Blok ręczny 3M™ Hookit™

 • Dostępne opcje
 • | Wybierz opcje produktu dla identyfikatorów.

Uzyskaj bardziej spójne wyniki szlifowania

Łatwe uzyskanie prawdziwie płaskiej powierzchni

Zwiększenie efektywności szlifowania ręcznego

Zobacz więcej szczegółów

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Uzyskaj bardziej spójne wyniki szlifowania
 • Łatwe uzyskanie prawdziwie płaskiej powierzchni
 • Zwiększenie efektywności szlifowania ręcznego
 • Zmniejsz zmęczenie rąk dzięki ergonomicznej konstrukcji

Uzyskaj lepsze wyniki podczas szlifowania ręcznego dzięki blokowi ręcznemu 3M™ Hookit™ — naszemu ergonomicznemu blokowi szlifierskiemu, który wygodnie leży w dłoni, aby zmniejszyć zmęczenie dłoni. Blok sprawia, że wywierany nacisk jest bardziej równomierny i konsekwentny, co z kolei skutkuje jednolitym poziomem pracy.

Aby uzyskać prawdziwie płaską powierzchnię, użyj bloku ręcznego 3M™ Hookit™. Nasz ergonomiczny blok ręczny został zaprojektowany z myślą o wygodzie i łatwości szlifowania w celu wyrównania powierzchni naprawczych, gdy szlifowanie elektryczne nie jest możliwe. Użyj tego produktu z naszymi produktami ściernymi Hookit™. Blok pozwala na bardziej równomierne i konsekwentne wywieranie nacisku, co zapewnia bardziej jednolite rezultaty. Szlifowanie ręczne pozwala również na pracę w tempie odpowiednim do delikatniejszych prac i jest idealne do miejsc trudno dostępnych. Te bloki szlifierskie wykorzystują nasz system mocowania 3M Hookit™ do łatwej wymiany arkuszy papieru ściernego. Wystarczy nacisnąć na arkusz ścierny, aby uzyskać pewny chwyt, a następnie odkleić go w celu łatwego usunięcia.

Cechy charakterystyczne

Zasoby

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą wiadomości e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.


Produkty podobne

Do długości arkusza (jednostki metryczne) 125 mm, 127 mm
Do szerokości arkusza (jednostki metryczne) 70 mm
Wsparcie podciśnieniowe Nie
Typ mocowania Haczyk–pętelka