3M™ Performance pistolet natryskowy z systemem PPS™ 2.0 (HVLP)

Numer części 267783M ID 7100228461
 • Precyzyjne natryskiwanie z wysoką wydajnością nanoszenia i dużym, regulowanym wzorem natrysku
 • Szybsze czyszczenie i wymiany, które mogą pomóc skrócić czas procesu
 • Szybko wymienne głowice łączą się bezpośrednio z systemem kubków natryskowych 3M™ PPS™ serii 2.0.
 • Natryskuje pełną gamę powłok samochodowych
 More...
Zobacz wszystkie szczegóły
Szczegóły

3M™ Performance pistolet natryskowy jest jednym z pierwszych pistoletów natryskowych zaprojektowanych w celu zaoszczędzenia czasu, zapewniającym jednocześnie najwyższą wydajność. Zintegrowany system obejmuje szybkowymienne głowice oraz kubki natryskowe 3M™ PPS™ serii 2.0, co przyspiesza czyszczenie, wymianę i cykle robocze. Dysze HVLP są dostępne w rozmiarach od 0.9 do 2.0, aby natryskiwać pełną gamę wysokowydajnych powłok motoryzacyjnych z dużą wydajnością nanoszenia, spójną atomizacją i dużym wzorem natrysku, oprócz pistoletu natryskowego premium. Wykonany z odpornego na uderzenia materiału kompozytowego wzmocnionego stalą nierdzewną, 3M™ Performance pistolet natryskowy jest jednym z najlżejszych pistoletów natryskowych w branży — zachowującym jednocześnie produktywność i wydajność, jakiej oczekuje profesjonalny lakiernik.

3M™ Performance pistolet natryskowy został zaprojektowany dla nowoczesnych, profesjonalnych lakierników i jest jednym z pierwszych pistoletów natryskowych, który pomoże zaoszczędzić czas i zapewnić najwyższą wydajność. Po dziesięciu latach badań i rozwoju, dzięki współpracy z lakiernikami samochodowymi na całym świecie, 3M zmienia podejście dotyczące technologii pistoletów lakierniczych. Zapewnia precyzję działania, lekką i wytrzymałą konstrukcję oraz innowacyjny system dysz, który sprawia, że czyszczenie i wymiana są szybsze niż kiedykolwiek wcześniej. To różnica, którą można zobaczyć i poczuć zarówno trzymając go w dłoniach, jak i oceniając jakość i wydajność prac lakierniczych. Wszystko po to, aby skrócić czasy kolejnych etapów procesu i umożliwić przeprowadzanie większej liczby prac lakierniczych. Precyzja i wydajność: dzięki wysokiej wydajności natryskiwania, dużemu i regulowanemu wzorowi natrysku oraz płynności pracy spustu — to wszystko, czego można oczekiwać od najlepszego metalowego pistoletu natryskowego — aby pracować lepiej. Nasz oczekujący na opatentowanie system wymiennych dysz jest dostępny w rozmiarach od 0.9 do 2.0 (HVLP) do natryskiwania pełnej gamy wysokowydajnych lakierów samochodowych, w tym produktów jednowarstwowych, baz metalizowanych i perłowych, lakierów bezbarwnych, uszczelniaczy i podkładów. A szybkoobrotowy kołnierz blokujący mocuje dyszę do korpusu pistoletu, dzięki czemu możesz mieć pewność, że pozostanie na swoim miejscu i natrysk będzie odpowiedni. Ulepszone czasy trwania cykli procesu: Najlepszy kształt i funkcjonalność łączy się z niezrównaną wydajnością i efektywniejszym wykorzystaniem czasu. Sprawdzony przez lakierników i przetestowany przez firmy 3M™ Performance pistolet natryskowy, to inteligentniejszy sposób natryskiwania. Szybsze czyszczenie: dzięki zintegrowanemu systemowi obejmującemu szybkozmienne dysze i kubki natryskowe 3M™ PPS™ serii 2.0 lakier nigdy nie przechodzi przez korpus pistoletu. Oznacza to: koniec z brudzeniem elementów wewnętrznych przez farbę, koniec z rozbieraniem pistoletu natryskowego lub moczeniem w rozpuszczalniku, koniec z zanieczyszczeniami krzyżowymi, które zagrażają Twojej pracy. Lekki i trwały: kiedy spędzasz cały dzień na lakierowaniu, pistolet natryskowy powinien być naturalnym przedłużeniem dłoni, a nie kotwicą, która ciągnie Cię w dół. Tworząc korpus pistoletu natryskowego z odpornego na uderzenia materiału kompozytowego wzmocnionego stalą nierdzewną, zmniejszyliśmy jego masę nawet o 50% w porównaniu z tradycyjnymi pistoletami metalowymi, bez uszczerbku dla trwałości. Ergonomiczna konstrukcja: od korpusu do spustu — 3M™ Performance pistolet natryskowy został zoptymalizowany przez kinezjologów, aby wygodnie leżał w dłoni, a jednocześnie zapewniał najwyższą wydajność natryskiwania.

 • Precyzyjne natryskiwanie z wysoką wydajnością nanoszenia i dużym, regulowanym wzorem natrysku
 • Szybsze czyszczenie i wymiany, które mogą pomóc skrócić czas procesu
 • Szybko wymienne głowice łączą się bezpośrednio z systemem kubków natryskowych 3M™ PPS™ serii 2.0.
 • Natryskuje pełną gamę powłok samochodowych
 • Lekki, odporny na uderzenia korpus pistoletu natryskowego
 • Intuicyjna, ergonomiczna konstrukcja zapewniająca większy komfort
Specyfikacja
Kolor produktu
Czarny
Najmniejsza jednostka sprzedaży
Zestaw
Sposób pakowania
2
Zastosowanie
Powłoka bezbarwna
Materiały informacyjne
Skontaktuj sie z nami

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiadać na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą poczt e-mail

An error occurred.