maska nadciśnieniowa 3M™ Scott™Vision 3

 • Dostępne opcje
 • | Wybierz opcje produktu dla identyfikatorów.

Maski nadciśnieniowe z gumową maską zewnętrzną wykonaną z ciekłego silikonu z odblaskową uszczelką i wewnętrzną maskę zakrywającą usta i nos wykonaną z TPE

Zaprojektowane do użytku z całą gamą aparatów powietrznych 3M™ Scott™

Osłona z poliwęglanu o wielu krzywiznach szyby zapewnia doskonały widok panoramiczny

Zobacz więcej szczegółów
Często przeglądane zasoby
Arkusz danych technicznych (PDF, 188KB)
Uwaga: 3M zobowiązuje się do walki z COVID-19. Dowiedz się, jakie działania podejmujemy, klikając tutaj.

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Maski nadciśnieniowe z gumową maską zewnętrzną wykonaną z ciekłego silikonu z odblaskową uszczelką i wewnętrzną maskę zakrywającą usta i nos wykonaną z TPE
 • Zaprojektowane do użytku z całą gamą aparatów powietrznych 3M™ Scott™
 • Osłona z poliwęglanu o wielu krzywiznach szyby zapewnia doskonały widok panoramiczny
 • Pozwala użytkownikowi nosić zintegrowane oprawki okularów bez narażania jakości uszczelnienia maski

W maskach 3M™ Scott™ Vision 3 panuje nadciśnienie i są one wyposażone w gumową maskę zewnętrzną wykonaną z ciekłego silikonu z odblaskową uszczelką oraz wewnętrzną maskę zakrywającą usta i nos wykonaną z TPE. W połączeniu z aparatem powietrznym 3M™ Scott™ nadają się do zapewnienia ochrony dróg oddechowych w środowiskach bezpośredniego zagrożenia życia lub zdrowia (IDLH).

Maski Vision 3 są przeznaczone do użytku z aparatami powietrznymi 3M™ Scott™ – od autonomicznych aparatów powietrznych do użytku przez profesjonalną straż pożarną po aparaty powietrzne i ucieczkowe. Osłona maski o wielu krzywiznach szyby zapewnia wspaniały widok panoramiczny i jest wykonana z odpornego na zarysowania i uderzenia poliwęglanu pokrytego warstwą odporną na zarysowania. Maska pozwala użytkownikowi nosić zintegrowane oprawki okularów bez narażania jakości uszczelnienia maski. Maska ma lewostronne złącze bagnetowe automatu dawkującego. Membrana głosowa jest instalowana z przodu maski, zapewniając niezakłóconą transmisję mowy i zawiera niskooporowy nadciśnieniowy zawór wydechowy umożliwiający normalne oddychanie w trybie nadciśnienia. Oznaczenie CE zgodnie z normą EN 136:1998, klasy III. Oznaczenie CE zgodnie z normą EN 137:2006 typu II w połączeniu z zatwierdzonym autonomicznym aparatem powietrznym 3M Scott. Oznaczenie CE zgodnie z normą EN 14593-1 w połączeniu ze sprzętem 3M™ Scott™ z przewodem doprowadzającym powietrze. AS1716/NZ.

Cechy charakterystyczne

Zasoby

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą poczt e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.