Dysk 3M™ Cubitron™ II Hookit™ 950U

 • Dostępne opcje
 • | Wybierz opcje produktu dla identyfikatorów.

Dedykowany do przygotowywania i naprawy płaskich powierzchni, w tym do zastosowań na nadwoziach samochodowych, itp.

Wyjątkowo otwarty nasyp zmniejsza zaszlichcanie, umożliwiając odprowadzanie cząstek metalu i farby

Precyzyjnie Kształtowane Ziarno Ścierne 3M™ zapewnia stałą, wysoką prędkość szlifowania i długą żywotność

Zobacz więcej szczegółów
Często przeglądane zasoby

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Dedykowany do przygotowywania i naprawy płaskich powierzchni, w tym do zastosowań na nadwoziach samochodowych, itp
 • Wyjątkowo otwarty nasyp zmniejsza zaszlichcanie, umożliwiając odprowadzanie cząstek metalu i farby
 • Precyzyjnie Kształtowane Ziarno Ścierne 3M™ zapewnia stałą, wysoką prędkość szlifowania i długą żywotność
 • Zaczep Hookit™ umożliwia szybką i łatwą wymianę dysków
 • Podkład papierowy o odpowiedniej grubości i elastyczności jest specjalnie zaprojektowany do szlifowania metalu

Dysk 3M™ Cubitron™ II Hookit™ 950U to dysk ścierny opracowany w celu zapewnienia wysokiej wydajności w przypadku szlifowania karoserii. Cechuje go szybkotnące, trwałe, Precyzyjnie Kształtowane Ziarno 3M o wyjątkowo otwartym nasypie, który jest odporny na zapychanie. Podkład papierowy o odpowiedniej grubości i elastyczności jest specjalnie zaprojektowany do szlifowania metalu.

Dyski papierowe 3M™ Cubitron™ II Hookit™ 950U są idealnym rozwiązaniem do usuwania farby, powłok i zendry ze stali ocynkowanej, aluminium, szlifowania kompozytów z włókna szklanego i innych podłoży, które mogą powodować przedwczesne zużycie i zapychanie się dysku. Dyski 950U posiadają otwarty nasyp, co redukuje ryzyko zaszlichcania i zapychania – bez użycia stearynianów, które niosą ryzyko komplikacji w późniejszych procesach malowania. Tarcze zawierają Precyzyjnie Kształtowane Ziarno Ścierne 3M, tworzące trójkątne ostrza, które przecinają metal i nie powodują żłobienia, w odróżnieniu od tradycyjnych materiałów ściernych. Precyzyjnie Kształtowane Ziarno Ścierne 3M wykorzystuje technologię mikroreplikacji 3M do formowania ostrych wierzchołków, które z łatwością skrawają metal, co umożliwia niezwykle szybkie szlifowanie. 3M oferuje szeroką gamę dysków Hookit z mocowaniem na rzep. Tarcze Hookit zazwyczaj pozostawiają delikatniejsze wykończenie niż dyski z podkładem klejowym, dlatego często są stosowane podczas zastosowań, w których dysk 3M™ Stikit™ może być zbyt agresywny. Dyski Hookit są przeznaczone do mocowania na podkładkach szlifierskich z rzepem (sprzedawane oddzielnie). Można je łatwo odczepić z podkładki i użyć ponownie, jeśli materiał ścierny nie został wykorzystany całkowicie. Aby uzyskać najlepsze rezultaty zalecamy używanie dysków w połączeniu ze szlifierkami mimośrodowymi (oscylacyjnymi) 3M™ Elite.

Cechy charakterystyczne

Zasoby

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą wiadomości e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.