Blok ręczny 3M™ Hookit™

  • Dostępne opcje
  • | Wybierz opcje produktu dla identyfikatorów.

Uzyskaj bardziej spójne wyniki szlifowania

Łatwe uzyskanie prawdziwie płaskiej powierzchni

Zwiększenie efektywności szlifowania ręcznego

Zobacz więcej szczegółów

Specyfikacja

Szczegóły

Najważniejsze cechy
  • Uzyskaj bardziej spójne wyniki szlifowania
  • Łatwe uzyskanie prawdziwie płaskiej powierzchni
  • Zwiększenie efektywności szlifowania ręcznego
  • Zmniejsz zmęczenie rąk dzięki ergonomicznej konstrukcji

Uzyskaj lepsze wyniki podczas szlifowania ręcznego dzięki blokowi ręcznemu 3M™ Hookit™ — naszemu ergonomicznemu blokowi szlifierskiemu, który wygodnie leży w dłoni, aby zmniejszyć zmęczenie dłoni. Blok sprawia, że wywierany nacisk jest bardziej równomierny i konsekwentny, co z kolei skutkuje jednolitym poziomem pracy.

Aby uzyskać prawdziwie płaską powierzchnię, użyj bloku ręcznego 3M™ Hookit™. Nasz ergonomiczny blok ręczny został zaprojektowany z myślą o wygodzie i łatwości szlifowania w celu wyrównania powierzchni naprawczych, gdy szlifowanie elektryczne nie jest możliwe. Użyj tego produktu z naszymi produktami ściernymi Hookit™. Blok pozwala na bardziej równomierne i konsekwentne wywieranie nacisku, co zapewnia bardziej jednolite rezultaty. Szlifowanie ręczne pozwala również na pracę w tempie odpowiednim do delikatniejszych prac i jest idealne do miejsc trudno dostępnych. Te bloki szlifierskie wykorzystują nasz system mocowania 3M Hookit™ do łatwej wymiany arkuszy papieru ściernego. Wystarczy nacisnąć na arkusz ścierny, aby uzyskać pewny chwyt, a następnie odkleić go w celu łatwego usunięcia.

Zasoby

Produkty powiązane

Do długości arkusza (jednostki metryczne) 125 mm, 127 mm
Do szerokości arkusza (jednostki metryczne) 70 mm
Wsparcie podciśnieniowe Nie
Typ mocowania Haczyk–pętelka

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M