Dysk Scotch-Brite™ Clean & Strip XT Pro

  • Dostępne opcje
  • | Wybierz opcje produktu dla identyfikatorów.

Szybko usuwa rdzę, farbę, zgorzelinę i powłoki z powierzchni metalowych

Włókno o wysokiej wytrzymałości jest odporne na zrywanie i dobrze sprawdza się w pracy na krawędziach

Dobrze dopasowuje się do powierzchni, zapewniając lepszy kontakt z obrabianym elementem i szybsze oczyszczanie

Zobacz więcej szczegółów

Specyfikacja

Szczegóły

Najważniejsze cechy
  • Szybko usuwa rdzę, farbę, zgorzelinę i powłoki z powierzchni metalowych
  • Włókno o wysokiej wytrzymałości jest odporne na zrywanie i dobrze sprawdza się w pracy na krawędziach
  • Dobrze dopasowuje się do powierzchni, zapewniając lepszy kontakt z obrabianym elementem i szybsze oczyszczanie
  • Węglik krzemu zapewnia agresywną obróbkę i pozostawia gładkie wykończenie
  • Odporność na zaszlichcanie zapewnia jednolite szlifowanie
  • Duża prędkość, niskie wibracje i ograniczenie iskrzenia

Dysk Scotch-Brite™ Clean and Strip XT Pro posiada ziarno ścierne na bazie węglika krzemu umieszczone w nylonowej włókninie o otwartej konstrukcji. Nasze dyski ścierne skutecznie usuwają rdzę, farbę, zgorzelinę, powłoki i kleje bez naruszania obrabianej powierzchni.

Uzyskaj lepsze dopasowanie bez utraty wytrzymałości podczas przygotowywania powierzchni metalowych lub usuwania rdzy i lakieru dzięki zastosowaniu dysku Scotch-Brite™ Clean and Strip XT Pro Disc. Nasze dyski łączą przeprojektowane sploty włókien, żywicę i mineralne ziarno ścierne na bazie węglika krzemu, które tworzą grubą włókninę o otwartej konstrukcji. Sprężysta natura włókien sprawia, że nasze tarcze dokładniej dopasowują się do powierzchni zapewniając lepszy kontakt z obrabianym elementem i szybsze oczyszczanie. Dopasowują się do odprysków spawalniczych, polerując je bez ich usuwania i umożliwiają pracę w trudno dostępnych miejscach bez uszkadzania podłoża Węglik krzemu zapewnia intensywne cięcie, pozostawiając delikatne wykończenie. Grat, zabrudzenia i zanieczyszczenia są skutecznie usuwane przy zachowaniu geometrii obrabianego element, co z kolei zmniejsza ilość przeróbek i pomaga zwiększyć produktywność. Ponadto szczeliny we włókninie umożliwiają usuwanie wiórów, minimalizując zaszlichcanie się materiału ściernego. Aby zapewnić równomierne cięcie przez cały okres użytkowania, wzmacniające spoiwo żywiczne dysku stopniowo kruszy się w trakcie użytkowania, odsłaniając nowe włókna i super ostre ziarno ścierne na bazie węglika krzemu. Włókno o wysokiej wytrzymałości jest odporne na zrywanie i dobrze sprawdza się w pracy na krawędziach Dyski te charakteryzują się również niskim poziomem wibracji i iskrzenia, wysoką prędkością obrotową i długą żywotnością.

Zasoby

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M