1. Polska
 2. Wszystkie produkty 3M
 3. Materiały ścierne
 4. Ściernice tarczowe
 5. Ściernice do gratowania i wykańczania

Deburr and Finish PRO Ściernica sprasowana Scotch-Brite™ DP-UW

 • Dostępne opcje
 • | Wybierz opcje produktu dla identyfikatorów.

Trwała ściernica sprasowana

Szybsze gratowanie

Miękka, mocna i płynnie pracująca ściernica zapewnia dobrą kontrolę podczas pracy

Zobacz więcej szczegółów

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Trwała ściernica sprasowana
 • Szybsze gratowanie
 • Miękka, mocna i płynnie pracująca ściernica zapewnia dobrą kontrolę podczas pracy
 • Idealne do umiarkowanego i ciężkiego gratowania
 • Wielofunkcyjna ściernica stanowi ekonomiczną alternatywę dla opasek ściernych, ściernic i tarcz listkowych i dysków nasypowych
 • Wielofunkcyjna ściernica stanowi ekonomiczną alternatywę dla opasek ściernych, ściernic i tarcz listkowych i dysków nasypowych

Ściernica sprasowana Scotch-Brite™ PRO do gratowania i wykańczania bazuje na technologii precyzyjnie kształtowanego ziarna 3M na nylonowym podłożu, co zapewnia skuteczniejszą obróbkę i trwałość w ramach zastosowań gratowania oraz ujednolicania. Nasze sprasowane ściernice są miękkie, a jednocześnie odporne na zużycie jak żelazo, zaprojektowaliśmy je tak, aby zminimalizować konieczność wymian.

Stosuj sprasowane ściernice Scotch-Brite™ do gratowania i wykańczania PRO, aby zapewnić intensywną obróbkę i trwałość w ramach zastosowań gratowania i ujednolicania. Nasze gładko działające sprasowane ściernice szybko usuwają grat. Są one miękkie, aby ograniczyć defekty, ale wytrzymałe jak żelazo, co może ograniczyć konieczność wymian. Posiadają ceramiczne, precyzyjnie kształtowane ziarna umieszczone na nylonowym podkładzie. Twardość materiału ceramicznego w połączeniu z samoostrzącym się ziarnem przedłuża żywotność i pomaga skrócić zadań, jednocześnie zapewniając płynne prowadzenie i kontrolę typowe dla ściernic Scotch-Brite. Sprasowane ściernice PRO do gratowania i wykańczania są idealne do renowacji i konserwacji elementów OEM oraz rur. Ciężko pracujące i wydajne usuwają brud, korozję i inne zanieczyszczenia, bez zaszlichcania lub zmiany geometrii gwintu – dzięki czemu rury można szybciej ponownie włączyć do eksploatacji.

Cechy charakterystyczne

Zasoby

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą poczt e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.