Dysk Scotch-Brite™ Clean & Strip XT Pro

 • Dostępne opcje
 • | Wybierz opcje produktu dla identyfikatorów.

Szybko usuwa rdzę, farbę, zgorzelinę i powłoki z powierzchni metalowych

Włókno o wysokiej wytrzymałości jest odporne na zrywanie i dobrze sprawdza się w pracy na krawędziach

Dobrze dopasowuje się do powierzchni, zapewniając lepszy kontakt z obrabianym elementem i szybsze oczyszczanie

Zobacz więcej szczegółów
Często przeglądane zasoby

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Szybko usuwa rdzę, farbę, zgorzelinę i powłoki z powierzchni metalowych
 • Włókno o wysokiej wytrzymałości jest odporne na zrywanie i dobrze sprawdza się w pracy na krawędziach
 • Dobrze dopasowuje się do powierzchni, zapewniając lepszy kontakt z obrabianym elementem i szybsze oczyszczanie
 • Węglik krzemu zapewnia agresywną obróbkę i pozostawia gładkie wykończenie
 • Odporność na zaszlichcanie zapewnia jednolite szlifowanie
 • Duża prędkość, niskie wibracje i ograniczenie iskrzenia

Dysk Scotch-Brite™ Clean and Strip XT Pro posiada ziarno ścierne na bazie węglika krzemu umieszczone w nylonowej włókninie o otwartej konstrukcji. Nasze dyski ścierne skutecznie usuwają rdzę, farbę, zgorzelinę, powłoki i kleje bez naruszania obrabianej powierzchni.

Uzyskaj lepsze dopasowanie bez utraty wytrzymałości podczas przygotowywania powierzchni metalowych lub usuwania rdzy i lakieru dzięki zastosowaniu dysku Scotch-Brite™ Clean and Strip XT Pro Disc. Nasze dyski łączą przeprojektowane sploty włókien, żywicę i mineralne ziarno ścierne na bazie węglika krzemu, które tworzą grubą włókninę o otwartej konstrukcji. Sprężysta natura włókien sprawia, że nasze tarcze dokładniej dopasowują się do powierzchni zapewniając lepszy kontakt z obrabianym elementem i szybsze oczyszczanie. Dopasowują się do odprysków spawalniczych, polerując je bez ich usuwania i umożliwiają pracę w trudno dostępnych miejscach bez uszkadzania podłoża Węglik krzemu zapewnia intensywne cięcie, pozostawiając delikatne wykończenie. Grat, zabrudzenia i zanieczyszczenia są skutecznie usuwane przy zachowaniu geometrii obrabianego element, co z kolei zmniejsza ilość przeróbek i pomaga zwiększyć produktywność. Ponadto szczeliny we włókninie umożliwiają usuwanie wiórów, minimalizując zaszlichcanie się materiału ściernego. Aby zapewnić równomierne cięcie przez cały okres użytkowania, wzmacniające spoiwo żywiczne dysku stopniowo kruszy się w trakcie użytkowania, odsłaniając nowe włókna i super ostre ziarno ścierne na bazie węglika krzemu. Włókno o wysokiej wytrzymałości jest odporne na zrywanie i dobrze sprawdza się w pracy na krawędziach Dyski te charakteryzują się również niskim poziomem wibracji i iskrzenia, wysoką prędkością obrotową i długą żywotnością.

Cechy charakterystyczne

Zasoby

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą wiadomości e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.


Produkty Powiązane