Głowica taśmująca 3M™ AccuGlide™ 2+, górna/dolna

 • Dostępne opcje
 • | Wybierz opcje produktu dla identyfikatorów.

Chroni pudełka, zapewniając jednocześnie większą przepustowość, gwarantując spójne i wysokiej jakości nakładanie taśmy przy ograniczonych wymaganiach konserwacyjnych.

Zaprojektowany do nakładania taśm o szerokości 36-50 mm z prędkością do 78 stóp na minutę

Zaprojektowany, aby zmaksymalizować żywotność systemu i zapewnić trwałość i łatwą obsługę.

Zobacz więcej szczegółów

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Chroni pudełka, zapewniając jednocześnie większą przepustowość, gwarantując spójne i wysokiej jakości nakładanie taśmy przy ograniczonych wymaganiach konserwacyjnych
 • Zaprojektowany do nakładania taśm o szerokości 36-50 mm z prędkością do 78 stóp na minutę
 • Zaprojektowany, aby zmaksymalizować żywotność systemu i zapewnić trwałość i łatwą obsługę
 • Jego kompaktowy rozmiar i prostota sprawiają, że nadaje się do montażu w innych systemach transportu pudeł, wspomagając operacje uszczelniania opakowań w wielu gałęziach przemysłu
 • Stabilne wyrównanie i gładka aplikacja gwarantowane dzięki dokładnemu projektowi i szczegółom konstrukcyjnym

Górna/dolna głowica do taśmowania 3M™ AccuGlide 2+ to lekka i lekka głowica do taśmowania

Lekka i lekka głowica do oklejania. Płynna, krzywoliniowa forma i ruch zapewniający niski wpływ i stałą aplikację, górna/dolna głowica do oklejania 3M™ AccuGlide 2+ chroni pudełka, zapewniając jednocześnie większą przepustowość opakowań, gwarantując jednolitą i wysokiej jakości aplikację taśmy przy ograniczonym wymagania konserwacyjne. Górna/dolna głowica taśmująca 3M™ AccuGlide 2+ o niskim uderzeniu jest przeznaczona do zakładania taśmy uszczelniającej typu C z klipsem do pudełek Scotch, szerokości taśmy 1 ½” (36/38 mm)–2” (48/50 mm) przy prędkości opakowania równej do 78 stóp na minutę. Profil płyty bocznej, otwarta ścieżka taśmy i łatwe do wykonania instrukcje umożliwiają szybkie i łatwe nawlekanie. Elastyczne wałki polerujące i nakładające kompensują różnice w okładce i łatwo je usuwają. Lekka głowica taśmująca została zaprojektowana tak, aby zmaksymalizować żywotność systemu oraz zapewnić trwałość i łatwą obsługę. Zaprojektowany do użytku w serii regulowanych zaklejarek 3M™-Matic, jego kompaktowy rozmiar i prostota sprawiają, że nadaje się do montażu w innych systemach transportu pudeł, wspomagając operacje zaklejania pudełek w wielu branżach, w tym: spożywczej i napojów, wyrobów medycznych, farmaceutycznej , Elektronika, Centra produkcyjne i dystrybucyjne. Stabilne wyrównanie i płynna aplikacja Funkcje górnej/dolnej głowicy taśmującej 3M™ AccuGlide 2+ są również gwarantowane przez dodatkowe elementy konstrukcyjne i konstrukcyjne, takie jak: rolki zabezpieczające zatrzask bębna taśmy zapewniające stabilność; łatwa zmiana rolki wystarczy nacisnąć, aby zwolnić; wytrzymała konstrukcja zapewnia wyjątkową trwałość; cierny bęben hamulcowy pozwala na utrzymanie odpowiedniego napięcia taśmy i zapobiega nadmiernemu wybiegowi, co zapewnia płynne nakładanie taśmy. Wykorzystujemy naukę o adhezji, aby dostarczać innowacyjne rozwiązania, które usprawniają projektowanie i procesy produkcyjne firm na całym świecie, wprowadzając lepsze pomysły na powierzchnię poprzez naukę i innowacje w naszym dziale klejów i taśm przemysłowych 3M™.

Cechy charakterystyczne

Zasoby

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą wiadomości e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.